Plastická operace prsou. Podstoupily jste ji?

frog
26. srp 2008

Ahojky.Mám extrémně velká prsa a chtěla bych podstoupit zmenšení,tak by mě zajímalo,zda jste některá tuto operaci podstoupila,případně v jaké nemocnici a jaký byl průběh hospitalizace a následného hojení jizev,atd..Díky.

nensy
1. pro 2008

hele docela pěkný ty práskačky 🙂 a nejsou vubec drahý

tannawe
1. pro 2008

no ja prave tezko shanim nejake proste jakz takz "sexy funkcni" pradlo pro bezne noseni...a me ty ceny neprijdou nejak zavratne...tedy jeste maji docela vyber v Quelle a v Otto 😉

nensy
1. pro 2008

sisstin 😀 😀 😀 tak co díra sem díra tam ne 😀

georgine
1. pro 2008

ahoj jsem zpět. resite podrsenky.. no já preferuji neco co má silný spoj mezi kozama a pořádné ramínky a nedelá to špice..to je hlavni kriterium, z netu moc nekupuji protoze co se zdá hezké me proste nesedí. takze asi tak..MM řekl ze na plastiku nemám chodit, sem mu hned rekla ze kde bych asi mela bradule a tak tak se zhrozil..tka nevime,ale co by clovek neudelal pro lepsí pocit,ze?? 😉

georgine
1. pro 2008

jinak diry se daji taky zapošít... 😀

sisstin
1. pro 2008

mně třeba sedí klasické push-up, který maj košíčky u sebe..nesmí tam být takovej ten spoj mezi kozama 😕

tannawe
1. pro 2008

me nesedi skoro nic... 😅 ,mam ted na sobe podprsenku od nejake ceske firmy...no jestli vite jak jsou takove ty kreslene pin up girls jak si to lepili vojaci na letadla...tak presne takovy kozy v tom mam...desnnyyyy spicaaaky...blici smajlik tady bohuzel neni... 😝

sisstin
1. pro 2008

tannawe: to frčelo ve čtyřicátejch 😝

nensy
1. pro 2008

tak to mě taky ne tannawe 😀 ježiší tak to vubec nemužu mít špičáky to by mě kleplo

georgine
1. pro 2008

já treba nesnáším kdyz si bezmu vetsi objem aby mi sedeli koše proste mám ráda kdyz mi kozenky sedí halvne v objemu pod kozama a ty kose jen nesmi být hranaté, a ani ne vystuzene, pak me to chce vypadnout a to ne.. tak jsem zjistila ze kdyz más dekolt treba vykrojený do V, tak jsou ty kozeny opticky mensi, nez kdyz más treba triko ke krku a jeste elastické to jsou ty kozy jak míče.. 😀 😀

nensy
1. pro 2008

no jasně georgine to ti udělá mega kozy 😀

sisstin
1. pro 2008

georgine: no já si to zapošiju..bych nesnesla mít zapínání pod krkem 😅

tannawe
1. pro 2008

no ja mam doma jen do V a muj manza mi kupuje jen same kulate, cimz me absolutne vytaci,protoze v tom vypadam jak vychovatelka z detskyho tabora z padesatejch let!! Hnus fialovej...malej tady na me visi,hladi si spicaka a je spokojenej... 😀 ja mam tedy zkusenost,ze jakmile vlezu do obchodu s pradlem a reknu 75E tak nastane zdeseni a hledaji jak o zivot a najdou tak dva tri kusy...ktere stoji ale dva a pul kazda 😅

sisstin
1. pro 2008

já bych právě nesnesla nic ke krku..to vypadá strašně 😅 😅

nensy
1. pro 2008

no to jo to vypadá 😝

georgine
1. pro 2008

me uz se i stalo, že jsem za letškoly jela tramvaji na Autobusové nádraží. V tramvaji ke mně přišel chlap a ptal se me na to jaké mám číslo koz, a já mu říkám ať me nechá napokoji a on pořád jestli 4 nebo 5 a takové debiloviny, tak jsem vystoupila a sla smerem k autobusové zastávce jenomze bylo jeste brzop a nikdo tam nebyl a ten chlap sel za mnou, pak jsem se zastavila a otocila a ten chlap vedle me si honil péro .. tka jsem spanikařila a letela do vestibulu na autobusáku .. takze tohle jsou moje blbé spomínky na bujné poprsí.. 😲 🙄

nensy
1. pro 2008

jako fakt tak to musel bejt mazec 😕

sisstin
1. pro 2008

tý voe..ouchyl 😲

georgine
1. pro 2008

jo uplný uchyl 😠

sisstin
1. pro 2008

tak občas narážky na moje kozy byly..hlavně od chlapů v práci..ale to byly takový neškodný vcelku..to jsem je odpálkovala s humorem 😅

georgine
1. pro 2008

tý ale siss jestli te to potesi tak a jsme tedka nakoukla do tvého alba a treba na fotce kde jsi s quiňákem v růžovém topu, bez ramínek - tam me teda nepripadas ze by na tebe nejak hodne pusobila gravitace 😅

sisstin
1. pro 2008

georgine:jj..v podprdě to je v pohodě...ale bez ní je to děs 😅

draga
1. pro 2008

čus kočky dobré téma...moje kozy by taky potřebovaly operaci ale já su srab...v porodnicic když se mi nalily mlíkem se na mě nešťastně a zoufale podívala ženská sestra a pravila...vy jste chudák takový bomby byste potřebovala ještě jedny ramínka za krk...normálně jsem měla tu největší kojdupoprdu 😀 teď už se to zase trochu srovnalo ale teda pěkně mi padají k zemi 😀 😉

georgine to bych měla i hodně strach takovej úchylák 😝

georgine
1. pro 2008

draguš já byla po.raná

sisstin
1. pro 2008

holky..a co plavky? To je moje trauma 😖

nensy
1. pro 2008

tak já bych byla taky posraná 😝

nensy
1. pro 2008

jo tak moje taky mě žádný nemají 😀

sisstin
1. pro 2008

na mě taky ne 😒 jsem si objednala z litexu..páč tam maj kombinovatelný spodek a vršek..spodek S..a vršek 42..a stejně mi byl malej 😒 mi lezly bradavky 🤐

georgine
1. pro 2008

jo plavky - kdyz chcete velké koše tak budete mit mega kalhoty - bomby 😀 😀 😀 takze je to des... 😝

sisstin
1. pro 2008

georgine: no někde se kombinovat dá..ale ten vršek prostě nejni..a když jo..tak bych si to do objemu omotala třikrát..a to už fakt zapošít nejde 😅