Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

dupinka
25. únor 2008

ahoj lucka! vitaj v klube. odkial ste, kde posobi tvoj priatel, aku ma hodnot a ty co porabas? asi vela otazok, ale radsej naraz ako ked sa ta to budeme pytat po jednej,.. 🙂

elinka27
25. únor 2008

no ja som bola s malym vonku, a teraz cakam kym sa zobudi.Ten ohrievac budem musiet pouzivat aspon kym bude tatik doma, bo mi nedaruje tie vyhodene peniaze 😀

vavka33
25. únor 2008

Eli,daj to ohriat jemu a hned pochopi,ze to je blbost.Aj moj to hned uznal,ked som mu kaala zohriat flasu,mala plakala od hladu a ja som bola v obchode 😀

elinka27
25. únor 2008

ja to zatial robim tak,ze si to dam ohriat tak pol hodku dopredu a to tam este vydrzi teple a je to akurat kym ide jest,ale v noci som si chcela ulahcit pracu a prdlajs 😎

vavka33
25. únor 2008

viem o com hovoris 😉 Lea mala mesiac dva mesiace a odvtedy je ohrievacka pekne zabalena v krabici 😅

elinka27
25. únor 2008

no ale co uz, sak ked tak dam inzerat a predam ho,ale asi iba niekomu kto necita toto 😀

vavka33
25. únor 2008

Ja som dala aj inzerat a nic

elinka27
25. únor 2008

no mne sa podarila predat odsavacka ale este mam jednu a zatial sa mi nikto neozval, vidis a ja som zhanala som ho mohla kupit od teba 😀

vavka33
25. únor 2008

Aj ja ma odsavacku,nepouzitu

zoya1
25. únor 2008

čaute. vavka ako zisím či vyrážky ktoré som dnes našla na Zojke sú kiahne?

vavka33
25. únor 2008

ozi,citala som,ze budes mat narodky,siedme 😀

elinka27
25. únor 2008

ano siedme,ale co vsetko uy mam za sebou,be be 😝 😀

jaduska
25. únor 2008

ešte že nepotrebujem ohrievač na fľaše 😀 naše mliečko je furt pripravené a má správnu teplotu 😅

Lucia vitaj v klube.

Zoya malá kde chytila kiahne? V jasličkách?

dupinka
25. únor 2008

ahojteee!

len som vas prisla na rychlo pozdravit, od 16h doteraz bol u nas susedovie maly, 3 rocny sibal, a fakt uz toho bolo na mna dost, kedze som medzitym varila veceru a upratovala kupelnu, ktora po dnesnej navsteve opravara vyzerala ako po bombardovani. Nechal tolko bordelu, ze by som ho bola prerazila, keby som bola doma ja a nie manzel. 😠

jaduska
25. únor 2008

Dupi šak manžel mal upratovať, keď to takto zariadil 😎

dupinka
25. únor 2008

ucil sa anglinu na stanag,...

zoya1
25. únor 2008

Ja ani neviem či sú to kiahne. Ale asi nie. Teda dúfam. Inak žienky ako sa máte? Toľko ste tu toho popísali, a ja nemám čas to čítať. My sme všetci prešli črevnou chrípkou - fuj mala som pocit, že sa vyser...m z podoby. 😝

jaduska
25. únor 2008

Dupinka treba mu to nahrať na CD, strčiť do diskmana, sluchátka na ušká a pekne popri tom upratovať 😀 😀 😀

Zoya asi sa máme všetky fajn, nejaké nové členky do klubu pribudli, ale veľa toho nepopíšu, tak si musíme s vavkou a dupinkou vystačiť samé, lebo ty nás zanedbávaš 😵 A tá črevná chrípka asi nic moc, my sme tiež boli všetci chorí, ale len prechladnutie a bolesť hrdla, tak celkom pohodka

zoya1
25. únor 2008

šak hej zanedbávam. Ale už som sa konečne pustila do tej diplomovky - ale tááááááááák sa mi nechce. Zajtra som si zobrala voľno, že budem písať celý deň a nakoniec neviem, či nebudem musieť ísť so Zojou k doktorke s tými vyrážkami. No uvidíme.

jaduska
25. únor 2008

Zoyi to poznám, mne treba urobiť daňové priznania a tiež sa mi táááááááááááááák nechce. Potrebujem k práci stres, keď viem, že mám ešte čas, tak sa mi nechce pracovať 😠

zoya1
25. únor 2008

ako vidím tak trpíš podobným syndrómom ako ja.

vavka33
26. únor 2008

Zoy,kiahne zistis tak,ze v tej cervenej vyrazke sa urobi pluzgierik naplneny tekutinou a oni praskaju.A potom zasychaju.Ak by ich nahodou mala,pouzi namiesto klasickeho pudru svedske bylinky-horke.Je to super,hned to vysusi a nerozsiruju sa tak a hlavne,nemas cely byt biely od pudru.Daj vediet co to bolo
Ahojte bojovnicky

zoya1
26. únor 2008

Vavka asi to kiahne nebudú - nezhodujú sa s tvojim popisom 😀 . Má 2 také červené vyrážky ale majú bielu hlavičku - taký klasický dospelácky j-b-k.

elinka27
26. únor 2008

caute, moj maly je dnes vynimocne dobry a spal doobeda 2 hodiny v kuse! tak som si hodila slofika s nim 😀

petullia
26. únor 2008

Juhu, cawte baby... tak ja som sa dnes bola zase vysantit s deturencami v skolke, ale bolo ich len 10 tak brnkacka 😀 a uz mam free time 😎 .
Jaduska, ja sa tiez k nicomu nedokopem, kym to nesuri. 😖 Ved akurat som rozmyslala, ci idem pisat konecne tu bakalarku alebo co a rozhodla som sa pre alebo co 😀 ... lepsie mi je s vami 😉

elinka27
26. únor 2008

a ten moj maly sa najedol a zasa spi 😲 😀

petullia
26. únor 2008

Elinka, tak dnes mas specialne klud 😉 ... alebo je stale taky zlatusivy???

elinka27
26. únor 2008

no si to uzivam,sak normalne som v soku chodim prikukat ci dycha 😀 ale prave papam a vyberieme sa von vyvetrat,tam sa mu bude spat lepsie

petullia
26. únor 2008

No... aj u vas je tak krasne ako u nas??? 😀

jaduska
26. únor 2008

Petullia, ja si väčšinou sadnem za stôl skalopevne presvedčená, že idem pracovať, ale len tak nakuknem na koníka, že čo nové a to nakuknutie mi trvá stááááááááášne dlho 😀 Potom sa už zobudí malá, treba ísť von, pre staršiu do škôlky, atď. atď. a už je po mojej robote. A bakalárku pekne píš, mňa keď vezmú na predškolskú a elementárnu pedagogiku, tak mi od septembra budeš dávať rady 😵