"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

kamila1979
10. led 2013

Tak se nám Ondra dnes ve školce "oženil" vzal si Barunku a cestou ze školky mi říkal - víš mami, zatím mám jenom barunku, ale ještě potřebuju 2 manželky. Tak jsem se ho zeptala a Ondo na co? A malý jasně řekl - no Barunku mám i na ven, abych s ní mohl chodit mezi lidi, ale ještě potřebuju jednu co by zatím doma vařila a druhá aby uklízela a dodal, ale neboj to stihnu zítra. Vyhlásím soutěž a holky se jen pohrnou. 😀 😀

lubkaeck
10. led 2013

@elenka6 juuuj som sa dobre zasmiala 😀 😀 😀 😀

sue
10. led 2013

@kamila1979 tak ten to má jasné 😲

kamila1979
10. led 2013

@erikajandova Tak buď ráda, že chce jenom boty. Náš Ondra si dělá zálusk zrovna na celý byt. 😀 😀

kamila1979
10. led 2013

@sue že bych to navrhla manželovi, že jednoho manžela aby vydělával penízky, druhýho na doma a třetího na ven. 😀 😀 😀

ivia123
10. led 2013

umyvam riady a malej hovorim,choď sa hrať,choď sa hrať do detskej s babikami-zda sa mi,že Milan plače/jej babika/ a ona mi povie.Zavrem dvere nech ho neni počuť.

kamila1979
10. led 2013

Dnes ve školce, po dnešní svatbě už Ondrova manželka si hrála s panenkama, která ji jakože brečí a musí jí pochovat a chtěla to od Ondry, Ondra se na ní podíval výrazem, jestli je normální a řekl - vždyť je to obyčejná hadrová panenka ta brečet neumí, 😀 😀

leniiis
10. led 2013

@ivia123 paráda 😀

petronelka77
10. led 2013

Dnesne pranie bielizne skoncilo s prekvapkom. Kedze som davala bielizen do pracky na dva krat, moj sikovny drobec to vyuzil a prepašoval mi tam zopar drobnosti 🙂. A to som zistila, az ked som vytahovala bielizen z pracky 🙂 Takze najskor teplaky, tricka, 4 male auticka, hreben, pulover, puncosky a malicke plastove pravitko 🙂 Takze mama ma pracku, Davidko ma autoumyvarku 😀

kamila1979
10. led 2013

@petronelka77 náš Matyášek do pračky "uklízí" věci, takže jednou jsme tam měli klíče od auta, jednou se mu tam podařilo dát i plastový talířek. 😀

garzonka
10. led 2013

@petronelka77
@kamila1979
ja som v pracke nasla uz aj zubnu pastu, nastastie uzatvorenu 😀

kamila1979
10. led 2013

@garzonka no tak on si tam jednou vlezl i matyášek a křičel na ondru ano ano, jako aby to Ondra zapl 😀

strawberry17
10. led 2013

usmevna prihoda z mojho detstva:

mali sme znameho, ktoreho vsetci volali za chrbtom sliepka, lebo mal velky nos (akoze zobak)
raz prisiel a ja som ho chcela oslovit, ale sliepka sa mi zdalo asi skarede, tak som to chcela "zpeknit" a oslovila som ho "pipinka" 😀

asi mi to ostalo, lebo tieto vianoce ked maly neposluchal tak som mu chcela povedat, aby bol dobry, inak nepride jezisko a ako som to chcela zdrobnit vyslo mi ze "bud dobry lebo nepride jeziskovcek 😀 " (potom som sa vduchu smiala sama na sebe 😀 😀 😀 ze takto to dopadne, ked chcem nasilu zdrobnit uz zdrobnene 😀

petronelka77
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lejluska
10. led 2013

Môj malý mi dnes povedal "mamka a ja som vykakal také isté hovienko ako tatik neeee???" 😀 😀 som len pozerala 😀

itwasajoke
10. led 2013

nasa petka raz na grupe kde sme spievali pesnicky krasne zaspievala ked mala 22 mesiacov 5 little duckling went swimming away over the hill and far away ,mother duck said fuck fuck fcuk 😀 😀 😀 😀 a baa baa black shit 😀 😀 😀 😀 no asi si viete predtsavit tvare spievajucich a aj mna 😀 😀 😀 ked petka tak odusevnene spievala 😅 😅 😅 😅 a najnovsie ked odchadzame z domu vonku je hmla ...a petka krici na celu ulicu mommy fock (narecovo fuck) is out there ...malo by to byt fog 😀 😀 😀 😀 😀

yukki
10. led 2013

@petronelka77 ježišku....ešteže nepokračoval v tomto...tejto domácej práci. Fotka je krásna len tá idea...strach pomyslieť.

petronelka77
10. led 2013

@yukki v pohode, ja vzdy vytahujem kabel zo zasuvky, na to davam velky pozor. Toto bolo bezpecne. Proste ho tam "len premiestnil" a kocurovi to evidentne nevadilo (vonku bolo minus 15) 🙂

prasiatko30
10. led 2013

Ja ked dietatu na ulici v slovencine obcas namiesto slusneho "prosim" poviem "čo" a ak sa este nahodou zaseknem a poviem dva razy "čo čo" tak sa na mna zacnu ludia pohorsene pozerat a musim dokoncit a povedat nieco navic lebo v spanine je to slangove slovo oznacujuce zenske pohlavne organy:D :D:D

ined77
11. led 2013

matýnek dnes ráno: mami, já mám taky NALAKOVANÉ(namalované) oči 😀 . naštěstí teda doopravdy neměl, ale v zrcadle se zhlížel jako švihák lázeňský 😀

llluckaaa
11. led 2013

@ined77 To je brouček 🙂 Já když si natáčela vlasy, tak se mě Maty ptal, co to dělám. Tak říkám: Natáčím si vlasy. A on: A proč? Já: Abych byla hezčí a vypadala líp. On: Já chci taky natočit vlasy a líp vypadat! 😀
A taky už měl nápad, že by chtěl dostat prstýnek 😀 Tak jsme mu vysvětlovali, že chlapi můžou nosit prstýnky jenom po svatbě 🙂

alexa21
11. led 2013

Pozerali sme so samkom dokument o podmorskom svete.po obraze preplavala prapodivna veleryba a samko s uzasom.tak taku rybu som este nevidel.vravim:ani si nemohol milacik.taketo veleryby zije hlboko v moriach a oceanoch a tie my na slovensku nemame.samko vzdychol..dodal..aspon ze mame vane

prasiatko30
11. led 2013

Ja si este vzpominam na jeden prijemny zazitok co sme sa museli smiat nad mojou starsou dcerou - boli sme u sestry maldsia mala nieco pod 2r a jedine co jej šmakovalo z obeda bola brokolicova polievka, ked si pytala duplu tak starsia dcera uprie pohlad na svoju sestru a povie v uplne cistej slovencine - "sa z toho poserieš" - sme tam boli moja mama , sestra a ja a sme sa vsetky sulali po zemi od smiechu - lebo dcera sice rozumie po sk ale zvycajne odpoveda len v spanine ale toto povedala tak cisto ze nebola ziadna pochybnost o tom co hovori

kamila1979
11. led 2013

@prasiatko30 Když je řeč o brokolicové polívce, tak moje mamka měla Ondru na prázdninách a uvařila ji a řekla Ondrovi to tě postaví na nohy. Ondra se na ní podíval a pronesl: "hmm, tak to těžko, to mě spíš dorazí." 😀 😀

ivett1
11. led 2013

@erikajandova 😀 😀😀.... zlatá 😀 ...

pingu1
11. led 2013

v cakarni u lekara "mamiiiiii henta teta je nechtuna'' 😅 😅 😅 😅

ivett1
11. led 2013

Včera sme si s deťmi dočítali rozprávku na dobrú noc a hovorím, že je čas spinkať a každý ide pekne do svojej postieľky ...Vikinka išla pekne bez protestov, ale Števko zahlásil, že tá jeho posteľ je "veľmi dobrá vec"...ale, že keby som išla s ním do izbičky, aby mohol v tej postieľke "so mnou spať", lebo to je.... "nalepšia vec na svete, keď môžem spať spolu s tebou a s mackom Pu"....😀

llluckaaa
11. led 2013

Minulý týden se děti koupaly ve vaně a když jsme je šly vyndat, zjistili jsme, že se bavily tím, že kelímkami vylévaly z vany vodu, takže nám vytopily koupelnu a plovoucí podlahu v kuchyni. Když jsme se staršího Matýska zeptali, proč tu vodu vylévaly, tak nám odpověděl: "To jsem viděl v televizi. Zítra to uděláme zase."

ined77
11. led 2013

@llluckaaa 😀 😀 ..u nás mají děti dovolené brát do vany (také po podobné zkušenosti) už jen dinosaury a auta 😀 .
to by ale člověk musel odstranit všechny sprcháče, šampóny atd atd. 😝 😀

kamila1979
11. led 2013

@llluckaaa U nás včera koupal děti tatínek a než Ondru dostal do vany, tak se mu Matyášek schoval. Tak letěl pro něho, pak příjde do koupelny a zem plná vody. Na otázku co to dělá? Ondra s ledovým klidem odpověděl - ty nevidíš, že potopu. 😀