Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

dupinka
14. črc 2009

Ahojte!

aj u nás na sídlisku je nuda, prechádzam sa s kočíkom sama. Susedovci dajú radšej prednosť balkónu 😖 a kamošky tu inak veľmi nemám..

kavaapalma
14. črc 2009

ja stale v praci a potom v zahradke ,stve ma len to ze teraz je hic a v sobotu hlasia ochladenie a dazd

jaduska
15. črc 2009

kava - to som ani ja nemala rada, keď som chodila do roboty, tak cez týždeň krásne počasie a cez víkendy stále pršalo....teraz mi to je voľajako jedno 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kavaapalma
15. črc 2009

ak by som bola na tvojom mieste tiez by mi to bolo jedno ale takto ma to stve este ze na vyhode hlasia v sobotu 30 😉
zajtra idem s kamoskou na kafco co sa dnes vratila z bulharska tak sa tesim lebomi chybala a poriadne do sytosti vykecame
drahy ide zajtra na otocku do Mikulasa tak mam cas...a doniesla mi cd ako som cela s ich bulharskymi ale modernymi piesnami tak sa uz teraz vytesujem 😀

jaduska
16. črc 2009

no a náš tatino je v "pionierskom tábore".....teda ja sa smejem, že je v tábore, lebo ich vyhnali na pochod kdesi na sitno, včera celý deň šľapali v týchto horúčavach, v noci spali v lese, vraj bola parádna búrka, manžel celú noc nespal, lebo kolegovi bolo zle - asi dostal úpal, no a dnes majú zlaňovať nejaké skaly....

dupinka
16. črc 2009

Ahojte!

Jaduš, tak to maju pekne "vesele" 😒

roasha
16. črc 2009

Sitno je krasne....ked je nebo bez oblacika,dovidis az Balaton.... 😵
....ale som mudra,aj my sme mavali tieto"pochody",ked som chodila do BS do skoly... 😝 😀

jaduska
16. črc 2009

Tak mi chudák na obed volal, že už sú "doma", zničený, boky odraté od baťoha, ale hlavne, že "prežil".... tento víkend ani nepríde domov, lebo má hotovosť, na budúci tiež voľačo....no už vidím ten náš parádny rodinný život... 😒

sveva
18. črc 2009

ahojte.

Dnes má Šárke 1. narodeniny. 😀 😉 Bože ale ten čas letí. No dostala "krásny" darček. Na lakeť ju uštipla osa. Hnusoba jedna hnusná. Ešte dobre, že sme boli už tak blízko pri bytovke. Rýchlo som utekala domov a dala jej na ručičku obklad a fenistil kvapky. No poviem Vám riadne som sa zľakla. Ako sa hovorí ani zarezaný vlas by mi .....

jaduska
18. črc 2009

Tak teda Šárke všetko naj k 1.rôčiku - naozaj to rýchlo zbehlo, ešte len nedávno si bola s bruškom a už má mimčo rok.... Bože, ja by som asi ani rýchlo nevedela čo robiť pri uštipnutí, tiež mám z toho strach, lebo naša Lily vonku chodí zásadne bosá - aj po tráve....

Zajtra aj s malými odchádzame za Sandrou k mojej sestre, tak neviem, či sa dostanem na net, tak to tu niektorá udržujte v hotovosti 😵 😵 😵 😵 😵

dupinka
19. črc 2009

Všetko najlepšie Šárke k 1.rôčku!!! Nech v zdraví rastie do krásy 😉

Jaduška, príjemnú cestu a užite si to 🙂

vavka33
19. črc 2009

Ahojte,dodatocne Sarke vsetko najlepsie 1.rocku a najma veeeeeela zdravicka. 😵

sveva
19. črc 2009

Ďakujeme. 😉

jaduska
19. črc 2009

Dupi - ďakujem, dúfam, že cesta bude dobrá, dnes nie je horúco, tak sa bude lepšie cestovať....

roasha
19. črc 2009

aj my prajeme Sarke vsetko najlepsie. 🙂

sveva
20. črc 2009

roa dakujeme.

kde ste kto?

kavaapalma
20. črc 2009

tiez sa pripajam k blahozelaniam 😉
mna caka tyzden nocnych -len vynimocne inak nic nove som len nahnevana lebo manzelovu lest predlzili z povodnych 8dni na 2tyzdne

dupinka
20. črc 2009

Ahojte!

my sme boli popoludni u Vavky 😵 😵 Konecne nie je tak horuco, aj sa mi lepsie do kopca tlaci kocik.
Premyslam, co kupit manzelovi k meninam, vecna dilema kupovat chlapovi darcek. 😒

marianka8004
20. črc 2009

ahojte.aj my sa pripajame k blahoželaniam,všetko najlepšie,vela,vela zdravička.my nič nove,okrem toho,že mm dnes odviezol mojho otca do nemocnice ☹ ,asi slaba poražka,dufam,že to ostane pri tom.ešteže rano končil službu,že ho mal kto odviesť,inak to mohlo skončit aj horšie 😒
všetkym prajem prijemny večer

sveva
21. črc 2009

marianka tak prajeme skoré uzdravenie tvojmu otcovi. A držíme palce.

dupininka tak ja to mám jednoduché. On totiž vždy niečo potrebuje alebo chce a vždy o tom hovorí. 😅 Takže mi tak nenápadne povie čo chce. 😵

vavka33
21. črc 2009

Marianka,je mi moc luto ocka,snad bude coskoro zas domka.
Dupi,som rada,ze ste prisli 😉 a tesim sa na dalsie stretnutie.Manzelovi kup nejake dobrevinko,ked sa stazovala na nekvalitne vinko v Hlohovci 😀 😀 😀

dupinka
21. črc 2009

jaaj Vavka, diky za typ 😀 😀

dupinka
23. črc 2009

Baby, musim sa "pochvalit". Vletela som s autom do kontajnera. Nic sa nestalo nikomu a nicomu, len som potom nevedela vyjst naspat, asi na 7krat mi to "zdochlo", blokovala som cestu, auta stali a kazdy sa pohorsoval: "jasne, zena za volantom". Bola som totiz nas....a a dost nezodpovedne odo mna bolo sadnut za volant v takomto stave. Este ze som sa tymto sposobom prebrala, dalej som cestu absolvovala v pohode. 😉

sveva
23. črc 2009

dupi tak to je dobre, že sa nikomu nič nestalo. No a ostatný nech sa pohoršujú, veď im sa nikdy nič také nestalo, že? Aj najskúsenejšiemu vodičovi zdochne motor. Ja už teraz tiež chodím na aute a keď niekto trúby, tak má on problém a nie ja. Na mňa totiž vytrubujú, lebo sa nevpichnem pred autom na križovatke. Ešte totiž nie som taká rýchle. Ale už sa lepším. 😅

kikusa100
23. črc 2009

ahojte kocky..dlho som tu nebola ako sa mate?co noveho??u nas vsetko po starom..vonku je na zdochnutie neda sa to vydrzat..mamka sa tiez stahovala tak som mala tiez plne ruky prace hi hi..a co ako sa drzite vy??

dupinka
24. črc 2009

Ahojte!

čo ste dnes robili? My sme boli na mestkom úrade - privítanie detičiek primátorom mesta. Celkom milá akcia,...
Potom nás ocko - oslávenec pozval na zmrzlinový pohár a kofolku, potúlali sme sa po obchodoch (kúpila som si šaty a, samozrejme, vecičky pre drobca 😀 )
Zajtra sa chystáme niekam k vode, tak dúfam, že bude pekné počasie, aj keď až takto horúco byť nemusí. 😉

bodka13
27. črc 2009

pekný slnečný dník dievčence 🙂
na dovolenke bolo super,slniečko stále svietilo a chalani sa skoro na rybky premenili čo sa stále čvachtali vo vodičke,pláž bola kamienková ale po pár dňoch sme si zvykli(doteraz sme chodili na pieskové)
teraz finišujeme s praním dovolenkových vecí-chúďa pračka nestíha 😀 a cez týždeň sa chystáme maľovať obyvačku...keď si predstavím vypratávanie skriniek ani sa mi do toho nechce
...stále hlásia pekné počasie,tak si krpci vyjednávajú kúpalisko,ešte že máme aj v meste-ja ho veľmi nemusím ale chalani sú spokojní aj tu,hlavne že sa môžu čvachtať 🙂

a ako prázdninujete vy ? 🙂

dupinka
27. črc 2009

bodka, vitajte doma!!

kavaapalma
27. črc 2009

u mna nic nove dovolenkovat budem az od 17.augusta

quintrix3
27. črc 2009

ahojte pridavam sa k vam aj ja mam manzela vojaka,chvalabohu zatial nepreveleneho,zatial na misii nebo lna ziadnej takze sa tesim,ze ho mam kazdy den doma,az na tiesluzby 24-ky ale to sa da.Pomaha mi ako vie,nestazujem si. 🙂
dupinka...tak aj ty si cerstva maminka 😉