• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

20. září 2013 
jaaaj, tak to sme sa teda nasli :grinning: :grinning:

elinka, ja ani deticky (zatial) nemam a niekedy nestiham vobec nic.
Inak co porabate? Ja som sa zasila do kuchyne, upratujem v linke, obcas aj tam treba poutierat, varim obed - slivkove knedlicky a chystam sa robit kremes, s listkovym cestom :wink:
23. únor 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
manzel je v sluzbe a pride az zajtra rano, mam tu na navsteve mamu,tak mi navarila,mame svieckovu a aj kolac marhulovy bude,mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze mam full servis, no a maly mi spi na hrudi tak pisem s jednou rukou :grinning:
23. únor 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
elinka, ty sa mas... myslim ten servis :grinning: Ja mam rodicov a aj svokrovcov na opacnom konci slovenska... Ale ma to aj svoje vyhody :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja byvam v Seredi,ale inak som z Trnavy,takze niesom tiez z nasimi tak casto,aj ked to sice nieje taka dialka.Ale niekedy by som radsej byvala aspon o 100km dalej,ale od svokry :grinning:
23. únor 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nasi svokrovci sa chystaju prestahovat na zapadne slovensko, svokor je odtial, tak do jeho rodiska,.. POMOOOOCCCC!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som bola na prechadzke s malym lebo uz sa to s nim nedalo vydrzat, doma nie a nie spat,zato vonku spi ako medved.
No ja by som tych mojich svokrovcov poslala na mesiac, ledva cakam kedy sa na nom bude dat byvat ako niektori vedci tvrdia :grinning: :grinning: kupim jednosmernu letenku :wink:
23. únor 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elinka, tak to si už teraz pre istotu kúp na tom mesiaci pozemok, lebo o chvíľu bude rozpredaný :grinning:
23. únor 2008 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, aj ja kupujeeeeem!!! :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, uz aj idem jeden rezervovat, ved 1M x 1M im uplne staci :grinning:
24. únor 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak ja som tiež chcela len tak zo srandy kúpiť 1 ár, lebo sa mi to nevidelo drahé, ale potom som na to nejak zabudla. Viem, že si to ľudia dávali ako netradičný darček k sviatku :dizzy_face:
24. únor 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neviem ako by to moja svokra zobrala,ale vtip by to bol teda dobry :slight_smile:
24. únor 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ked budete kupovat,tak aj mne kupte aspon taky kusok na statie :grinning:
Inak ahojte :wink:
24. únor 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vam tie pozemky pridem aj vytycit sak som vojensky kartograf :grinning:
24. únor 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale sme dobre nevesty :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dupinka najsamlepšie :grinning: :dizzy_face: :wink:
24. únor 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli,spoliehame na teba :wink:
24. únor 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, co ste cez vikend porabali? :slight_smile:
24. únor 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja osobne to isté, čo cez týždeň :sweat_smile: Akurát, že bola doma aj staršia dcérka, ktorá je inak v škôlke, tak bola s nami na prechádzke. Učí sa teraz korčuľovať, tak je aj sranda.

Inak, strašne nemám rada nedeľu večer. :frowning2:
24. únor 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala muza v sluzbe a prisiel az dnes rano, potom sme boli s malym na prechadzke a vecer sme mali este navstevu, a teraz "stary" spi sa mi otocil chrbtom, takze som tu :grinning:
24. únor 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme boli na nakupoch,kupili sme Wapku,cize sme vcera striekali-auta :grinning: a v sobotu som kupila vibr.kruzok,tak vecer sme mali novy zazitok :grinning:
Inak sme stale nieco robili,okolo domu a v dome,lebo bolo krasne pocasie.Leusa bola vcera cele poobedie vonku ani spat som ju nedala,1.krat,ale dnes uz pojde aj keby malo byt 20stupnov a svietit najkrajsie slnko,lebo som s nej bola priserne unavena a vecer sme sa nevladali ani tulit,co nas mrzelo,lebo dnes zas isiel tatko na Lest.Mozno pride skor ako v piatok,ale to nie je iste,cize sa zatial dopredu netesim.Budem sa tesit,ked bude na ceste domov.Zatial cestuje opacnym smerom.Ale nebudu buchat,tak budem kludnejsia ako ine tyzdne.
25. únor 2008 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavka, no aspon ste mali vzruso :slight_smile: mne zasa dnes isiel drahy na Turecak, lebo tam maju nejake cvicenie, a bud pride dnes vecer,alebo az zajtra vecer.Tak cakam co zavola, ked bude vediet.Takze u nas momentalne neverbalna komunikacia na bode mrazu :grinning:
25. únor 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli,nic si s toho nerob,aj nasa komunikacia-neverbalna je na bode mrazu,mame len mobilnu komunikaciu :grinning:
25. únor 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cawo baby...
Tak sa mi tu neozvala ziadna "Levicanka"? :confused: Mame tu zastupenie viac menej Hlohovec... co? No dobre no! :grinning: Tak ste vikendovali ako sa patri citam :wink: Moj mangel ma dnes este volno, ta uzivame este :dizzy_face: , cvicenia trapne sa skoncili, na cas... tak ho budem mat zase kazdy den doma. Hned som spokojnejsia! :sunglasses:
Vavka ty si vikendovala na 1+ (ci vlastne dnes uz A+) :grinning: Inak wapka by sa aj nam zisla :wink:
25. únor 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak ja sa snazim stale o nejaky rezim pre maleho, a stale si so mnou robi co chce potovora jedna krpata :grinning: a potom vecer som rada,ze zaspi a idem aj ja spat, takze u nas ani neni casu na nejake komunikacie :grinning: teraz zaspal v kociku na jeho obvyklych 30min.
Ja som kupila ohrievac flias plna optimizmu,ze si ulahcim pracu,ale som zistila ze v mikrovlne to mam skor ohriate :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli,aj ja mam ohrievac flias,tiez som sa tesila,ako rychlo to ohreje a ulahcim si pracu-no to isto,kym sa to zohrialo,lea skoro umrela od hladu :sweat_smile: tak som to vyriesila termoskou horucej vody a flasou studenej a miesam to.Mlieko mam hotove este rychlejsie ako ohriatie v mikrovlnke :grinning:
Inak Wapku maju v tescu v akcii za 1500sk-tusim,je o vyse tisicku lacnejsia :wink:
Lea zaspala,sme od rana vonku,uz som K.O.,tak iem rychlo upratat a pozbierat pradlo,lebo vstane a zas pojde vonku
25. únor 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

My sme mali pohodovy vikend, v sobotu sme si polenosila, tak som sa pustila do upratovania kuchynskej linky a manzelik vygruntoval zvysok bytu, vcera som upiekla kremes, boli sme vonku, manzelik hral hokejbal, no a rozpravali sme sa aj neverbalne :grinning: :grinning:
25. únor 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dupi,aky kremes robievas,napis recept?nech mam do zbierky. :wink:
25. únor 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
listkove cesto ako "podklad", klasika vyvalkane upiect v trube (cvrkne sa, preto rozvalkat tak, aby precnievalo vez plech)
krem: 3 zltky vymiesat s 1/4 litra mlieka a dat k zvysnym 3/4 litra mlieka, do ktoreho sa pridali 2 zlate klasy, 2 KL hladkej muky. Uvarit husty puding, nechat vychadnut,...
Studeny krem rozotriet na cesto, na to vyslahanu slahacku (mali by ist 2, ale mne aj jedna v pohode vysla) a na vrch postruhat cokoladu, prip. kto chce tak druhu vrstvu cesta,...
25. únor 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ja mam priatela vojaka a cakame babatko velmi sa nanho tesime a mame velmi pekni vztah niesme spolu len vtedy ked je na vycvykoch
25. únor 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dupi,aj ja robim z listkoveho,no trosku inu plnku,ale skusim tuto tvoju.dakujem
Vitaj Lucia
25. únor 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek