• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plastická operace prsou. Podstoupily jste ji?

20. února 2016 
1. pro 2008 ve 13:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bozinku...radeji snad ani nebudu rozklikavat fotogalerii a zacnu poctive posilovat! :unamused: Tedy devcata, ja jsem v praci videla hodne dokurvenych prsu /ne nejsem zdrav.sestra,ale jako tanecnice jsem videla ledascos/a muzu vam rict, ze mit tedy pak bradavky nekde ve spodni cast kozy mi prijde fakt ujety

:stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kde si prohlížíte ty fotky....myslím vaše profilové...já mám fotky zatím jen na beremese - http://www.beremese.cz/photos/marzim
1. pro 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
georgine-Ty jsi chlap s kozama? :sweat_smile: Fotka dobrá.Jsem si říkala,že se asi chlubíš novou pračkou.
1. pro 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobrý taky jsem ten NewYork nekdě viděla tak se tam skočím mrknout teda jestli tam na sebe seženu
1. pro 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
po porodu shruba 6mesicu.. :frowning2: ta fotka
1. pro 2008 ve 13:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
georgine: bejt chlap rikam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale chapu, ze ty uz mozna tak nadsena nebudes
1. pro 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
skuli já se tady trhám smíchy :grinning: :grinning: :grinning:
Zkusím najít taky nějaký fotky
skuli :sweat_smile: :confused:
1. pro 2008 ve 13:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pobavte se tady...muj manzel jako ze umeni...ty woe...ja brecim jak to vidim...
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1656561&vReferer=/album/myalbums.php%3F

:grinning: :grinning:
1. pro 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
marzim-No tady v albumech jak je ten foťák.Ale musíš tady být přihlášená,jinak uvidíš prd.Ty tam máš krásné fotky,ale ten dort pro nevěstu je děsný :grinning:
1. pro 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tannawe ale tobe hodne pomáhalo to brisko - myslim s gravitací. Hezké to bylo .. nemela ses za co stydet bych rekla :wink:
1. pro 2008 ve 13:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tannawe: tak nějak šíleně to nepůsobí..že bych z toho omdlívala :sweat_smile: ale na net bych to asi nedala.. :sweat_smile:
1. pro 2008 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
marzim krasny alba...jen si te nejak nedokazu predstavit s mega kozama :confused:
1. pro 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda taky ne, marzim :grinning:
1. pro 2008 ve 13:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
georgine-Píšeš udělal jsem si trochu srandu-tak to ti tam asi chybí a. Holky co já bych dala za takové pevné trojky :sweat_smile:
1. pro 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda já bych nedala žádnou fotku, kde by mi byly vidět kozy celý.. :sweat_smile: tak jsem to myslela :sweat_smile:
1. pro 2008 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
marzim-Kolik ti bylo,když ti to dělali?
1. pro 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já taky ne pač by praskla obrazovka :grinning:
1. pro 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak už to chápu skuli - jsem tak trochu deblika neumím psát, tak to prosím omluvte.. :grinning: :grinning: no ono to vypadalo jako bych rekla pevne petky ale jenom v podběrokách jinak jsou to rozuteklé neposlušné 15ctky :grinning:
1. pro 2008 ve 13:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě nejvíc štve,že si nic neobleču a že nemůžu sportovat.Já bych tak ráda večer běhala,nebo si zahrála tenis.Ale copak to jde s těma kozama?
1. pro 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nejde teda aspon mě ne a taky bych si chtěla koupit tričko na tělo ale to by asi nikdo venku nepřežil :grinning:
1. pro 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
skuli: a jak je máš teda velký? Já dělám běžně aerobic na vysokých obrátkách..mám sportovní podprdu..přes to takovou tu pevnou lambadu..a pevnej topík na cvíčo..a nehne se nic :wink:
1. pro 2008 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobrý sisstin :slight_smile:
1. pro 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nensy-Mě taky ne,buď v klidu.Mě stačí,když sem tam musím dobíhat autobus.Jsem ráda,když mě ty kozy nevyliskají.
1. pro 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda právě nosim všechno na tělo..v podprdě mám kozy normoš..ve volných věcech bych vypadala jak tlustoprdka :confused:
1. pro 2008 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss:hele moje kozy videlo pul planety...jsem stripterka...takze ja to nehrotim :grinning: :grinning: :grinning: ,ale beru ze nekdo na to nema zaludek :wink:
jinak sport je tabu,ta tkan se bez dobre podprdy trha no a strie? namka nejvetsi...
1. pro 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono je tu dvojí pohled, holky které mají relativne stihlé pasy jako bych rekla i já, tak jsou v ocích ostatních(nejlíp chlapu ) neodolatelné a sexy,ale já tyhle pohledy proste nesnásím, proto mám muze který by za 2ky dal cokoliv. tka se musel borák smirit stim co mám, z toho plyne ze si me jako jeden z mála nevybral kvuli kozám... :sweat_smile:
1. pro 2008 ve 13:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek