• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

20. září 2013 
Vavka... to si pekne povedala :dizzy_face:
Som nejaka citlivuska dneskaj... :sweat_smile: To mam z toho, ze som sama tento tyzden :angry: Juliho sa zase odtrepal na nejake trapne cvicenie a ja si len matne spomínam na to aký mam vlastne hlas... :rolling_eyes: Komunikacia len cez klavesnicu... strasne!
20. únor 2008 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petu,ja uz rok komunikujem s drahym cez mobil,len cez vikendy aj inak,ze baby? :grinning: :dizzy_face: tento vikend sme nekomunikovali ani tak inak,bo bola cervena armada,ale tento....to bude komunikacia :grinning:
20. únor 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavka vy tomu hovorite cervena armada?my navsteva z Ruska :grinning:
20. únor 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: a my.. zase nic! :unamused: ... ale neva, este mame casuuu :grinning: aj ked astrologicka povedala, ze po 30 uz nebudem moct mat mimi, tak by sme mali asi kopnutt do vrtule, ale tak mozno sa mylila... v kazdom pripade.. stihame! :sunglasses:
20. únor 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja armada z ruska,neviem preco som napisala cervena,asi som myslela,ze nebudete vediet co myslim :grinning:
20. únor 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lebo ta z ruska bola cetrvena??? :grinning:
20. únor 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi preto,ze Rusi maju cervenu armadu, tak sa tomu tak hovori :wink: nam odisla pred par dnami,takze mame zasa opat komunikaciu na lepsej urovni :grinning: aj ked nas synacik posobi ako rusicka :grinning:
20. únor 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáááj dupi, tak ti niet čo závidieť. Ale pri sťahovaní sa aspoň aj kopec nepotrebných vecí vyhodí :sunglasses:

Vavka aj u nás sa hovorí, že červená armáda, ale aj návšteva z Ruska, alebo, že je vyvesená červená zástava atď. A inak dobrý šofér aj na červenú prejde, to si nevedela? :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svevka Evka naši manželkovia sú kolegovia :grinning: :grinning: :grinning: A vraj nás tvoj manžel raz viezol autom, ale ja nepamätám, lebo furt nás nejaký iný manželov kolega vozí zo stanice ku svokre :wink:
20. únor 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeeda baby :grinning: :grinning: :grinning: To vidiet, ze sme zeny vojakov, ked nas uz "cervene armady" napadaju, chichi 8
My mame momentalne "predvojnovy stav", ale inak komunikacia s manzelom na 1****** :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja už na červenú armádu aj zabudla :slight_smile: (vďaka tehotenstvu a dojčeniu)
20. únor 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moj drahy by na cervenu nesiel ani za nic,je zodpovedny sofer,ale ked svieti cervena,vie si najst inu cestu ako prest cez nu a dostat sa tak k cielu :grinning:
21. únor 2008 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no baby bud ste vy perverzne,alebo som to ja zle pochopila? :grinning: :grinning:
21. únor 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nie elinka, nie sme perverné, iba "normálne". Raz som totiž čítala, že každý normálny človek prejde po hodine rozhovoru na tému sex :grinning:
21. únor 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby tak môj manžel tomu hovorí mesačná splátka. :wink:
Jaduska no to som ani netušila, že sú naše polovičky manželia. :grinning:
21. únor 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale už dlhšie neviem čo to je :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No veru sveva, sú kolegovia :grinning: Včera sme si pozerali tvoj album a môj mužík spoznal teba, a potom bol na fotke aj tvoj mužíček, tak sme si boli "naistom". A s tou mesačnou splátkou to je podarené :grinning:
21. únor 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj babeny konecne som na vas narazila.. som nemohla najst kde to som pisala,ze aj ja mam manzela vojaka..
21. únor 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dadaga neviem, ako si nás mohla stratiť, šak mi tu tlachoceme furt :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm nie nezapamatala som si nazov mama oco rodina...to som si nestihla vsimnut... xixi ale uz vas mam...
21. únor 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaduska a tvoj mužiček teraz marodí?
21. únor 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajojte,vidim,ze sa rozrastame :grinning: Vitaj dadaga. :wink:
21. únor 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavka dikes..ja uz som tu bola, len som vas stratila.. a nevedela som kde som to s vami kecala.. xixi
21. únor 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavne,ze si nas nasla :grinning:
21. únor 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cawte baby!
Tak dnes mam hned krajsi den. Dnes pride domkov mangel!!!! :grinning: A bude domka az do utorku :dizzy_face: Juchuchuuu...
21. únor 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
áno sveva, aj môj drahý maródi, ževraj prechladli viacerí na tom pondelkovom výcviku, tak je doma s boľavým hrdlom a teplotami :unamused:
21. únor 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som zasa dnes slamenna vdova, bo zasa maju nejaky presun ci co,tak nevie kedy sa dotrepe domov, no co uz. :frowning2:
21. únor 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!!

bacily je najlepsie vypotit v posteli :grinning: :grinning: :grinning: Taaaaakze, mile damy!!! Nech na muzov nelieze konkurencia -chripka, ale vy!!
A tie, ktore su slamenne vdovy, tak hor ´sa kut plany, ako prezit spolocne chvilky, ktore vas cakaju, ked pride domov.
21. únor 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe dupi, ja som svojho odpratala spať do detskej, nech mi nenakazí deti a tak s ním spia plyšáky :grinning: :dizzy_face: :zipper_mouth:
21. únor 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dupi,aka si dnes poeticka :grinning:
21. únor 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek