• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

20. září 2013 
Petu,ty sa mas :wink:
Nas tatko pride zajtra.konecne po dalsom dlhom tyzdni.
:dizzy_face:
21. únor 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeej, vavka, tak to bude veselo :grinning: :grinning: Inak, ja mam pruznu prac. dobu, od 8h do 14h musim byt v praci a inak si to mozem posuvat, tak, aby som do konca tyzdna mala 40h... takze ak sa rozhodnete prist, kedykolvek sa vam prisposobim. :wink: A straaasne sa na vas tesim :sunglasses:
21. únor 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dupi,netes sa,rozhodujem sa co s tou Oravou. :pensive: ale ked sa nastvem,tak sadnem do auta a som u teba.aj ked teraz lea spi :grinning:
21. únor 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavka, my sa mozeme stretnut kedykolvek,... Ak rodinka rozhodnete, ze idete na Oravu, tak vam aj trosku zavidim. Je tam krasne, decka si uziju vasu rodinku,... Ale tebe sa akosi nechce, vsak? :slight_smile:
21. únor 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dupi nechce,lebo neznasam balenie a tu cestu tam.Keby sme tam uz boli,tak by bolo fajn.
No a Leusa sa prave uci zaspavat sama v postielke uspesne uz druhy tyzden,tak neviem,co to bude tam,lebo ak dojde domov od mamy svagrina s dvomi detmi a Ninka jej bude vecer ziapavat,tak zas mozem Leu zacat hegat v kociku.Vies,lebo my by sme boli u ocka a oni tam byvaju-brat s rodinkou.
Tak ja neviem.prvy krat sa mi viac nechce ako chce,ale rada by som zas sla pozriet kolegyne do skoly a deti a postretavala znamych....veviem :frowning2:
21. únor 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam podobne pocity, ked cestujeme na vychod k rodicom, a to sme zatial iba dvaja.
Este ze prespavame u nasich, bud v detskej alebo v obyvacke. U svokrovcov (nastastie) zatial nie je kde. Nikdy sa tam necitim ako doma, stale je to u nich take skrobene,.. U nasich je "italiano familia" :grinning: ale vieme, ze sa mame radi, aj si povieme a proste to zije. Lenze ked pride aj sestra z Popradu s rodinkou, tak uz je problem. A nehovoriac, ako to bude do buducna. :unamused: nemozeme predsa stale len u nasich byt. Svokra kupili novu sedacku a spekuluje, ako nas ulozi, ked prideme. :confounded:
a co je najhorsie, neznasam to balenie, lebo nejdeme na dva dni a treba toho stale dost, aj po ten financnej stranke je to zaberak. No a cestovanie, ked nie je auto.. No comment.
21. únor 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dupi,a teraz si predstav este k tomu vsetkemu dve deti :sweat_smile: :grinning:
Ale prave volal manzel a povedala som,ze nejdem nikam,musel to vediet,aby sa dohodol s chalanmi koli odvozu,lebo teraz pojde autom on.
takze na bud.tyzden sa snad uvidime :grinning:
21. únor 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavka, sa tesiiiiim. :grinning: :grinning:
21. únor 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moc sa netes,moje baby su ako vichrica :grinning:
aj my sa tesime :dizzy_face:
21. únor 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved preto! my este svoje deticky nemame a preto som rada, ked je tu trochu veselsie... :wink:
21. únor 2008 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ti ich zicnem,vies ako budes mat veselo :grinning: :grinning: :grinning: ale nie,ony su zlate,len musis mat doma veeeeela jedla a casopisy na pisanie pre Leu ,no a Vanes stacia noznice a papier a ony sa zabavia :grinning:
21. únor 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak o toto sa teda neboj!!
21. únor 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No baby kde sa flákate? Asi vám dám áčka :grinning: :grinning: :grinning: Teda okrem dupinky, tú ospravedlňuje sťahovanie :dizzy_face:
22. únor 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som tuuuuuuuuuuuuu
22. únor 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
cute babeny... robi niektorej z vas manzel aj v HC?
22. únor 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj nie,ale kamarat ano.ze dupi? :grinning:
22. únor 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vavka máš jedno štěstí :grinning: :grinning: :grinning: ešte keby sa tak zadarilo tu aj strentúť, nie? Hádam by sme aj pokecali. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

dadaga, moj manzel pracuje v Hlohovci, momentalne ja na Stanagu v Nitre.

A inak, co sa tyka stahovania uradu. Ta,k si predstavte, ze cely urad zbaleny, lebo od pondelka sa malo presuvat vsetko do novej budovy a ked islo sefstvo podpisovat najomnu zmluvu, tak zistili, ze stavba ani nie je skolaudovana. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takze sa stahovanie presuva "asi" o mesiac. A to sme tu na urade niekolki pravnici! Tomu sa vravi "profesionalita sefstva" :zipper_mouth: Nikto nema chut pracovat, a uz vobec nie opat do toho bordelu vykladat veci.
22. únor 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeeminenky dupinka, šľak by ma trafil na tvojom mieste :confounded:
22. únor 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dupi,zas sa volakto ukazal
Nas tatko je domaaaaaaaaaa,ideme do mesta,potrebujem veci na napojenie mojej novej pracky.
Jadus,hadam sa tu aj stretneme :grinning:
22. únor 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavka: sa tesim s tebou! Uzite si jeden druheho. :grinning:

Nam odisla pracka po 1,5 roku, program. ]- :confounded: A novy nie je, tak mame narok na vymenu pracky resp. peniaze. To by bolo fajn. Sranda je v tom, ze sme to brali priamo z vyrobu z Popradu(segra tam robi,maju 25% zlavu ako zamestnanci - chi, aj tak sme trafili nekvalitny vyrobok) no a expedovalo sa to cez predajnu tam. A ked to tam budeme musiet odniest,.... :unamused:

Jaduska, ani nemam chut nieco robit, a ked si pomyslim, ako som sa tu s bolavym klbom mordovala s krabicami tak mam chut tym debilom vykrutit krk! :angry: :angry:
22. únor 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vavka môžem ti poslať prádlo na pranie? nech tú práčku riadne zabehnete :grinning:

Dupinka, my ti dosvedčíme, že to bolo v afekte, tak krúť zaradom :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. únor 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasssneeee a z basy ma kto vytiahne?! :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale šak nepôjdeš do basy, keď to bolo v stave nepríčetnosti, nie?
A vieš aký v base život? Jedlo máš pravidelne, spať máš kde, robiť nemusíš atď. Akurát manžela si tam nemôžeš vziať :grinning:
22. únor 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo, tak v stave nepricetnosti,...... :grinning: :grinning:
22. únor 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dupi aj moj tam pracuje....
22. únor 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tvoj je na multifinkcnom prapore, vsak? :slight_smile:
23. únor 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a uz ste sa nasli :grinning:
23. únor 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved o tom sme par riadkov vyssie pisali, chichi

Vavka, ako? uz ste vyskusali pracku? Nedonesiem ti nase pradlo? Suseda je v porodnici, tak ho nemam jde vyprat :grinning: :grinning: :grinning:
Inak, prijemne lenosenie v posteli! :sweat_smile:
23. únor 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauko, tak pozeram,ze kecavate o sto sest,ja teda pri tom mojom poklade nestiham :slight_smile:dupi to moj pracuje v HC v multifunkcnom prapore :wink:
23. únor 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek