Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

dajna11
4. kvě 2010

lenkamt.....moj známy sa vrátil už z letiska....že nejde 😉

lenkamt
4. kvě 2010

😅 no super 😝

dupinka
4. kvě 2010

Ahojte!

Lenkamt: nič nie je isté do okamihu, kým priamo tam neprevezme funkciu. Verím, že je to riadne na nervy. 😠

jaduska
4. kvě 2010

dajna - to vážne ho vrátili z letiska? to už je iný adrenalín 😠

dajna11
4. kvě 2010

na bol to manželov kamoš....manžel ho niesol na letisko a o dve hodiny mu volal že má po neho prísť,že nikam nešiel,že ked nastúpili do radu tak posleddných 5-tich vrátili a na miesto nich tam dali nejaké tlačenky 😉

dzio2
4. kvě 2010

baby je to na nervy, ale ,ja uz neriesim ci ide, alebo nie , a pri detoch ani nemam cas , ale drzkajte sa ,hore hlavu a vela sil zelam

dupinka
4. kvě 2010

pri praci nasich muzov sa velakrat veci menia za pochodu, nezostava nam nic ine, len sa s tym naucit zit, aj ked niekedy to stoji riadne nervy a zatinanie zubov............. 😖

misullka20
5. kvě 2010

Ahoj já mám taky vojáka u Hradní stráže psovoda.. myslím že to není vůbec žádný problém, naopak si myslím že zaopatřit rodinu s vojákem jde lépe.. ale je to věc názoru... já to beru úplně normálně... nejradši bych šla k vojákům taky 🙂někdo říká jestli doma není režim jak na vojně, to vůbec jako, ba naopak spíš to vedu já .-D
hodně jde o lidi, můj přítel to dělá kvůli tom že je se psi a já jsme největší pejskařka a bez psů okolo sebe nežiju, takže jsme se hledali až jsem se našli... jsme spolu dnes přesně rok a 8 měsíců svatbu teda neplánujem, teda aspon já ale mimčo plánujem letos na podzim a budem doufat že to vyjde u moře v Egyptě :-*

sveva
6. kvě 2010

ahojte ako sa máte????

My sme doma, lebo Eliška má už druhý večer teploty, ale hrdielko nemá ani zapálené ale ani normálne. S atb čakáme, keďže sme boli na alergológii a zistilo sa, že Eliška má slabšiu imunitu, takže má nasadené lieky. Inak sa zistila alergia na trávy a stromy u Elišky a Šárka má dermorespiračný syndróm, alergická bola na všetko čo jej testovali + sa čaká ešte na zajtra o výsledky z krvi u oboch dievčat. No a dnes som bola na alergol. aj ja a vyšli mi roztoče. Takže mám tiež lieky, ešte mi robila aj spirometriu a povedala, že som to mohla mať aj lepšie. Ak sa mi nezlepší kašeľ, tak mi dá ešte aj sprej do úst. Tak dúfam, že sa to zlepší.
MM sa smial, že nám urobí jednu špeciálnu poličku na lieky.

dupinka
6. kvě 2010

Ahojte!

juj, Svevi, tak to nie je nič príjemné..... Držím palce, nech to zvládate v pohode. 😉

jaduska
6. kvě 2010

Svevi - radšej nech vás vezme 2x do roka k moru, ako poličku na lieky 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ja mám všetky 3 baby nachladené, San má aj teploty.....

dzio2
10. kvě 2010

dodatocne blahozelam ku dnu matiek vsetko naj baby ,ako sa mate?dupinka tebe teraz zelam vela sil tento tyzden , nech nam to dopadne vsetko dobre a nasim chlapom zelam ,tiez vela sil , nech tento tyzden zvladnu na jednotku 😉

lenkamt
10. kvě 2010

ahojte.

Dzio, Dupi a kde máte chlapov??? lebo my netradične doma 😀 z Trenčína prišiel na výcvik do Martina 😀 😀 😀
asi mi pôjde aj kus na nervy, však som si už zvykla bez neho 😅

dupinka
10. kvě 2010

Ahojte!

Leni, naši chlapi majú také záverečné cvičenie, kde ich "páni" budú kontrolovať, či sú na misiu dobre pripravení a všetko super nacvičené. No a v stredu sa rozhodne, kto na misiu pôjde.
Trochu netradičný postup, ale budiš, niet sa čo čudovať.

Dúfam, že sa mu podarí prísť zajtra domov aspoň okolo 18tej, nech stihneme osláviť drobcove narodeniny. Lebo potom od soboty máme celý týždeň návštevy, tak to bude "pestré".

lenkamt
10. kvě 2010

a Vaši chlapi idú kedy a kam? to mi nejako ušlo, ja sa tu furt sťažujem a Vaši idú tiež 😅

prvé narodky sú riadna "záťaž" všetci to berú "poctivo" akurát že tie deti majú z toho ešte mišung 😀

dupinka
10. kvě 2010

Leni, do Bosny.

My budeme mať oslavu na etapy: zajtra v trojici my ako rodinka, cez víkend dôjde moja segra s rodinou a po nich svokrovci. A hlavne sranda, že MM zrejme nebude doma. A to nie sú návštevy, ktoré prídu na 2-3 hodiny 😖 Juj, jak to ja neznáááášam.

dupinka
10. kvě 2010

baby kuk, akú tortu bude mať Adamko:

bodka13
10. kvě 2010

jééééj 😵 😵 😵 😵 krásna tortička -kde ste dávalo robiť? .... Dupinka už aj píš adresu,prídeme na tortu 😀 😀 😀

dzio2
10. kvě 2010

dupi krasna torta 😉 😉 😉 a preco nebude TM doma?ved vikend maju fajront

dupinka
10. kvě 2010

Bodka: doooojdite!

Piekla mi ju Alionuska odtial, z MK, ona je od Hlohovca.

Dzio: my to oslavime zajtra v trojici, lebo cez vikend tu bude segra s rodinkou a to uz bude o inom... my oslavujeme na etapy. 😖

dzio2
10. kvě 2010

jaj 😕

sveva
10. kvě 2010

ahojte.

dupi krásna torta 😉

My sme minulého roku oslavovali prvé narodeniny bez tatina,. on už bol v tom čase v Bosne, ale potom sme oslávili dodatočne keď prišiel na dovolenku. 😉

bodka13
10. kvě 2010

Dupi 😀 😀 😀 štvrtá etapa= Bodkovci 😀 😀 😀 😀 ...ale už by sme sa raz mohli aj stretnúť 😉 ani Vavku som ešte
nevidela ☹ a to sme tu pokope
...Alionuška má veľmi pekné tortičky..potom povieš či aj mňam 😝 😉

jaduska
11. kvě 2010

Adamkovi všetulinko všetko NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ k prvému rôčiku.....nech je tá torta taká dobrá, aká je pekná 😀 😀 😀 😀 😀

lenkamt
11. kvě 2010

Adamkovi všetko najlepšie k 1rôčku 😵 😵 😵

baby môj muž sa na kurze učí ako sa správať k afgáncom 😅 a kurz si robí s ľudmi s ktorými sa počíta niekedy v budúcnosti 😕 zajtra sa majú vrátiť z cvičenia v nemecku ostatní, tak snáď už do konca týždňa rozhodnú že kto ide 😅

a do konca týždňa sa rozhoduje aj o povýšených 🤐 nervný týždeň v armáde 😀

no a všetkým jeho kamarátom čo chceli odísť zamietli žiadosti 😖

dupinka
11. kvě 2010

ďakujemeeee!

Leni, naši budú vedieť zajtra, či idú.... No fakt "zaujímavo" sa to v armáde rieši... 🤐

dajna11
11. kvě 2010

no baby moj MM sa učil dokonc afgančinu....slovom aj písmom....to boli haky baky

dzio2
11. kvě 2010

zelam Adamkovi vsetko naj ,vela zdravia a stastia , nech jeho cely zivot je len krasny a pokojny 😉

dzio2
11. kvě 2010

dupi ale personalne poh su v stvrtok a piatok, tak preco sa zajtra sa dozvedia kto ide?ci mam zle info? 😕