Po porodu...

lisounek
14. zář 2008

Ahoj holky, tak uz mame miminka a jine starosti, takze zakladam toto tema a budu rada, kdyz se objevite a navazeme pokec tam kde jsme v tretim trimestru skoncili... 🙂

laaala
7. led 2010

musím jít podepsat smlouvu do banky a já fakt nemám co na sebe ... škoda, že tu není blicí smajlík
ještě k tomu jsem taková sejratá ... no holky kombinace ... hnus

uci
7. led 2010

jooo holky, tak to je uz naozaj statocna depka 😉 a k nej sa teda jednoznacne mozem pripojit aj ja - do bodky u mna plati to co popisujete, sa stale naivne ukludnujem, ze za to moze kojenie a starostlivost o bejby (presne ako pise laaala - cely den nic nejem - nemam kedy a vecer to zacne ☹ inac myslim, ze toto 😲 by mohlo nahradzat toho blijuceho smajlika) ale uz sa to neda za to skryvat, tiez uz nic neobleciem a ked aj nahodou ano, tak mi tie speky prekypuju cez gate ako keby ma niekto naschval oblozil takymi tymi gelovymi vankusikmi 😠 ale co s tym, ked na to nemam absolutne nervy, aní cas ani chut, aby som este vymyslala nejake zdrave jedlo - ked som vobec rada, ze si pri prdolke nejake HOCIJAKE rychle jedlo uklohnim alebo kupim
ale teda je mi jasne, ze takto to dalej nepojde, len by to chcelo nejaky ten spravny impulz aby som sa rozhybala
mozno pride prave vtedy ked sa na tom nasom zimnom vylete, na ktory sa chystame, budem rutit z kopca dole vahou vlastnej tiaze a zastavi ma az nejaky dobre stavany stromcek a uderi ma rovno do cela, aby som sa uz konecne vspamatala 😀

laaala
8. led 2010

Holky, kde jste ??
😕

uci, 😀 jsem si tě představila, jak se kutálíš z kopce a fakt mě to pobavilo 😀 .. kdy se chystáte na výlet ??
Taky u vás tak sněží ?? Manžel měl nápad, že vytáhneme boby a vrátíme se do dětství ... nastal problém ... mně se do nich nevejde prdel ... pardón 😠 .. no tak nic ...
jsem si řekla, že musím nějak to moje stravování upravit( jako předsevzetí ), ale nějak se nedaří ... už je 8. a žádné zásadní změny zatím nenastaly ...

dukie
8. led 2010

Ahojte holky. 🙂 Tak se nám tu ty depky hezky rozrůstají. 😀 😀 😀

laaala: Sněží tu skoro nelidsky. Ale já z toho mám záchvat romantické pohody a klidu, miluju sníh, miluju padající sníh (všude je tak nějak tiše), miluju bílo, miluju čistý bílý město... hlavně když nikam nemusím a můžu na to koukat přes okno z tepla a sucha domova. 😀 😀 😀

Dost jsi mě pobavila těma bobama... 😀 Já zrovna včera přemýšlela, jestli nerozsednu sáňky. 😀 😀 😀 A jinak s tou prdelí... já se třeba nedostanu do mamčinýho houpacího křesla. Resp. dostanu se tam, ale když chci vstát, musím si ho přidržet, jinak mi zůstane zaseknutý na zadku. 😀 😀 😀

Jinak mám návrh. Vzhledem k tomu, že tu všechny tak nějak trpíme těmi kily navíc... pojďme hubnout společně. Já vím, že jsou tu už nějaký ty diskuze na tohle téma... ale vždyť když se potkáváme tady, můžem do toho jít spolu, ne? Jako třeba mojí maličkosti by určitě pomohlo udělat grafíky. Jakože datum a váha a třeba obvod pasu (případně i jiné míry - prsa, pod prsy, boky, zadek, stehna... a co já vím, co ještě... aby se vědělo nejlíp, kde kdo jak zhubnul) ... a hezky si to mezi sebou porovnávat. 🙂 Prostě trošku té soutěživosti do toho zabudovat. Strašně mi totiž chybí, když zhubnu, že si toho manžel nevšimne, nikdo mě tedy nepochválí... 😒 Prostě jsem v tom sama. Tak kdyby se Vám to zdálo užitečný, tak se ozvěte, nabízím se k té titěrné práci - třeba jednou týdně zapracovat všechny Vámi udané hodnoty do grafíku a prdnout ho do alba... sice mě děsí, že uvidíte moji váhu 😀 😀 😀 , ale což... prostě jsem taková, jaká jsem, no. 😎 No a kdybyste to nechtěly zveřejňovat, můžeme pracovat s údaji na IP a grafíky Vám můžu pak rozesílat, to by taky šlo. 🙂 No prostě nabízím... nenutím... 🙂

honzulka
8. led 2010

Ahoj holky zlatý... ☹
Jdu Vás alepsoň pozdravit a možná se trochu odreagovat.... ☹
Dnes mám den na HO.... 😠 Po těch ošklivých svátcích,kdy se manžel trošku hodil do pohody,hlavně díky tomu,že už mu je dobře a třísknul vrtačkou a tím ze sebe možná dostal nějaký napětí,je to s ním celkem ťuk ťuk dobrý....Domuluvili jsme se,že si musíme udělat čas na sebe,jednak spolu sami dva a taky každý samostatně.. 😉 Tak snad to bude lepší..

No a dnes..Tomík je hrozný živel,pořád někde leze-na lavici v kuchyni už si i stoupá a chodí,na postele-leze,válí a stoupá,na sedačce to samé... 😠 Přijdu si jak dráp,pořád ho někde honím a sundavám a dávám na zadek...Chce se mi už z toho brečet,páč vůbec nic nezabírá,ani když spadne,jde tam znovu... 😠 No a dnes při mém uklidu stromku zatáhl za šňůru od žehličky,která byla tak metr nad ním a naštěstí před ní stál květináč s kytkou...Bohužel květináč byl keramický,takže to byla docela rána... 😢 😠 Takže jsme šli na chirurgii,naštětsí to nešili,jen zalepili nějakým lepidlem a po RTG šli domů.. 😢 Teď prdelky spinkaji,tak bude do zítřka celá nesvá,aby byl v pořádku.. 😢

Do toho jsem od MM babky dostala-podědila(ona moc ráda předává dál dárky,které ji leží doma.. 😠 )voňavku COCO Chanel...tak jsem ji hned dala na MMB a prodala a paní nejen že byla poněkud naléhavá na brzské poslání,ale dnes mi psala,že má voňavka jinou barvu a vůni a chce peníze zpět nebo slevu... 😠 Prý se byla info.v parfumerii a prý to tak je,že stářím vůně mění barvu i vůni a ta cena,za kterou jsem ji prodala je moc vysoká...Vůbec nevím,co si o tom myslet..Já mám voňavku 5th avenue(či jak se to píše) už přes tři roky a vůně i barva je stejná... 😕 Máte někdo takovou zkušenost?

honzulka
8. led 2010

Tak se mi chce ze všeho brečet...Venku chumelí jak blázen a ani nemůžu jít s klukama bobovat,páč má být Tom alepsoň trošku v klidu,takže budem doma... ☹

Tak Vás jdu dočíst,než se kluci vzbudí... 😉

honzulka
8. led 2010

dukie-jdu do tabulek... 😉 A když nebude nikdo další,tak můžem bojovat spolu... 😉 Já pořád zvažuji,zda neskusit zase ten Herbalif(nebo jak se to píše.. 😀 ).Tehdy to dost fungovalo a teď mám i víc pohybu,tak by to třeba šlo,ale nevím,páč nemám moc čas si hlídat ty svačiny a pití...Jdu se napít... 😉

dnada
8. led 2010

Holky, nazdáááár!!!

Tak kila už moc neřeším. Vejdu se do nových kalhot ,větších co sem si koupila v září a tím to hasne.Oblečení už obleču původní.JInak moje váha je 105kilo,ale nikdo to neřekne,každej si myslí že mám max 90kilo.Měřím 176cm,takže nejsem žádnej prcek. JInak nevím jak vám,ale mě to moc nepomohlo,psát kolik sem snědla,jestli sem vůbec jedla a jestli sem se hýbala a když a nic sem nenaměřila ,tak mi to bylo jen líto a měla sem výčitky svědomí.

Jinak s těma bobama to ej dobrý 😀 Já mám boby u rodičů,ale jelikož sem odtamtud byla vyhozena před silvestrem mým skvělým bratříčkem,kterej mi málem dal pěstí,když sem tam byla,tak sem řekla,že už tam pojedu jen jednou,mám tam motorku,ty boby a sáňky a už tam nepáchnu,ať se třeba naši postavěj na hlavu.Taky ví kde bydlim,ale aby sem přijeli to je ani nenapadne

honzul . koukám že když se daří tak se daří,co 😒 Však zase bude líp. A stou voňavkou nevím,nesetkala sem se s tím a nevím co poradit,jak se zachovat.

Jinak hlásím,že malej v pondělí bude v jeslích i na spaní a v úterý odpoledne jedem vedle do vsi do školky.Mají místo,takže mi vemou na 5dní v měsíci i takhle malého uličníka. Tak sem zvědavá,jak to bude zvládat,brouček. A snad už příští týden konečně půjdu do práce. No ještě se musím naučit vztávat dřív jak v 9hodin 😀 Jako dnes sem vztávala v půl7.... no sem z toho měla málem smrt 😀 😀

laaala
8. led 2010

Dukie, houpací křeslo zaseknutý na zadku 😀 😀 😀 😀 ...
taky jdu do tabulek, ale jsem spíš pro posílání do IP ... moje obří míry nemusí vidět každý 😅 😅 ... veřejně se pochlubím až budu jako nitka 😀 😀 ..

Honzul, když jste byli s Tomíkem u dr. a dělali mu RTG, tak bude v pořádku. Je to fakt hrozný, Adla taky chvilku neposedí a přijde mi, že si neumí hrát sama. Takže za ten den toho mám až na vrch hlavy. Holky, co máte 2 děti, máte můj obdiv. Já jsem ráda, že zvládnu jedno. 😅 Než si šla lehnout, tak sebou Adéla řízla a bouchla se hlavou o topení, tak jí chodím kontrolovat ... je to fakt někdy na palici, ale ono bude líp, musíme to vydržet
S tou voňavkou ti neporadím, já jsem slyšela, že se kazí, takže já ty, co momentálně nepoužívám ( letní vůně ) , mám radši v ledničce.
Dnad, do práce ??? ... ti závidím, že vypadneš z toho šílenýho stereotypu, já, když si uvědomím, co to bude za kolotoč .. práce... školka , tak je mi z toho zle . ( s manželem v tomhle směru nemůžu počítat, protože je furt v práci, v zahraničí )
Holky, já jsem fakt zahájila dietu ... sežrala jsem kaštany ... protože dneska toho na mě bylo nějak moc, tak jsem prostě cítila, jak do sebe potřebuju nacpat cukr.
No ale už tu nemám žádný lákadla ... vyhodila jsem všechny přiblblý sušenky a pro jistotu jsem na ně v koši nalila jar ( kdyby mě náhodou přepadly chutě 😅 ) ...
tak od Dukie, kdy dáme míry ?? 😀 ... se toho fakt upřímně bojím ... toho metru 😕 ... do léta potřebuju sundat takovejch 20 kg 😕

lisounek
autor
8. led 2010

ahoj holky depku nemam, ale jsem u nasich,manza tento vikend stehuje tchyni, takze jsem odjela na konec sveta 😀 , ale ten je mimo jine ted asi vsude 😎 silnicari nestihaji, pac je jim zima a jsou v teple 😝 😅 jako kazdy rok...jako nechapu je to proste zima, normalni zima, ale ve zpravach se to jmenuje kalamita Daisy...je to prdel s nima...

a bude hur, asi to zasype celou republiku 😅

Jinak u nas nejak nic noveho 😉 musim vas docist....

lisounek
autor
8. led 2010

tak jsem se natlemila jak blazen dukie ma kreslo zaseknuty v zadku, laaala rozesednuty boby a jar na susenkach... 😀 baby se z vas zblaznim 😅 alespon nas neprechazi smysl pro humor...jako ja vam klidne s hubnutim poradim, jsem prece vyzivar, ale jako sama se tim bohuzel neridim, jsem na tom stejne.. 😒 pres den vypiju dve kafe, do toho jim jen co zbyde po Kate, malokdy mam schopny obed a vecer se futruju, protoze v klidu a v teple na kanapi mi chutna ☹ ☹ jsem docista prase...ja mam teda 61-62 kg, ale mivala jsem uplne pred tehu i 58 a tak bych to rada zpet (ale tehdy jsem si prisla tlusta, pac jsem mela tak tech 55 kg a to bylo optimum, to si mohu nechat zdat)...jsem proste rozkydla docista se to nejak rozptylilo tam kam nemelo 😠 😠 me by stacilo cvicit, ale copak ja se donutim??? ty joo a kdyz uz mam predsevzeti, tak to skonci myslenkou, ze prece jsem mela tezky den a dam si cokoladu...ne moc jen kousek, ale to je jedno s druhym...

Honzul teda si uzivas 😲 snad bude Tomik v pohode..vim jak se citis...ty jo asi vsechny to vime..nekdy mame pocit, ze z toho budeme v Bohnicich no ne?? vsechny se tam sejdeme... 😖

A s tou vuni, urcite se muze zkazit, ale nechapu, kdyz to tchyne dala, tak to snad je novy a ne tri roky stary ne?? A vubec ta pani si to taky muze vymyslet... 😕

lisounek
autor
8. led 2010

aha uz ctu ze ji mela asi doma 😒

Jinak my se asi s manzou nikam nepodivame nikdy...nema nam kdo hlidat a ikdyby se nasi svolili, tak ji asi neuspi..maximalne by se urvala...a tchyni nikdy!! Takze my muzeme chodit jen zvlast, ale to me fakt stve strasne 🤐

Holky jak to mate s letni dovolenou?? My chceme s K do Chorvatska uz k mori...myslime si, ze uz to bude ok, jaky na to mate nazor?? 😨

dukie
8. led 2010

Ahojte holky. 🙂 Tak jsem ráda, že se Vás našlo víc, kdo zkusíte tabulkovat naše váhy a míry. 😀 Jako den "D" navrhuji zvážení a změření pasu každé pondělí - hned po probuzení (případné čůrání před vážením se povoluje, pouze zachovejme vždy stejný postup). Souhlasíte? Kdo by chtěl zaznamenávat něco dalšího (prsa, boky, zadek...), tak se ozvěte, přihodím to do tabulek. Do IP mi kdyžtak pošlete e-mail, na který Vám můžu vždcky po zaznamenání nových hodnot poslat srovnávací tabulku, ju? Představuju si to tak, že do jednoho souboru udělám pro každou z nás jeden samostatný graf, kde bude váha i míra v pase, a jeden společný graf, kde budeme všechny a bude tam jen naše váha, abychom měly srovnání - ne váhy, ale hlavně toho, jak se které z nás daří líp či hůř bojovat. Souhlasíte? 😵 Případné návrhy na změny uvítám. 🙂 Jo a taky by bylo fajn, kdybychom si řekly, že to zkusíme takhle vydržet třeba 2 měsíce a stanovily si REÁLNÉ cíle (pokud vím, doporučuje se max 0,5 - 1 kg týdně kvůli jo-jo efektu - to nám určo líp řekne lis). Zapracovala bych to do těch tabulek každé z nás. Hmm? 😵

honzul: S těma dětma je to děs. Snad si ty úrazy Tomík aspoň na nějakou dobu vybral... 😉

No ale to jsou úrazy, který si přivodí děti... ale kdybyste viděly svého manžela, jak posadí dítko do krabice od banánů a zezadu do něj nohou strčí tak, že krabice frčí po koberci a dítko samozřejmě zrychlením naprosto dozadu zalomenou hlavu... nemázlo by Vás? 😠 No a ještě mi to předvádí, jak si jako krásně spolu hrajou! Jsem měla chuť mu říct, že je debil. Fakt mi nic lepšího na jazyk nepřišlo. Ale polkla jsem to teda. A ještě na mě kouká, co vyšiluju, že se mu nemůže nic stát. Když jsem se ho zeptala, proč si myslí, že se do aut na sedadla montujou opěrky hlavy (prevence úrazů při nárazu zezadu, že jo...), jestli to tam jako dávají jen tak pro legraci... tak na mě koukal, jakobych spadla z višně. ☹

laaala: Jsem na tom jako Ty. Taky bych potřebovala takových 20 kilo... 😝 Ale na druhou stranu i 5 by byl úspěch, co si budem povídat. 😀

dnada: No jsi šikulka, že se vlízáš do věcí, který jsi měla dřív. 😵 Ale kdybys měla chuť se přidat, tak budem určitě rády. Já mám např. startovací někde kolem 94 (ta 4 kila jsem přibrala za poslední 2 měsíce... 😝 , jinak před těhu jsem měla 90... vdávala jsem se se 78 kily... seznámila se s manželem se 72 kily... a maturovala jsem se 63... přičemž 68 považuju u sebe za optimum... ).

lis: Určitě budem moc rády, když nám občas s něčím poradíš. A ačkoliv se mi zdá Tvoje nadváha ve srovnání s námi ostatními docela legrační 😀 , tak se přidej, aspoň budeme mít nějaký vzor, koho dohánět. 😀 Jinak na tu dovču... já bych s Toníčkem k móřu zatím nejela, páč my např. nemáme klimu v autě a neumím si představit tu cestu s ním v těch vedrech. 😕 No a letecky... sem letěla pracovně do Británie a zpátky (poprvé v životě)... a po příletu do Británie jsem měla chuť políbit runway... 😀 😀 😀 Takže nevím, jestli bych to dobrovolně podstoupila ještě jednou. 😀 😀 😀 Rozhodně ne s nízkonákladovou linkou... a na tu "lepší" jaksi nemáme... 😝
Takže já bych asi spíš zůstala někde tady v ČR, max. na Slovensku, v Rakousku... to je za bukem.

dnada
8. led 2010

dukie - u mě je optimum cca 78kilo, než sem otěhotněla ,měla sem 82kg(mám těžkou kostru,proto tolik vážím) a rodit sem šla se 127kily. No dov ěcí sem se hlavně nemohla vejít přes prsa.Před otěhotněním jsem měla 75B a když sem šla z porodnice nevešla sem se do košíčků 105E 😖 A dnes mám 80D. Ale troka už oblíknu,do kalhot s edostanu jen je o 10cm nezapnu,přes špek na břiše,co mi zůstal 😎 Jako já se klidně přidám,ale cvičit se asi nedonutím.I když nikd yneříkej nikdy,že. 😀

laaala- no na kolotoč školka práce práce doma se docela těšim i ne. Mě hlavně zabije to vztávání.CHtěla bych do práce do razit n apůl8 ,to abych vztávala v 6,malýho budila před půl7,oblíct a vyrazit. 20min do školky,pak 15min do práce,chvilku ve školce a stíhat to nebudu 😀

jo a musím říct,že vždycky nejvíc řvou ty hubený jak jsou strašně tlustý a rozteklý. 😀 A nebo jak strašně přibrali v těhu a přibrali 8kilo 😎 Ale jako mít "nadváhu" 3kila nebo 30kilo je sakra rozdíl.Jako chápu,že ty 3kila půjdou hůř než zpočátku těch 30,ale je to vážně trochu směšné 😀

no nic,raděj už mlčim 🤐 brou noc

laaala
9. led 2010

holky, koukejte, co je v týhle zemi možný ...

http://www.novinky.cz/krimi/188733-mladik-ktery...

bydlím kousek odtamtud ... fakt je mi z toho zle ... pocit, že s tímhle člověkem může třeba Adéla někdy jet autobusem ze školy ...

laaala
9. led 2010

.. nejen Adéla, ale kterákoliv holka ... 😠 ježiš, co jsme to za stát ... a hlavně co to máme za zákony ... to už je do nebe volající 😠 😠

dukie
9. led 2010

laaala: No všechno je možný... 😉

dnada: Já mám taky docela těžký kosti, ale hlavně mám takovou tu "festovnější" postavu (teda jako myslím v době, kdy nemám takovouhle děsnou nadváhu). Když jsem měla těch 63 kilo, tj. byla jsem spíš hubená (fakt mi svědčilo těch 68), tak jsem měla prsenku 😀 85 B. Prostě hrudník kost a kůže... ale 85 cenťáků pod prsama... nejsem holt žádná křehotinka. 😀

Jinak si myslím, že je důležitý, aby se člověk cítil dobře. A že je to s tou nadváhou u lis ve srovnání s náma legrační... to je fakt. Ale chápu, že by těch pár kileček ráda dala dolů, aby se sebou bylo stopro spokojená. 😵 Jen nám "těžkotonážním" to připadne tak trošku jako výsměch 😀 😀 😀 (v dobrém slova smyslu), když nám řekne, že by ráda zhubla takhle "málo". Ale to lis určitě chápe a nezlobí se na nás. 😵

honzulka
9. led 2010

Ahoj holky... 😉
Tak noc s Tomikem proběhla v pohodě,jen spal trošku neklidně,poplakával,asi vždy jak si lehl na tu ránu..Ale dnes už zase lítal jak splašený.. 😀 Mně to ale ještě bude chvíli trvat,než se zbavím toho zážitku... 😢 Dám vám fotku,pro představu,co na hlavičce má... ☹

lis-my se taky bez dětínikam nehnem..jeník je naštětsí docela v pohodě,takže by doma vydržel s babičkou a Tom je teď hodně fixovaný na mě,takže bychom museli jít až by spal.. 😉 Snad ho to přejde,ale od těch horeček před svátky nemůžu být před ním ani zavřená na WC...Prostě pupeční šňůra.. 😔 Ale musíme něco dělat,nebo by to skončilo brzy rozvodem a to se mi nechce.. 😉

dukie-souhlasím s pondělkem... 😉 A já osobně se vůbec se svými mírami nechlubím,ale víte o mně mnohem intimnější věci,než jsou moje míry,takže ti je v pondělí klidně napíšu i sem.. 😉 Ale záleží na většině...Jinak když tu píšete své váhy,tak já mám 89kg a 178cm.Před Tomikem jsem měla 86kg a před Jeníkem 83kg...Asi bych byla i ráda za těch alespoň 83... 😢 Ale problém mám stejný jako vy..přes den se k jídlu moc nedostanu,nemám na něj klid a pak večer tláskám... 😠 Ani ne sladký,ale třeba brambůrky a namažu si večeři až třeba v 19 hodin...A největší problém u mně je,že nepiju...A to nevím,jak naučit.. 🙄 Asi si budu muset fakt nastavovat hodiny na každou hodinu a vypít sklenku.. 😉 Vypiju jen ráno čaj a po obědě sklenku a možná večer ještě jednu a toť vše.. ☹

dukie
10. led 2010

Ahojte děvčata. 🙂

My máme dneska taťku v práci (i včera byl, musí mít do úterka hotový rozpočty na 9 baráků... přičemž zaúkolován byl v pátek o půl desátý večer 😝 ), takže jsme doma sami. Využili jsme toho a vyrazili s Toníčkem na nákup, ale všechno jsem nechala v autě, páč teda tahat spícího kluka (usnul cestou) a ještě k tomu 3 veliký a těžký tašky přes tu břečku... na to teda fakt nemám. Ale je tam zima a nad nulou, tak to snad všechno v autě přežije do doby, než se nám taťka vrátí a všechno přinese. 😕

Jinak teda musím říct, že jsem dneska poprvé v životě jela rozbředlým 30 cm vysokým sněhem... a teda fakt jsem měla stažený půlky, když jsem parkovala na zasněženým parkovišti, páč jsem se fakt teda bála, že mi to ujede někam, kam nechci... a do někoho ťuknu. Ale dopadlo to dobře, asi jsem holka šikovná. 😀

honzul: Teda to je ale rána... 😒 Chudáček malinkej. Ale zase ber to tak, že je důležitý, že to nebylo nic hořšího. Takovýchto zranění určitě ti naši prcci ještě budou mít... je to děs... hlídáš je, ale nemůžeš jim prostě pořád stát za zadkem, takže se stane, no...

Stran váhy - taky nemám potíže psát to veřejně, páč to tak prostě je... a přesně jak píšeš, rozhodně tu kolikrát na sebe prásknu daleko intimnější věci. Ale zase chápu... kdo nechce veřejně do diskuze, od toho je tu IP a já to budu respektovat. 🙂

Stran pití... jestli zapomínáš pít, tak si nastav klidně upomínky na mobilu nebo klidně budíka... brzy si na to zvykneš. Já třeba zase zapomínám na svačiny - a pak se u oběda naprásknu. 😝 Takže mám v mobilu nastavený upomínky na svačiny. 😀 Jako vím, je to jak u debilů, ale co? Přeci to není žádná ostuda... prostě cíl je najít se včas... a upomínky jsou cesta k cíli. 😎 A když už máme takovou dokonalou techniku... 😀 Jo a taky pomáhá brát si vždycky aspoň trošku pití všude sebou (nemít to jen v kuchyni) - prostě to mít pořád na očích.

Takže holky... zítra nezapomeňte... ráno šup na váhu a změřit pas (případně i jiný míry, který chcete sledovat), ať máme startovní údaje a můžem se do toho vrhnout. 😀 Já hned zkusím vytvořit nějaké ty grafíky, dokud mi Toníček spinká. 🙂

dukie
11. led 2010

No tak děvčata... nikdo se dneska nevážil? 😀 To jsem jen já sama jediná zjistila, že mám smutných 93,5 kilo? 😕 a ještě smutnějších 105 cm v pase? 😝 ...

Jinak se musím "pochlubit", že jsem byla dneska poprvé ve městě na úřadech s Toníčkem bez kočárku. 🙂 Je fakt, že my se tu přibližujem hlavně prostřednictvím MHD, takže jsem si ho vždycky posadila na klín, koukali jsme z okna... a ťapal vždy jen od zastávky na úřad a zpátky... a ke konci jsem ho musela poponést, už byl ospalý (hned po příchodu domů to zalomil), ale zvládli jsme to. 🙂 Musíme to trénovat, doma běhá o 106, tak ať běhá venku taky, no ne? 😀

dnada
11. led 2010

dukie - Ty ses rozjela 😀 😀 😀 koukám se doma nudíš 😀 😀 😀 😝 tak s vážením to bude blbý,nemám váhu. No změřit se můžu,ale až zítra, jelikož dnešní den zatím vypadal asi takhle.

V 6sem vztávala,oblíct a odhazovat sníh přes celý dvůr od garáže až k vratům což je cca 50metrů a do kopce. Zahodinu sem byla hotová. Vzbudit dítko,nakojit,mlíčko,snídaně a v půl8 sme odjížděli do jeslí do Rokycan.Cestou zpět domů,sem se chtěla stavit v Holoubkově v práci,ovšem kousek před Holoubkovem v kopci kamion zablokoval silnici.Holt sem se otočila že to vemu jinudy a ani sem neztačila dojet do vsi co byla cca půl km nazpět a tam taky kamion zablokoval silnici.nO tak sem si tam hezky přes půl hodiny počkala,než dojeli cestáři,podsypali kamion ten zcouval a uvolnil silnici.Stejěn sem to vzala okolo,jelikož ten první kamion byl na půl v pangrejtu jak mu to hrabalotak se to stáčelo. No takže do Holoukova sem dojela po více jak hodině co sem vyrazila od jeslí(normálně to je cesta na cca 10min) V práci sem pokecala s kolegama, ptala se vedoucího,jeslti bych mohla nastoupit aspoň an 3dny v týdnu a prý ne, že se to řiditěli nelíbí,že když nástup tak na plný úvazek tzn 8hodin denně 5dní v týdnu,takže sem v riti.No a kolem půl12 sem dorazila domů,vzala lopatu a šla znova odhazovat jak cestu z garéže ven ,tak ještě schody a cestičku ve sněhu z druhé strany domu. No a za chvíli vyrážím pro dítko do jeslí.Dnes tam poprvé spinkal.

Jo a sem se změřila,tak mám 116cm v pase, stehno 72cm 😀 😀 😀 Stejně tu bude ze všech nejtlustší ,ale mě to nevadí,ono se to časem oklepe 😀 To by chtělo naordinovat 5x denně hodinu sexíku a to by padala ta kila sama dolů 😀 😀

lisounek
autor
11. led 2010

tak jsem nakoukla ahojky...ja se merit nebudu,ne ze by mi to vadilo to nee, ale trochu me to nakrklo, mozna pro dnad jsou 3 kg smesna misto 30kg a ja to chapu, ale kazdy ma tu hranici jinde a vysmech jsem necekala noo, takze se nezucastnim..nejak si pomuzu sama 😝 i tak Vam preji hodne stesti 🙂

spis se chci zeptat jak Vam ted deti usinaji a jakym zpusobem?? u nas se neco stalo, K nechce usinat..bylo to tak, ze jsem ji dala do postylky a ona malinko zabrecela, ale pak usnula a ted...ma hysteraka visi na postylce a nechce spat...pritom je uplne k.o. vyrizena..ale radeji rve...jako staci, kdyz jsme s ni v mistnosti a pak co usne odejdeme, ale me prijde, ze tam by to byt nemelo, ale poslouchat jak rve na to nemam taky nervy 😖

lisounek
autor
11. led 2010

dukie bezva ze jste prochazkovali takhle 🙂 my uz to praktikujeme delsi dobu proste kocar uz moc neberu a tapeme..ted to ale bude tezsi, kocarem se neda u nas mesto vypada des a hruza :( ale to asi vsude...boby zatim nemame..nejak jsme to zaspaly, nebyl snih a ted jsou vyprodane...teda tady u nas..Jo a jsi dobra s tim rizenim, ja bych to nezvladla ani za mak..ridim jen na jare, v lete a na podzim a i tak blbe 😀 na snehu bych to nedala a kor ted...

Honzul au au Tomaskova hlavicka, pofoukej i za nas...

laaala: to byl ten kluk, jak se mel vratit z vezeni co zabil tu 13ti letou holcicku?? Jestli jo ukazovali to prave ve zpravach a jak lidi z ty vesnice byli desne nastvani..coz se nedivim...jako asi nebude uplne v poradku, kdyz to udelal a co nejaka psychiatricka lecba co?? 😕 manza rikal, ze ho stejne nekdo klepne... 🙄 🙄

Jo a musim pochvalit K ted o vikendu prvne kandila na redukci na velkem zachode.. 😉 jako nocnik na kandeni uz mame zmaknutej cca mesic a ted jsem rada, ze za chvili uz to bude jen zachod..jen jeste podchytit to čurani ale to fakt nevim jak a kdy..asik v lete 😅

honzulka
11. led 2010

Ahoj holky..
Jdu tedy taky nahlásit ty svoje krásné míry... 😀 Takže váha 89kg,prsa 101cm,pas 100cm,boky 112cm a stehna 63cm.... 😀 Ale kakat jsem byla až po vážení,tak nemám si něco odečíst... 😀 😀

lis-prdni na to... 😉 Jsi v tom s náma a chceme hubnout kvůli tomu,abychom se cítili lépe.. 😉 Já taky neřeším 30 kg,ale stačilo by mi těch 9... 😵 Takže žádný dohady a koukej tu být s námi a radit,jasný... 😉 😉

Zkusila jsem dneska víc hlídat pití,tak uvidíme,zda se to naučím...Kluci spí,tak jdu uklízet..Máme tu jak po výbuchu a musím se přeci po obědě hýbat... 🙂

jo a ještě něco lis-Já si myslím,že právě zhubnout ty 3 kila jde někdy hůř,než těch 30... 🙄 Takže pojď zpět a šup se s mírama,ať můžu alespoň tiše závidět... 😀 63 kilo jsem měla před 5 lety naposledy... 😢 😢 😠

tak mizím na úklid 2+1,když nemám ten dvorek se sněhem... 😀

papa

honzulka
11. led 2010

Jo a k usínání...nemůže mít třeba starch ze tmy? 😕

honzulka
11. led 2010

strach jsem chtěla napsat...A nebo to jen zkouší..Tom už mi takhle taky asi dvakrát vyváděl,brečel a řičel na celý barák,ale ustáli jsme to a on pokračuje v samostatnosti...Nevzdávej to,budeš toho llitovat..Zkus se schválně koukat na hodiny,jak dlouho vydrží brečet....Někdy se to zdá hrozně dlouho a je to třeba jen 5 minut.. 😉 Podívej se na mě..Já to nezvládla a Jeníka chodíme uspávat ještě dnes.. ☹

lisounek
autor
11. led 2010

Honzul vydrzi i 20-30 minut jako nevim proc..uplnou tmu nema..rve i ve dne a to nikdy nebylo az dnes..poslednich par dni je uplne mimo...asi ji misto Priorixu pichli pred tydnem vzteklinu 😠 😠

honzulka
11. led 2010

A nebolí jí třeba uši?To prý taky děti řvou nejvíc v noci... 😔 Zkus to vydržet a chdit k ní,dát dudlíka(pokud ještě máš..) a říct dobrou noc a odejít...Třeba tě fakt jen zkouší...Oni se někdy bojí stínu a púamatují si to,ale mylsím,že je ještě na to malá..Těžko říct,ale zkus se fakt obrnit,jinak bude závislák jak Jeník a nebudeš mít chvilku volna večer.. 😉

lisounek
autor
11. led 2010

no to ja jsem obrnena, snad ji to zase prejde...vzdy jen dojdu polozim a jdu pryc, ale je to porad dokola je to kdo z koho a musim vyhrat !! Prave ja ze sebe nenecham delat otroka to fakt nee 😒 😒 to nevim, zda ji boli usi, ale ona rvala i ted v poledne...neprijde mi, ze je to usima..to by si asi za ne tahala...nebo tak..prijde mi, ze ma tolik zazitku, ze se nechce proste rozloucit..nebo se boji ja nevim, ale ceho?? 😔 😕 uz jsme to mely vcelku nacviceny to usinani a ted prd 😒