Volné diskuze
apel
16. zář 2010

Persil sesitive, Lovela nebo Frosch?

Ahojky který by jste doporučili pro praní oblečení citlivé pokožky?
medvik
16. zář 2010
Já určitě Persil Sensitive. Vypere všechno. A teď jsem vyzkoušela ten nový tekutý Dreft Baby Sensitive a je taky dobrý. Lovela nic nevyprala a divně páchne.
bredmax
16. zář 2010
lovela nic nevypere a ani nějak nevoní =-) já určitě persil sensitive 😉
vojtisek2007
16. zář 2010
jednoznačně persil 😉
beruska2x
16. zář 2010
urcite Persil, Lovela nevypere, je agresivni, hodne deti ma na ni reakci...
zuzule5
16. zář 2010
Určitě Persil 🙂
dagina
16. zář 2010
lovela opravdu není moc vhodná pro citlivou pokožku a navíc nevypere, Persil sensitive je Ok, mám zkušenost i s Froschem, také dobrý, jen mě v těhu začala vadit jeho vůně. Teď dominuje Dreft sensitive a super po všech stránkách. Pravda, ponožky od písku mě teda nevypere 😞, ani jiný prostředek. Malá je atopik a lovela jí ekzem dost zhoršovala, všechny ost. OK. Ještě jsem zkoušela od Eurony Cerny prášek a také docela dobrý. Nedá se koupit v obchodě a i ost. prostředky od této značky jsou dobrý.
latunka
16. zář 2010
já se přiklánim k tomu,ze lovela nic moc :-| Sice mi hezky voní, ze začátku jsem z ní byla nadšená,ale jenom do chvíle kdy přišly první pokakaná bodynka a dupačky - nevypere se to,takze jsem musela drhnout nejdřív mydlem v ruce ]-(
nikka.vo
16. zář 2010
Peru v Persilu Sensitiv, voní mi nejvíc 🙂
deniskka
16. zář 2010
Já jsem si pořídila od Dedry prášek Sensitiv pro citlivou pokožku, zatím nemám vyzkoušeno, ale ostatní si ho chválí.
bbn
16. zář 2010
Taky jsem nejvíc spokojená s Persil Sensitive. Zkoušela jsem i Dreft, ale ten vůbec nevypral vaječinu, nakonec jsem to musela znova vyprat v Persilu.
silvapokorna
9. pro 2012
Já jsem za Lovelu. Na plínky a pak příkrmy to tolik nestačí, ale to jsem zase přidala žlučové mýdlo, nebo něco na skvrny a bylo. 😉 U Lovely mám ráda tu jemnou vůni, k dětem se mi silné parfémování nějak nehodí. Na začátek určitě doporučuji Lovelu a pak ideálně prostřídat. Myslím, že není nutné u každého praní drtit prádlo agresivním práškem. :-S
mafeska
9. pro 2012
Já s lovelou co se týče reakce zkušenost naštěstí neměla ale teď jak dávám příkrmy tak nevypere absolutně nic a její vůně mi začíná vadit. Až jí sdělám rozhodla jsem se pro persil sensitiv a jak to tak čtu měla bych být spokojená. NA zmazané tričko od příkrmů používám neflek (levnější za to 100% účinná varianta vaniše) poté hážu do rpačky a vyperu v dětským prášku.

Začni psát odpověď...

Odešli