Plastická operace prsou. Podstoupily jste ji?

frog
26. srp 2008

Ahojky.Mám extrémně velká prsa a chtěla bych podstoupit zmenšení,tak by mě zajímalo,zda jste některá tuto operaci podstoupila,případně v jaké nemocnici a jaký byl průběh hospitalizace a následného hojení jizev,atd..Díky.

tannawe
1. pro 2008

bozinku...radeji snad ani nebudu rozklikavat fotogalerii a zacnu poctive posilovat! 😒 Tedy devcata, ja jsem v praci videla hodne dokurvenych prsu /ne nejsem zdrav.sestra,ale jako tanecnice jsem videla ledascos/a muzu vam rict, ze mit tedy pak bradavky nekde ve spodni cast kozy mi prijde fakt ujety

😝

marzim
1. pro 2008

Holky, kde si prohlížíte ty fotky....myslím vaše profilové...já mám fotky zatím jen na beremese - http://www.beremese.cz/photos/marzim

skuli
1. pro 2008

georgine-Ty jsi chlap s kozama? 😅 Fotka dobrá.Jsem si říkala,že se asi chlubíš novou pračkou.

nensy
1. pro 2008

tak to je dobrý taky jsem ten NewYork nekdě viděla tak se tam skočím mrknout teda jestli tam na sebe seženu

georgine
1. pro 2008

po porodu shruba 6mesicu.. ☹ ta fotka

tannawe
1. pro 2008

georgine: bejt chlap rikam 😝 😝 ,ale chapu, ze ty uz mozna tak nadsena nebudes

nensy
1. pro 2008

skuli já se tady trhám smíchy 😀 😀 😀

marzim
1. pro 2008

Zkusím najít taky nějaký fotky

georgine
1. pro 2008

skuli 😅 😕

tannawe
1. pro 2008

pobavte se tady...muj manzel jako ze umeni...ty woe...ja brecim jak to vidim...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

😀 😀

skuli
1. pro 2008

marzim-No tady v albumech jak je ten foťák.Ale musíš tady být přihlášená,jinak uvidíš prd.Ty tam máš krásné fotky,ale ten dort pro nevěstu je děsný 😀

nensy
1. pro 2008

dobrý 😀 😀 😀

georgine
1. pro 2008

tannawe ale tobe hodne pomáhalo to brisko - myslim s gravitací. Hezké to bylo .. nemela ses za co stydet bych rekla 😉

sisstin
1. pro 2008

tannawe: tak nějak šíleně to nepůsobí..že bych z toho omdlívala 😅 ale na net bych to asi nedala.. 😅

tannawe
1. pro 2008

marzim krasny alba...jen si te nejak nedokazu predstavit s mega kozama 😕

georgine
1. pro 2008

já teda taky ne, marzim 😀

skuli
1. pro 2008

georgine-Píšeš udělal jsem si trochu srandu-tak to ti tam asi chybí a. Holky co já bych dala za takové pevné trojky 😅

sisstin
1. pro 2008

teda já bych nedala žádnou fotku, kde by mi byly vidět kozy celý.. 😅 tak jsem to myslela 😅

skuli
1. pro 2008

marzim-Kolik ti bylo,když ti to dělali?

nensy
1. pro 2008

tak já taky ne pač by praskla obrazovka 😀

georgine
1. pro 2008

aha tak už to chápu skuli - jsem tak trochu deblika neumím psát, tak to prosím omluvte.. 😀 😀 no ono to vypadalo jako bych rekla pevne petky ale jenom v podběrokách jinak jsou to rozuteklé neposlušné 15ctky 😀

skuli
1. pro 2008

Mě nejvíc štve,že si nic neobleču a že nemůžu sportovat.Já bych tak ráda večer běhala,nebo si zahrála tenis.Ale copak to jde s těma kozama?

nensy
1. pro 2008

no nejde teda aspon mě ne a taky bych si chtěla koupit tričko na tělo ale to by asi nikdo venku nepřežil 😀

sisstin
1. pro 2008

skuli: a jak je máš teda velký? Já dělám běžně aerobic na vysokých obrátkách..mám sportovní podprdu..přes to takovou tu pevnou lambadu..a pevnej topík na cvíčo..a nehne se nic 😉

nensy
1. pro 2008

tak to je dobrý sisstin 🙂

skuli
1. pro 2008

nensy-Mě taky ne,buď v klidu.Mě stačí,když sem tam musím dobíhat autobus.Jsem ráda,když mě ty kozy nevyliskají.

sisstin
1. pro 2008

já teda právě nosim všechno na tělo..v podprdě mám kozy normoš..ve volných věcech bych vypadala jak tlustoprdka 😕

tannawe
1. pro 2008

siss:hele moje kozy videlo pul planety...jsem stripterka...takze ja to nehrotim 😀 😀 😀 ,ale beru ze nekdo na to nema zaludek 😉
jinak sport je tabu,ta tkan se bez dobre podprdy trha no a strie? namka nejvetsi...

georgine
1. pro 2008

no ono je tu dvojí pohled, holky které mají relativne stihlé pasy jako bych rekla i já, tak jsou v ocích ostatních(nejlíp chlapu ) neodolatelné a sexy,ale já tyhle pohledy proste nesnásím, proto mám muze který by za 2ky dal cokoliv. tka se musel borák smirit stim co mám, z toho plyne ze si me jako jeden z mála nevybral kvuli kozám... 😅