Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

drobec.z
20. srp 2008

no ahojte, tak ja som mala super vecer, isla som zmyvat podlahy a sla som odlozit romankov nocnik a ako som ho zdvihla tak som vyliala vsetko na seba, ja ani neviem kedy sa tam ten moj drobcek vycikal on si behal po byte holy a musel si tam takto sadnut a vycikat sa, esteze je ten moc taky zdravy

ahoj dupi, tak to je super, ze ste mali skvele pocasicko, prajem take pekne aj v zhruboch, a s tou segrou si nerob tazku hlavu, moznoze vase bude sikovnejsie a ty to oznamis svagrikovi 😀 😀 😀 , ale ta nezodpovednost to aj mna zaraza, ale je to ich vec 😒 a ty sa neboj, ono to pride v tu najvhodnejsiu chvilu 😉

jaduska
20. srp 2008

drobec tak si mala urinoterapiu 😀 😀 😀 😀

sveva, ako malinká???

drobec.z
20. srp 2008

jadus no mala, a to nastastie len cikal, lebo inac by som musela podat sportku a vyhrala by som a co by som robila s tolkymi peniazme 😀 😀 😀

jaduska
20. srp 2008

no šak rozdelila sa s nami nieeeeee?

drobec.z
20. srp 2008

no hej, ale to by mi aj tak velmi vela ostalo a to nechcem riskovat zdravotne a psychicke problemy, ved tolko penazi, to by ma asi na mieste piclo 😀 😀 😀

jaduska
21. srp 2008

inak to máš pravdu, ani ja by som nechcela mať strašne veľa peňazí, stačilo by tak akurát, aby týždeň pred výplatou nebol taký strááááááááááááááášne dlhý 😵 😵 😵

drobec.z
21. srp 2008

okej, ako sa mate? ja hrozne, dnes som chcela ist do kubrej-to je cast pri nas na kyselku, ale nic z toho, lebo mi baterka odisla na aute, tak som nazlostena , lebo ani z plavania nic, aj do tesca som mala ist, tak nic z toho a volala som kolegom a oni ako naschval vsetci na sluzobke v Roznave, tak najskor mi mozu prist pomoct az zajtra, podla toho kedy pridu, tak som nakoniec z toho taka smutna lebo bez auta a mangelicka to nie je ono, s mangelickom nic neurobim, tak cakam, co s autom
ale mam aj dobre spravy, Romanko sa dnes zase vykakal do nocnicka, sice raz do plienky, ale nevadi, ved kazdy nejako zacinal a raz sa aj vycikal a doniesol mi to ukazat az do kuchyni, zrejme aby som to zase na seba nevyliala ako vcera a velmi sa radoval, az tlieskal
a to som este zabudla, ze vcera vecer mi prislo tak zle, ze som nic co som zjedla asi cez den neudrzala v sebe a v noci hotovy kolaps, len som lezala na posteli a nie a nie sa postavit, no fakt, zase mi to zacina, ked sa vali, tak vsetko naraz ☹

jaduska
21. srp 2008

My sa máme celkom fajn, v celom byte bordel, lebo mama sa rozhodla dávať novú linku do kuchyne, tak ju zajtra dovezú, ale podlahu nám prídu robiť až niekedy v septembri, takže 3 týždne bude linka v detskej (lebo nie je v demonte 😠 ), San musí spať pri nás, manžel má dovču, ale nič robiť nemôžeme, kým nie je podlaha, takže je to o ničom. Jemu skončí dovča a potom prídu dávať podlahu, tak zase si to sama odnesiem.... 😖
Vonku je krásne, Sandra išla s mojou mamou do Prešova, príde zajtra, tak neviem čo budeme robiť poobede...

Teraz vraj zúri nejaká infekcia - hnačky, zvracanie, suseda mi včera vravela, že aj jej je strašne zle...

Romankovi gratulujeme k úspechom, pomaly ďalej zájdeš...Sestra svoju malú ani neučila na nočník a zo dňa na deň sa rozhodla cik do nočníka, ale ona to vidí u starších súrodencov, tak aj to asi pomohlo. A je od Romanka staršia, v septembri bude mať 2 roky 😵

zoya1
21. srp 2008

ahojte. Ako sa máte? Čo porábate? Ja teraz akosi nič nestíham, stále len dokupujem veci Dodovi do školy, chodím do práce, varím, periem, žehlím, ....... už mám toho akosi dosť. A ešte aj teraz idem k otcovi do krčmy urobiť mu prechod na euro - pokladňa atď.
Pozdravujeme všetkých.

jaduska
22. srp 2008

ahoj zoyi, že sa aj ukážeš..... 😝

My s manželom čakáme na linku, dnes ju majú doviezť, dúfam, že to nebude ťažké, lebo nie je v demonte, ale poskladaná, tak trošku poposilujem... 😀 😀 😀 😀

drobec.z
22. srp 2008

ahojte,
jadus, tak uz sa vytesujes z novej linky? potom daj foto, nech sa aj my pokochame a aj svalmi 😉

jaduska
22. srp 2008

No ja sa moc nevytešujem, lebo tá linka je mamina, ja s tým akurát budem mať kopec roboty, teda vlastne viac manžel, keď ju bude montovať, ale ja musím asistovať 😀 Vynosili sme to celkom v pohode, aj keď sme sa trošku zapotili ,ale to nezaškodí 😵

elinka27
22. srp 2008

cauko,dlho som tu nebola boli sme na par dni u svokrovcov uzit si caro vidieka 😝
dupi suhlasim s tebou co sa tyka tej segry,len bohuzial aj my sme do toho vhupli a takto o rok to vyzera ze budeme mat dalsie mimi.

drobec.z
22. srp 2008

elinka, tak vy cakate babo? gratulko 😉

jaduska
22. srp 2008

eli wou 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 veď to je super..... ja keby som sa mohla rozhodnúť ešte raz, tak mám medzi deťmi rozdiel 1,5 max.2 roky 😉 😉 😉

jaduska
22. srp 2008

a radšej dopredu ništ, keď to bude isté, tak potom gratulejšn

elinka27
22. srp 2008

tak este to nemame oficialne ale vyzera to tak 🙂

drobec.z
22. srp 2008

no tak aj ja sa k tomu pripojim potom, ale aj tak drzim palceky 😉

jaduska
22. srp 2008

juuuuj, eli tak nech to dopadne tak, ako má a určite daj vedieť, čo a ako 😎

drobec.z
22. srp 2008

jadus, ukaz svaly 😀 😀 😀

vavka33
23. srp 2008

jeeej,eli,gratulujem k miminku.to je super,ako sa to tu rozrasta 😀
a co Dupinka?po tolkych dovolenkach sa im to snad aj podarilo 😎
My sme boli vcera v Sturove,tak aspon jeden den kupania z celeho leta 😉

jaduska
24. srp 2008

drobec neukážem, bo budeš závidieť 😀 😀 😀 😀

my sme boli včera opekať a taká trieskavica u nás bola, že som sa normálne bála. Boli sme síce v altánku, ale blesky trieskali neďaleko nás 😕

drobec.z
24. srp 2008

juj jadus, tak to ja som minule ani nespala, co bola u nas ta burka ☹ mne sa vcera nic nechcelo,taka som bola zmorena, ale nakoniec som si toho dost porobila, ked to aj to pocasie, raz vyzera, ze bude liat a potom zase slnko svieti a dnes som na tom este horsie, nebyt maleho, tak mna dnes nikto nikde nedostane, taka som leniva 😒

jaduska
24. srp 2008

drobec, my tiež len tak polihujeme, maličká spí, San sa hrá na škôlku...Nedele sú väčšinou leňošské 😝

drobec.z
24. srp 2008

jadus, u mna to je tak podla pocasia, dnes som si aj bundu vybrala zo skrine, lebo chvilku mi je zima a zatvaram vsetky okna a to este,ked clovek nic nerobi, tak mu je dvakrat taka zima 😀 😀 , ale moj maly ten len von, alebo by kadeco robil a ja som ako voš, nastastie ma kamoska poobede idu vytiahnut na chalupu, tak som rada, aj maly sa vybeha a hned bude lepsi 😉 a ako linka? uz na mieste, mamina spokojna??? kde mas album, uz davno som sa ta to chcela spytat, len nejako vzdy zabudnem 😉

jaduska
24. srp 2008

inak aj u nás už pochladlo, teraz som sa vrátila z vonku s babami....

Linka je ešte poukladaná v Sandrinej detskej, lebo najprv treba v kuchyni urobiť podlahu, vymaľovať a dať obkladačky. A ujo, ktorý to má prísť urobiť príde až niekedy v septembri z Írska. Takže v celom byte bordel, lebo deti sa hrajú v obývačke, Sandrine oblečenie je u nás na komode, tak to vyzerá ako po výbuchu, ale nejako to pretrpíme (dúfam)

Album som zmazala, lebo často sa tu objavujú názory, že aké je nebezpečené mať takýto verejný album, tak som si urobila fotoalbum na stránke ,kde sa dá zaheslovať, pošlem ti do IP adresku aj heslo, tak tam môžeš vidieť našu rodinku.... 😉

dupinka
24. srp 2008

Ahojte!

Elinka, tak drzim palceky a gratulujem,..
Prave sme v Tatr. Zruboch, ubytko nic moc, na Sirave bolo lepsie, ale chodime po turach, zajtra nas caka Lomnicak 😵 😵
a ci sa zadarilo, neviem, lebo dnes je akurat 16DC 😉

roasha
24. srp 2008

elinka,gratulujem... 😵
dupinka,vy sa len este pekne snazte...... 😀

drobec.z
24. srp 2008

dupi, normalne ti zavidim aj tie tury, to je moje, ja mam take nieco rada a samozrejme aj to snazenie, my zase az v septembri, ked pride mm na dovcu, akurat plodne dni a planujeme take relaxacne putovanie po slovensku, tak dufam,ze sa zadari 😉
no jadus, aj ja som to citala, ale som rozmyslala, ako s tymi fotkami, ked chcem ukazat babam, ale s tou strankou je dobry napad, to si tam moze kadekto vytvorit album 😉

zoya1
25. srp 2008

ahojte!!!!!
Cez víkend sme boli v ZOO. Bolo naozaj super, je to prechádzka tak na cca 4 hodiny. Moje deti ma však chceli pravdepodobne zniesť zo sveta 😀 😀 😀 . Najprv sa Zoja chytila toho elektrického zariadenia, aby zvieratká nechodili k plotu, a keďže som ju mala na rukách, tak nekoplo ju ale mňa - keďže ja som bola uzemnená, a asi cca 30 minút na to, ked som sa snažila upokojiť po elektrickom kopanci v reštike, tak sa môjmu synovi podarilo vyliať na mňa vriacu kávu, ktorú čašník práve priniesol. Skoro ma trafil šľak. Noha obarená, ale len tak trošku, lebo čašník pohotový ihneď podal prvú pomoc 😝 😝 😝 .
Takže podarený víkend - jak z ADAMS FAMILY. 🙂
Inač nič nové, Zoja ide do jaslí, ja dnes do nočnej 😝 . Pozdravujeme všetkých.