Partner má rád sport, hlavně windsurfing. Znáte to?

tera28
10. bře 2008

Napadlo me zalozit toto tema a zkusit zda nekdo na tom nebude podobne jako my 🙂 Manzel rad sportuje a kazdou volnou chvili kdyz fouka jezdi surfovat. Ja byla minuly rok tehotna, tak jsem jen tak u vody polehavala a cetla si a letos uz me ceka pece o malou 🙂 Ma nekdo taky takhle nadsene partnery a sam u vody nema moc co delat nebo s kym pokecat?

tera28
autor
12. bře 2008

jabber: diky za kontakt, nejak mi ten link nejede, tak to jeste zkusim. My jsme vzdycky bydleli v Malcesine - Campagnole, takze odtamtud vede asfaltova cyklostezka do centra malcesine, da se tam dobre na bruslich nebo na kole. Na ferratach byl manzel s kamarady sam, to ja s nima zrovna na Gardu nejela. Jinak jsme objeli cele jezero kolem dokola, ale ten vrsek (sever) mi prijde nejhezci. Z montebalda jeli kluci taky na kole dolu, to ja nebyla. Jinak zmrzka a pizza nemaji chybu 🙂

Jinak manzel dnes jede s kamaradem letos poprve omrknout vodu na Mlekojedy nebo Machac - tak uz je to zas tady 🙂 zima skoncila 🙂

jabber
12. bře 2008

tera28 - no můj manžel tvrdí, že neexistuje zima, pouze špatně oblečený surfař - takže asi tak 😀

terkajesterka
12. bře 2008

jeeee, Garda 😀 to bych si nechala říct 😀

No jo, zima je fuč 😀 Už nesněží 😀 😀 😀

jabber
14. bře 2008

tera28 - tak jak to omrkli, zalítali si? 🙂

tera28
autor
16. bře 2008

jabber: jj, chvili na vode byli 🙂 tak jsem zvedava kdy a kam priste 🙂

jabber
12. kvě 2008

tera28 - tak byli jste teď o svátcích na tý Gardě? Jak bylo? 🙂

tera28
autor
21. kvě 2008

jabber: bylo to super, byli jsme tam az do 12.5. takze skoro dva tydny. Vse probehlo v pohode, bydleli jsme v jednom apartmanu v Torbole za 50E na noc, pro malou jsme tam meli vse potrebne. Cestovani jsme dali v noci, mala spala, takze fajn. Pocasi nam celkem vyslo, manzel si zajezdil i jsme podnikli spoustu vyletu. Klarce se vyklubal prvni zoubek nastesti bez komplikaci. Po navratu jsem hned na vikend letela sama za brachou do edinburgu, musela jsem mit sebou odsavacku, ale doma vse zvladli - mela jsem to jako oddych, ze Garda byla hlavne pro manzela, tak Edinburg zas pro me 🙂 Ted o vikendu mozna pojedeme nahoru do Nemecka se surfem 😉

jabber
24. kvě 2008

tera28 - no tak to jste se měli báječně 😎 , taky už se docela těším až někam vyrazíme 🙂

jabber
27. čer 2008

nebyl jste dneska někdo na Nechra? 🙂

tera28
autor
30. čer 2008

jabber: manzel tam byl sam, my zustaly doma 😉

jabber
30. čer 2008

no můj manžel nebyl - byl chudák celej tejden chorej a to že zrovna tak fičí nesl hodně těžce 😀 - to teda bylo k nevydržení (pro mě 😀 ). Ale chystá se tam v pátek, prý je dobrá předpověď, tak se uvidí....my každopádně nejedem 😉

shaka
10. črc 2008

zdravim surfare 🙂 my jezdime na Novy Mlyny

aponchie
11. črc 2008

ja chci do Californie ..nejlepe St.Cruz 😝

tera28
autor
27. led 2009

tak se hlasim po delsi dobe a zdravim vsechny z Tarify 🙂

jabber
27. led 2009

tera - jééé, se máte, jak je? 🙂 Fičí?

tera28
autor
27. led 2009

jabber: nastesti ne jak na severu 😝 ale na jezdeni si to pochvalujou 😉

cernekace
4. srp 2016

Ahoj holky🙂
Tato konverzace proběhla už před lety. Já jí už nějaký ten rok řeším, protože i já mám doma svého závisláka na větru. Proto jsem se rozhodla blogovat o tom, jaké je to mít doma serfaře a jak na společnou dovolenou🙂 První TravelDiary je z Lago di Garda. Pokud máte chuť tak koukněte. http://cernekace.cz/index.php/portfolio/lago-di...
Hezký den
Černé Káče