Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

dupinka
9. únor 2010

dzio: neboj, da sa to casom do poriadku.. 😉

A ostatne bojovnicky?

Kava: mne baby radia pravidelne, az si niekedy pripadam hlupo, ze ich stale nejakou somarinou otravujem 😀

dzio2
10. únor 2010

dupinka no to dufam

bodka13
11. únor 2010

pekné zasnežené dopoludnie 😅

čo to 😕 aké blbé pocity...veď sme predsa kamošky a tie si radia a pomáhajú 😉

...my sa pomaly zabehávame,celkom to zvládame...o chvíľu je zase piatok 😵

...včera mali v škole karneval...ale zamaskoval sa iba David,Martin už takéto akcie nejako nemusí 😀 😀 ...fotky som dala na FB

jaduska
11. únor 2010

ahojte.....ja som bola včera na stomatochirurgii - vyberali mi osmičku, ale musela ísť von aj sedmička, lebo inak sa to nedalo, ale celkom v pohode zatiaľ, bolesti takmer žiadne, opuch iba mierny, tak to zvládam aj bez liekov....

kava - super, že sa aj ukážeš 😀

my máme karneval zajtra, ešte dorábam kostým, idem kuknúť ten váš boduš

dupinka
11. únor 2010

Ahojte!

Jaduška: a aké kostými budú mať dievčence?

Ja som sa práve vrátila z BA, kde som bola na min. financií na pohovor. Pracovná náplň zaujímavá, aj keď veľmi náročná, platové podmienky uspokojivé ALE nakoľko sa plánuje zlučovanie colnej a daňovej správy, toto oddelenie št. služby colníkov má neistú budúcnosť a nevedeli mi zaručiť, že pre mňa v prípade zrušenia nájdu adekvátne miesto.
A teda celé sťahovanie, plat, práca a zmeny okolo toho sú neadekvátne k riziku.
Mám síce čas do 19teho na rozmyslenie, ale vec bola istá od prvej chvíle, čo mi toto povedali.

Tak sa teraz na materskej musím vrhnúť na advokáciu, lebo ani ako colníčka budúcnosť istú nemám. (aj keď to pôvodne vyzeralo, že to tak skoro nebude, aspoň na niečo mi ten pohovor bol dobrý - viem, že colničina pre mňa budúcnosť nemá 😖 )

jaduska
11. únor 2010

Dupinka - karneval má iba Sandra, malé neberiem na karneval, lebo Lily mala zápal uška. Sandre som urobila taký kostým, že sa môže rozhodnúť, či chce byť dúha, papagáj alebo motýľ 😀 😀 😀 😀

A super, že vieš na čom si. Pekne si uži materskú, zatiaľ sa to všetko utrasie a možno o rok-dva bude všetko jasnejšie... 🙂

dupinka
11. únor 2010

Jaduška, tak som zvedavá na fotky. A máš pravdu, teraz som rada, že sa môžem naplno venovať Adamkovi a uvidíme.

Baby, krásne masky ste deckám vymysleli. Hehe, zbieram nápady do budúcna.
A mohol by sa urobiť bazár a povymienať si masky, aby sa na ďalší rok nemuseli robiť znova, chichi. 😀 😀

kavaapalma
12. únor 2010

ako napisala jaduska,snad sa to casom vyjasni...co uz proste na slovensku je to tak...dupi hlavne si uzivaj Adamka,mozno uz pri druhom tolko casu mat nebudes 😉
teraz je to u nas s pracou poslabsie,este je len druhy mesiac a mne uz vzala firma 6dni z novej dovolenky a kto vie co este bude do leta 😖 asi by som sa mala tesit,ze zas budem mat predlzeny vikend do prace idem az v stredu,ale skor som nastvana 😠 teraz mi je volno na figu borovu,ked som sama ☹

dzio2
14. únor 2010

ahojky zelam krasneho Valentinka 😉 babenky oslavujete tento sviatok?ja ano vcera som kupila v polsku krasnu Valentinsku tortu v tvare srdca pre manzela a starsiu dceru, mala uspech 😀 a pre lili hracku, dnes manzel vari zevraj valentinky obed 😀 tak som zvedava , vonia pekne

jaduska
14. únor 2010

my valentína neoslavujeme, nemám rada ani deň matiek, viac sa mi pozdávalo MDŽ 😀

popelka
14. únor 2010

ahojte,,,krasny valentin my oslavujeme dame si darceky,pomojkame sa a tak dajake vinko dame a urobime si pekny vecerik...taze tak papik

dupinka
14. únor 2010

Ahojte!

my sa vzdy dohodneme, ze nebudeme kupovat darceky, a aj tak dostanem nejaku pozornost od MM. Dnes to bola ruzicka a od Adamka pernikove srdiecko.
Boli sme popoludni v hajovni. Nie kvoli Valentinovi, ale my si radi vyjdeme niekde spolocne stravit nedelne popoludnie. Super popoludnie, drobec si veselo cupkal, kecal, sranda bola 😀

jaduska
14. únor 2010

dupinka ako cupkal? vari už chodí? 🙂

dupinka
14. únor 2010

Jaduška: Adamko sa sám postaví, vyštverá sa doslova (najčastejšie po mne) hore do stoja a keď ho držíme za obe rúčky, tak prejde celý byt.

jaduska
14. únor 2010

ja som sa zľakla, že nás predbehol a chodí už sám 😀 😀 😀 😀 😀 inak aj naša Oli je taký horolezec, už vylezie sama na každú posteľ, dokonca už aj z postele na stôl k počítaču....to je potom radosti 😵 😵 😵 😵

dupinka
15. únor 2010

http://www.dojcenskavyziva.sk/fotosoutez.aspx Ak chcete, dajte hlas Adamkovi. ďakujeme

jaduska
15. únor 2010

dupi mňa to hádže na registráciu, bez toho sa nedá hlasovať?

dzio2
15. únor 2010

aj mna ,neviem sa tam dostat

dupinka
15. únor 2010

baby, bez registracie sa tam dostat neda a tiez hlasovanie denne len raz ☹ No na nervy 😠 😠

dupinka
16. únor 2010

Ahojte!

Jaduška, u nás je počítač lákadlo, hneď, ako ho zbadá zapnutý, tak ako Monty Jack v rýchlej rote "sýýýýýr" 😀 😀

Potom putuje počítač po celom stolíku hore - dole, sieťový kábel sa vytiahne, vypína obrazovku, premenúva ikonky a pod. 😀 😀

Včera sme boli v poradni, má 9360 g a 71 cm. A dnes nechce vôbec jesť. 😖

vavka33
16. únor 2010

Super miery ma.A nevadi,ked niekedy nechce papat,takych dni bude viac. 😉

dzio2
16. únor 2010

krasne dupinka 🙂 neboj tak ako pise vavka aj moja lili ma take dni

jaduska
16. únor 2010

dupi - ozaj také dni bývajú, naša Lily toho sprace ako tankista a tiež má také dni (ako dnes), že nezjedla skoro nič.... Aj Olívia mi občas odmieta stravu, ale ju aspoň nakojím, takže to neberiem tragicky. Hlavné je, aby pil....

dupinka
16. únor 2010

joj, baby, ked on ani pit nechcel. Ale teraz vecer sa to nejako samo spravilo, po stvrthodinke placu nakoniec spapal trochu kase a aj polievocku, a v pohode som ho nadojcila, to ani inokedy tolko pred spanim nepotiahol.

Idem kukat biatlon. Fandite? 🙂

dupinka
18. únor 2010

Ahojte!

tak nakoniec som stihla "až" úplne obyčajnú tortu, čokoládová piškóta naplnená krémom, kokos a mini ozdoba. Na viac nebolo čas, keďže sme včera boli na plávaní, potom som ešte aj pohostenie chystala, lebo sa ohlásili susedia.. Ale MM bol prekvapený, lebo ja som mu nikdy predtým tortu neurobila. Hm, ďalšie narodeniny oslávi na misii. 😢

dzio2
18. únor 2010

dupinka dala by som si mnam 😉

vavka33
18. únor 2010

TM vsetko najsamlepsie. 😉

bodka13
18. únor 2010

Dupi...všetko najlepšie tvojmu mužíkovi 😵 😵 😵

dzio2
18. únor 2010

babenky co nove?haaaaaaaaaa

dupinka
19. únor 2010

baby, MM dakuje 😉

Dzio, klasika 😉 Otrasneee pocasie, tak sa mi ani s malym von nechce, len by som lahla do postele a spala. 😖