Plastická operace dolních víček. Máte zkušenost?

kubaka
10. lis 2009

Tak si mě MM tuhle jednou prohlížel a pravil, zda by se nedalo něco udělat s těmi pytlíky pod očima. 😀 Kavalír...
Máme to v rodině, matka v 50 vypadala jako baset - když jsem si to uvědomovala - a babička to samé. Je mi 40. Nijak mě nikdy nenapadlo na sobě něco zlepšovat, ale tohle mi příjde docela na místě i ze zdravotních důvodů -hůře se vidí. Máte někdo zkušenost s úpravou víček obecně? Co to obnáší - jak je to trvalé a zda-li ty obtíže s operací stojí za ten výsledek.

soanpe
11. lis 2009

kubaka
mně sice neořezávali víčka, ale prsa 😀 a pohoda 😉 já nutím mámu do horních víček a mě to za 10 let taky bude čekat 😅
většinou to fiknou a ještě týž dn se jde domů.stehy se vztřebávaj.ale nedoporučuje se tenhle zákrok dělat před zimou.hůř se to hojí,protože v mrazu se to nějak víc prokrvvuje, či co a jizvičky zůstanou červené
mě operovali ve Vinodradský (primářka Čakrtová a má i soukromou kliniku) kámoška byla zase u Paulise,ale je drahej 😝

kubaka
autor
11. lis 2009

aha, dík, našla jsme dva kontakty, oboje chtěli za celé oči 17 tisíc, jen za dolní 9 a za horní 10 a když jsem tak koukala, jak to mám vlastně na horních, tak fakt je, že mi ty víčka docela taky dost padají, - je to věkem, tak když už bych do toho šla, tak snad raději celé oči najednou. Četla jsem právě instrukce a pět dní se musí poctivě ležet, aby ta víčka neotekla, protože pak hrozí, že se zajizví oteklá 😕 - nebo tak něco. Varovala před tím jedna plastická MUDr. co má taky soukromou praxi. Nevím, kdo pět dní tady bude obskakovat domácnoust.
Leda že na tom MM bude tak trvat, že přijme tuto oběť.
Zuby jsem si nechala srovnat před deseti lety, po dalších deseti teda budu pokračovat očima a v 50 se možná dopracuju k plastice břicha 😀 😀 A do rakve půjdu jako sexbomba 😀
Tys byla patně nadměrně vyvinutá a tížilo tě to, co? V tom naštěstí problém nemám. 🙂
Kouknu ještě na tu Čakrtovou - ty oči jsem taky našla za 29 tisíc - a ta samá operace - takže rozdíly fakt teda jsou.

soanpe
11. lis 2009

kubaka,
ve Vinohradský nehrazený můj zákrok tehdy vycházel na nějakých 22.tis i s nadstandartem
na soukr.klinikách 36 a výš 😝
ve většině fakultních nemocnicích mají operační dny i plastici jako Kufa, Měšťák atd. na obličej bych šla asi ke Kufovi.Ten býval taky ve Vinohr.

ygreen
11. lis 2009

kubaka - mám pocit, že kdyby ti mudr napsal, že máš k tomu zdravotní důvody, tak ti to hraí pojišťovna. Myslím, že se na to takhle chystá tchýňka. Jde o to, že má bolesti hlavy, řežou jí oči, apod.

Já se chystám po všech dětech na ufiknutí klokaní kapsy co mám po porodu místo břicha a možná časem na prsa a nebránim se víc věcem 😉

kubaka
autor
11. lis 2009

soan - kurňa ty máš přehled - tohle šlo až do minulého týdne mimo mě. Tak to tě ještě využiji ke konzultaci. MM se zítra vrací z júesej 😀 tak mu to nadhodím 😝

kubaka
autor
11. lis 2009

😀 já mám klokaní kapsu pod očima. Ale nemám to tak zlé, aby to bylo na pojišťovnu - vím o tom, ale myslím, že to není můj případ.
Že řežou oči, to je něčeho příznak? Jak to funguje? 😨 Takže navštívit PL?

soanpe
11. lis 2009

jj,ygren má pravdu. protože když jsem ležela v nemocnici,tak mi tam přidělili na jedno dopol.stařenku z domova důchodců (chuděra nevěděla,proč je v nemocnici 😢 ) a ta šla na ty víčka taky a pochybuju,že si to platila 😉

kubaka
autor
12. lis 2009

jj, mému mému tátovi udělali plastiku víčka taky před operací šedého zákalu, protože mu padalo do půlky panenky a vlastně by neviděl. Samozřejmě to měl taky placené,
hele 😀 mě se o té operaci dneska zdálo - stáli jsme frontu, doktorka řezala jak na běžícím pásu.
Popídím se po plastice v nemocnicích, si psala, že je to levnější....

petraukulele
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janina1610
13. říj 2014

Ahoj holky,nemáte někdo zkušenost s operací spodních víček z důvodu vypnutí pleti? Mám vrozené tmavé kruhy a ted v 35letech,plet povadá a kruhy jsou níž a níž a více zřetelné. Samozřejmě i nějaká ta vráska.plet mám tím vším maskováním korektorama povadlou ☹

klara_vit
23. pro 2015
Uživatel klara_vit je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klara_vit.

Je dost lidí, co podobné plastiky odsuzují a označují nás za nevyzrálé a že neumíme stárnout a bla bla bla...ať jdou do háje. Jsou to většinou hnusné ochehule, které buď na to nemají, nebo by je ani dvacet plastických operací neomladilo.Je skvělé, že tato možnost je dnes dostupná i pro nás, běžné lidi a ne jen pro prachaté celebrity.

luu25
13. led 2016

Souhlasím klara-vit. Já jsem byla teď u PL, kvůli bolestem očí a hlavy, někdy mě ta bolest až budila, protože mi oči strašně slzí a pálí nebo jak to nazvat pálí a štípou. S mým doktorem jsme se bavili o operaci horních víček (odstranění zvadlé kůže) a napsal mi lékařský posudek a doporučení na pojišťovnu. Takže teď jsem ve fázi, že si budu žádat u pojišťovny, zda mi přispějí na zákrok. Sestřenka byla tady http://www.medicomvip.cz/oblicej/operace-hornic... na horních víčkách, ale nebylo to z lékařských důvodů. Podle vyprávění bych tam chtěla na zákrok taky, ale nevím zda pojišťovny proplácí operaci i na soukromých klinikách. Nemáte s tím někdo zkušenosti, že byste šli na operaci horních víček na soukromou kliniku a pojišťovna by to proplatila? Nebo ještě lépe, nemáte někdo zkušenosti přímo s medicomclinic? Za všechny zkušenosti budu ráda, ať vím zda si hledat nemocnici nebo půjdu na kliniku.