• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plastická operace prsou. Podstoupily jste ji?

20. února 2016 
hele docela pěkný ty práskačky :slight_smile: a nejsou vubec drahý
1. pro 2008 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja prave tezko shanim nejake proste jakz takz "sexy funkcni" pradlo pro bezne noseni...a me ty ceny neprijdou nejak zavratne...tedy jeste maji docela vyber v Quelle a v Otto :wink:
1. pro 2008 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisstin :grinning: :grinning: :grinning: tak co díra sem díra tam ne :grinning:
1. pro 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jsem zpět. resite podrsenky.. no já preferuji neco co má silný spoj mezi kozama a pořádné ramínky a nedelá to špice..to je hlavni kriterium, z netu moc nekupuji protoze co se zdá hezké me proste nesedí. takze asi tak..MM řekl ze na plastiku nemám chodit, sem mu hned rekla ze kde bych asi mela bradule a tak tak se zhrozil..tka nevime,ale co by clovek neudelal pro lepsí pocit,ze?? :wink:
1. pro 2008 v 16:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak diry se daji taky zapošít... :grinning:
1. pro 2008 v 16:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně třeba sedí klasické push-up, který maj košíčky u sebe..nesmí tam být takovej ten spoj mezi kozama :confused:
1. pro 2008 v 16:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
me nesedi skoro nic... :sweat_smile: ,mam ted na sobe podprsenku od nejake ceske firmy...no jestli vite jak jsou takove ty kreslene pin up girls jak si to lepili vojaci na letadla...tak presne takovy kozy v tom mam...desnnyyyy spicaaaky...blici smajlik tady bohuzel neni... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tannawe: to frčelo ve čtyřicátejch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2008 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mě taky ne tannawe :grinning: ježiší tak to vubec nemužu mít špičáky to by mě kleplo
1. pro 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já treba nesnáším kdyz si bezmu vetsi objem aby mi sedeli koše proste mám ráda kdyz mi kozenky sedí halvne v objemu pod kozama a ty kose jen nesmi být hranaté, a ani ne vystuzene, pak me to chce vypadnout a to ne.. tak jsem zjistila ze kdyz más dekolt treba vykrojený do V, tak jsou ty kozeny opticky mensi, nez kdyz más treba triko ke krku a jeste elastické to jsou ty kozy jak míče.. :grinning: :grinning:
1. pro 2008 v 16:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně georgine to ti udělá mega kozy :grinning:
1. pro 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
georgine: no já si to zapošiju..bych nesnesla mít zapínání pod krkem :sweat_smile:
1. pro 2008 v 16:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mam doma jen do V a muj manza mi kupuje jen same kulate, cimz me absolutne vytaci,protoze v tom vypadam jak vychovatelka z detskyho tabora z padesatejch let!! Hnus fialovej...malej tady na me visi,hladi si spicaka a je spokojenej... :grinning: ja mam tedy zkusenost,ze jakmile vlezu do obchodu s pradlem a reknu 75E tak nastane zdeseni a hledaji jak o zivot a najdou tak dva tri kusy...ktere stoji ale dva a pul kazda :sweat_smile:
1. pro 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych právě nesnesla nic ke krku..to vypadá strašně :sweat_smile: :sweat_smile:
1. pro 2008 v 17:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo to vypadá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
me uz se i stalo, že jsem za letškoly jela tramvaji na Autobusové nádraží. V tramvaji ke mně přišel chlap a ptal se me na to jaké mám číslo koz, a já mu říkám ať me nechá napokoji a on pořád jestli 4 nebo 5 a takové debiloviny, tak jsem vystoupila a sla smerem k autobusové zastávce jenomze bylo jeste brzop a nikdo tam nebyl a ten chlap sel za mnou, pak jsem se zastavila a otocila a ten chlap vedle me si honil péro .. tka jsem spanikařila a letela do vestibulu na autobusáku .. takze tohle jsou moje blbé spomínky na bujné poprsí.. :astonished: :rolling_eyes:
1. pro 2008 v 17:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako fakt tak to musel bejt mazec :confused:
1. pro 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý voe..ouchyl :astonished:
1. pro 2008 v 17:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo uplný uchyl :angry:
1. pro 2008 v 17:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak občas narážky na moje kozy byly..hlavně od chlapů v práci..ale to byly takový neškodný vcelku..to jsem je odpálkovala s humorem :sweat_smile:
1. pro 2008 v 17:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý ale siss jestli te to potesi tak a jsme tedka nakoukla do tvého alba a treba na fotce kde jsi s quiňákem v růžovém topu, bez ramínek - tam me teda nepripadas ze by na tebe nejak hodne pusobila gravitace :sweat_smile:
1. pro 2008 v 17:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
georgine:jj..v podprdě to je v pohodě...ale bez ní je to děs :sweat_smile:
1. pro 2008 v 17:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus kočky dobré téma...moje kozy by taky potřebovaly operaci ale já su srab...v porodnicic když se mi nalily mlíkem se na mě nešťastně a zoufale podívala ženská sestra a pravila...vy jste chudák takový bomby byste potřebovala ještě jedny ramínka za krk...normálně jsem měla tu největší kojdupoprdu :grinning: teď už se to zase trochu srovnalo ale teda pěkně mi padají k zemi :grinning: :wink:

georgine to bych měla i hodně strach takovej úchylák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
draguš já byla po.raná
1. pro 2008 v 17:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky..a co plavky? To je moje trauma :confounded:
1. pro 2008 v 17:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já bych byla taky posraná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak moje taky mě žádný nemají :grinning:
1. pro 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
na mě taky ne :unamused: jsem si objednala z litexu..páč tam maj kombinovatelný spodek a vršek..spodek S..a vršek 42..a stejně mi byl malej :unamused: mi lezly bradavky :zipper_mouth:
1. pro 2008 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo plavky - kdyz chcete velké koše tak budete mit mega kalhoty - bomby :grinning: :grinning: :grinning: takze je to des... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2008 v 17:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
georgine: no někde se kombinovat dá..ale ten vršek prostě nejni..a když jo..tak bych si to do objemu omotala třikrát..a to už fakt zapošít nejde :sweat_smile:
1. pro 2008 v 17:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek