Po porodu...

lisounek
14. zář 2008

Ahoj holky, tak uz mame miminka a jine starosti, takze zakladam toto tema a budu rada, kdyz se objevite a navazeme pokec tam kde jsme v tretim trimestru skoncili... 🙂

uci
1. dub 2010

ahojda holky, prajem pekne sviatky - uzite si trochu oddychu, snad nam ho bude dopriate 😉
honzul - to je super - gratulujem! som si tak hovorila, ze ktora ze to tu z nas zacne druhe kolo 😀 a uz je to tu 😀 aj ked mas teraz mozno pocit, ze to neprislo celkom vhod, urcite z toho bude za nejaky cas (ked sa vam to ulezi v hlave a trochu si to naplanujete) radostne ocakavanie 😉 tak drzim palce, nech vsetko prebieha ako ma

honzulka
4. dub 2010

Ahoj holky...přeji krásné svátky!!!! 😉

bobinna
4. dub 2010

ahoj mamči
také přejeme hezké velikonoce a snad už pěkné počásko 😉 ... přidala jsem fotku papa

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/bobinna/albu...

lisounek
autor
5. dub 2010

ahojky snad jste mely hezke Velikonoce 😉 no ja nejak standart nejak to neresime, neslavime, ale jednou alespon trochu asi budeme kvuli Kate 😕

zajdu a koukam Honzul ty brdo to není ale druhé kolo, ale u Vás třetí 🙂 super gratuluji moc a třeba vyjde do třetice holčička jak z marcipánu 🙂 🙂 mám radost holka moje .. a neboj ono se to nejak vytříbí, ikdyž to bude asi těžké... ale tak stejně jste někdy o třetím uvažovali, pokud se nepletu..

bobi Péta uz ma holku a starsí?? borec 😀 to uz je pomalu cas na sexualní vychovu ze?? 😨 😨

honzulka
6. dub 2010

Ahoj holky..jdu na chvíli za Vámi... 😉 MM přinesl novou klávesnici a blbě se na ní píše,tak se předem omlouvám za chyby.. 😅

Děkuji Vám za gratulace,ale já si to zatím nějak nepřipouštím... ☹ poslední UZ jen prokázal těhu v děloze,ale nebyl ani žloutek,takže teprve za tři týdny budu vědět,zda jsem opravdu těhotná a jestli to není něco falešnýho.. ☹ Zatím ani nemám v sobě žádný pocit... ☹ Tím jak to přišlo nečekaně a docela ne v nejlepší čas,tak se nedokážu zatím radovat...Snad se to změní,jestli koncem měsíce uvidím,že tam prcek je... 😉

lis-děkuji...Víš,právě,že mám docela strach,jak to zvládnem.. ☹ Úvěr na krku,MM zatím práci má,ale jestli já ji pak budu mít,to není jistý atd.Ale na potrat nějak nemám sílu jít... 😔 Třetí jsme chtěli řešit,až bychom byli přestěhovaní..Takhle se budem stěhovat a já budu mít pupek a budu nemotorná,neohebná,takže to bude náročný...Ale musíme to zvládnout.. 😉 Prostě jestli tam je,tak je naše a budu si hlavně přát,ať je to zdravý a zybtek se uvidí...Asi bych byla raději za holčičku,ale teď je mi to úplně jedno..halvně ať to dobře dopadne... 😉 Letos mi bude 35,takže mám i trošku větší starch..Uvidíme.. 😉

Tak pokud jsem začala Vaše druhé kolo,tak doufám,že nás v tom nenecháte dlouho samotný.. 😉 🙂

Tak jdu dát vyčůrat Jeníka a hajat..Jsem nějaká polsední dobou unavená a zmrzlá,tak se těším do pelíšku.. 😵 Tak papa

lisounek
autor
7. dub 2010

Honzul na druhe kolo se zatim necitim... mozna na podzim 🙂 ale Tobe preju hoodne stesti, at to dopadne jak nejlepe muze... a uvidis co prinese osud 😉 drzim pesticky...

honzulka
7. dub 2010

lis-já bych to taky raději odsunula,ale na druhou stranu jsem ráda,protože alespoň nemusím řešit jestli jo nebo ne..Už je to tak a hotovo... 😉 Teď jsem hlvně taková nejistá a trošku mám strach,abych za ty tři týdny nezjistila,že to byl planý poplach... ☹

lisounek
autor
8. dub 2010

honzul to je jasne... mela bych to stejne... 🙂

honzulka
14. dub 2010

Ahoj holky..
Koukám,že to tu už opravdu usíná... 😢 Kde jste všichni? 😕

honzulka
14. dub 2010

U nás nic extra nového... 😔 Hrozně se mi to táhne do tý poradny a já jsem pořád nějaká nervozní,jestli tam prcek opravdu je,jestli je tam jedno a jestli to bude zdravé.. ☹ No prostě klasika.. 😉 Dnes v noci mi blindil Tomik,tak jsem celá nervozní,jaká bude dnešní noc a hlavně mi celý den bylo divně,ale asi jen z nevyspání..O to víc se teď těším do postýlky a doufám,že už bude dobře.. 😉
V sobotu jsme slavili Jeníkovi narozeniny a já si zase uvědomila,jak to letí..Jak už je to dávno,co byl to miminko,co ještě nemluvil a teď je to rozumbrada.. 😀
Moje mamka byla v pondělí na operaci se šedým zákalem a měla to už hodně špatný,takže jí to museli nějak řezat a brousit a chudáka to bolelo a bolí stále..Nebolí jí to jen když má oko zavřený,tak se snažím jí nechávat co nejvíc v klidu a courat s klukama venku a hlídat,aby jí nechali..Je to teď náročný týden,ale snad bude líp.. 😔
Tak toť vše od nás a já jdu do hajan a zase kouknu,jestli se tu někdo ukáže.. 😉

lisounek
autor
15. dub 2010

Honzul ahoj no hodne to tu upadlo nevim ani co je s dukie...klasika asi uctuje 🙂 holka neboj nic vsak ono to bude dobry.. v podstate nemas co ztratit ja si vzdy rikam, ze kdyz to tak nema byt tak asi nema, ale to jsou predcasne zavery a zase je lepsi pockat nez letet k dr. brzy a nervovat se jeste vic.. jo a chudak mamka ty jo ja jsem myslela, ze tyhle zakroky jsou v podstate bezbolestny, ale to je asi blbina..kazdy zasah nejak vice ci mene boli noo.. 😕 🙄 a co ze Tomík blinkal? to musi byt des, ja jsem ted vyplasena, kdyz neco slysim takoveho. Kata spi ve svem pokojiku uspesne jiz 2 mesice, ale jako tohle me porad desi, ze kdyby ji neco bylo zda ji uslysim a tak :(( clovek ma porad strach ☹

lencourek
15. dub 2010

ahoj holky, tak zas po dlouhé době nakukuju. A koukám, že sem stále chodí stejné složení, což je prima. Doufám, že se máte skvěle. Dětičky prospívají a dávají o sobě náležitě vědět. Lukášek samo není vyjímka 😀 . Je to zlato, ale někdy bych ho nejraději čapla pod krkem 😉 . Je moc moc šikovný, ukecaný a v hrozně rád listuje v knížkách a časopisech. Pozná už 10 písmenek, pokud jsou napsána velkými písmeny. Teď má období, kdy chce stále dělat všechno se mnou. Dříve jedl sám, teď ho musím krmit jak miminko. Tedy, když něco jí. Stále je v jídle vybíravý a mám obavy, že toho jí málo. Ale prospívá dobře, tak mu to asi stačí. Na konci srpna čekáme druhé mimi, tak jsem zvědavá, jak se s tím Luky popere. A jak to zvládnu já. Zatím to vypadá na holčičku, ale druhé krevní testy mi nevyšly nejlíp. Chtěli mě hned objednat na plodovku, což já nechci, dost se jí bojím. Tak jsem se objednala na diag. ultrazvuk k prof. Eliášovi, který je kapacita u nás. Zrovna dnes tam jdeme. A tak ten nám řekne, jestli je skutečně důvod jít na plodovku, nebo jestli je vše v poho.
Mějte se skvěle a zas někdy zavítám, pokud mi to dítko dovolí. S ním to nejde, mačká mi čudlíky a nejraději mi vypne celý počítač. A když spí, tak si ráda lehnu taky. 😅

honzulka
15. dub 2010

Ahoj holky... 😉
Tak prý že já začínám druhé kolo??? 😀 A ona ho začala už dávnou lecourek... 😉 Tak gratuluji a držím palec,ať jsou dnešní zprávy lepší.. 😉 Chápu,jak se asi cítíš..Já nějak počítám s tím,že na plodovku budu muset,protože v mým věku už tam ženský posílají běžně.Vím o riziku,ale snad to dopadne dobře.Švagrová tam byla taky a komplikace nebyli,tak snad už to dělají zkušení doktoři.. ☹ je to ale těžký rozhodování...Jestli riskonout to,že při ní ublíží miminku,nebo tam nejít a mít pak postižený dítko? ☹ Vůbec nevím,jak se rozhodnout,pokud tu možnost bych měla.. ☹ Tak snad dáš vdět,jak jste dopadli.. ☹

lis-já si taky říkám,že pokud se to nemá udržet,tak se to neudrží,ale zase přenášela jsem dvě děti,tak snad v tomhle problém nebude... 😀 i když jsem četla,že čím víc dětí,tím větší riziko.. ☹ No musím ještě 14 dní vydržet a pak ty odběry a srdíčko..no a dokud se to nenarodí,tak klid nebude a pak než to začne chdoit tak taky ne... 😉 No prostě mazec zase.. 😵 Ale hezký.. 😵 Je to zvláštní,ale jak jsem si hodně přála,aby Tomik byla holčička,tak teď je mi to pořád nějak jedno.. 😕 Uvidíme,jak dlouho to vydrží,ale teď mám fakt větší strach,aby to bylo zdraví.. ☹ Kort teď když čtu u lencourka,že mě tenhle starch čeká.. ☹

Jinak proč Tomik zvracel nějak nevím,jen si myslím,že mu nesedla okurka...On prostě někdy zapomíná(tedy dost často)kousat a to byl i tento případ-zvracel kusy jídla a mezi tím i tu okurku a to byl fakt kus...Dnes ráno jsem čekala taky,páč byl pořád na mě a žaludek se mu zvedal,ale bylo to asi spíš z hladu,páč jsem mu udělala čaj,snědl i pár piškot a pak byl klid a jedl.Teď ještě uvidíme co v noci,páč minule se mu to při tý střevní chřipce vrátilo druhý den.. ☹ Tohle je právě to,čeho se taky bojím,až nebudou spát kluci s námi,že nebudu u nich a nebudu mít přehled,co se s nima děje.. ☹ To nevím,jak zvládnu..Snad chůva bude stačit,ale zatím si to nedokážu představit.. 😢

honzulka
15. dub 2010

No a stou operací-mamka byla na té operaci už před půl rokem a vůbec jí to nebolelo..Teď ale právě tím,že to měla už tvrdý a zrohovatělý,tak to byl větší zásah a tak trpí chudák..je mi jí líto...Je to už dlouhý,zlepšení minimální,dnes poprvé je bez prášku na bolest,ale nevím,zda spíš jen nechce brát prášky,i když tvrdí,že je to o málo lepší..Ale stále vidí v mlze,tak mám strach.. ☹ Uvidíme v úterý,kdy jede na kontrolu k primáři..Snad to dobře dopadne.. ☹

Tak zase mizím,Jeník mi tu bere všechno..Tak se mějte papa a lencourek..držím pořádný palec.. 🙂

lencourek
15. dub 2010

ahojda, tak jsme byli na ult. a bylo to moc krásné. Manža byl se mnou, tak mohl vidět mrňouska. Prof. Eliáš je děsný sympaťák a vše nám vysvětloval a ukazoval. Celý ult. máme nahraný na CD a k tomu nám vytiskl ještě 5 obrázků, kde bylo mimi pěkně vidět. Vše změřil a říkal, že vůbec nic špatného nenašel. Dle krve mi vyšlo, že mám šanci na d. syndrom 1:270. Ale jemu se zdálo vše ok. Tak mi spadl kámen ze srdce. Holka kopala a mlela sebou. Bylo to moc hezký. 😀 😀 😀

dukie
15. dub 2010

Ahojte děvčata. 🙂 Já tu zase nějakou dobu nebyla a teď nestačím koukat! 🙂 Přečetla jsem jen narychlo pár posledních příspěvků a musím tedy vyjádřit velikou radost a gratulaci našim nově budoucím maminkám. 🙂 To je moc veliká nádhera! 😵 Trošku Vám závidím, protože my s manželem jsme na tom tak, že mám pocit, že druhé dítě by nám teď tedy rozhodně neprospělo... 😕 Ale vzhledem k tomu, že se nedějou ani ty věci, které jsou ke vzniku prcíka v bříšku potřeba, tak se tím trápit nemusím... 😖 Ale na druhou stranu... teď se nám tu dějí nějaké věci stran bytu, ve kterém bydlíme... a začali jsme uvažovat, že bychom třeba koupili nějaký menší starší domeček a pomalu ho začali dávat do kupy... tak nás to třeba, coby nějaký společný projekt (žijeme teď tak nějak každý jiným životem a společného máme akorát toho prcka...) trošičku semkne. Kdo ví... Toť v krátkosti vše. Doufám, že budu mít brzy čas se tu za Váma zase zastavit. 🙂 Koukám, že moc ukecané nejste, tak mi toho třeba ni moc neuteče. 😀 😀 😀

honzulka
15. dub 2010

lencourek-tak gartulace velikááááá!!!Věřím,že se ti muselo staršně ulevit,co?? 😵 A i k párečku gratuluji.. 😉

dukie-konečně tě taky vidím.. 😉 Víš,u nás ten sex taky není zrovna pravidelná činnost,tím víc mi to přišlo neuvěřitelný,že jsem těhotná.. 😀 Tak držím palce,ať se s domečkem víc sblížíte.. 😉 U nás je to totiž smutnější,páč manžel z baráku jezdí večer a vidíme se většinou jen ráno,jelikož večer chodím spát s Jeníkem.No a dneska jsem už cítila,jak se mi po něm stýská..po jeho blízkosti.. ☹ Tak si sebe třeba taky začnem víc vážit.. 😵

Tak a jdu do hajan,snad bude klidná noc..papa a dobrou všem 😉

lisounek
autor
16. dub 2010

jééééééé přijdu a ono se to tu rozjelo a navíc Lenča další mimi ty blááho jsem pozadu koukam 😀 jinak ja na plodovku musela a hrozne jsem se bála, ale nakonec to bylo dobrý... mela jsem teda hrozny strach a porad jsem lezela 😔 😔 jenze ja mela od zacatku vse komplikovanýýý... takze Leni gratuluji k holcicce a taky dobrym vysledkum je to parada a ze uz jsi tak daleko a ted budes rodit v srpnu jako ja tehdy 😉 no drzim moc pesti...

dukie no slava ze jsi se taky ukazala.. no trochu to tu jinak vazne...

já se na druhe zatim nechystam vcelku jsem rada za to jak to ted je ... manza uz by docela chtel, navic nevime, zda a jak to pujde po vsech tech mych zakrocich, ale ja proste zkratka nemam odvahu, protoze uz kvuli komplikacim v prvnim tehu a co ted ze jo, kdyz uz mame Katuli a minimalni hlidani.. bych to neprezila stravit mesic treba v nemocnici... hlavne ten prvni trimestr...uff, takze ja asi jen tak neotehotnim 😖

lencourek
17. dub 2010

ahojda maminy, přeji krásný sluneční den 🙂 .Tohle počásko mi už moc scházelo. Moc děkuji za gratulace. Teď už si to můžu užívat. Taky začnu vybírat jméno. Zdá se mi, že pro holčičky je to snadnější než pro kluky.
Řekla bych, že u nás je to náhoda, že jsem otěhotněla. Samozřejmě, že jsme plánovali 2. mimi, ale asi ne tak brzy. Dost mě to překvapilo.Ale teď jsem ráda, že to tak je. Aspoň prckové nebudou od sebe o tolik. Luky je 18. srpna a termín mám na konec srpna. Tak to vychází na 2 roky. Tak je to fain. Vlastně jsem k tomu přišla, ani nevím jak 😅 . Přestala jsem kojit a do dvou měsíců to bylo. Samo, že antikoncepci jsem neměla. A to zrovna taky nemáme moc aktivní sex. život. Jelikož manža stále maká na baráčku a já taky nejsem zrovna plna chuti a energie na večerní hrátky. Jsem ráda, když uložím dítko do postýlky a nejraději bych si šla lehnout taky.
Je to zvláštní, jak zapomínám, jaké bylo první těhulkování. Vůbec si nepamatuju, že by mě Luky tak kopal, jako tahle malá slečna. Ta dává stále o sobě vědět. 😀

lisounek
autor
17. dub 2010

Leni tak to se mas na co tesit, me K taky malem kolikrat prokopla břuch a taky je poradny akcnak, takze jsem zvedava jak to bude u Vás 😀

ja jsem k.o. jsem u nasich, ale je to jako bych byla sama doma ba co mozna jeste horsi.. je hezky, takze oni porad makaji venku na zahradce, ja to chapu, ale jako pro me je to hruza.. nejen ze si nedachnu, oni nehlidaji, ale musim byt ostrazitejsi jeste vice nez normalne, protoze ji vse zajima, porad jim je za zadkem, ted leze do hnoje, do vody, do kameni, po vyskach a se vsim jim chce pomahat, takze ji musim porad zabavovat, aby je nechala delat.. a dnes to byl den silenej.. poprve v zivote proste odpo nespala.. proste jela 12 hodin jak fredka a proste neusne, doma se mi to nikdy jeste nestalo... a clovek by si rekl, ze alespon hned usne a to taky ne porad blbnula a hejkala ja uz jsem fakt byla vyrizena :(( je to desny, az prestane spat, tak me mrskne uplne... navic nechapu,kdyz nejake maminy popisuji, ze jim ditko usne u hrani nebo tak nekde proste - me se to nikdy nestalo a asi ani nestane, ona pada na hlavu motaji se ji nohy, ale chvili proste neni na jednom miste... to jen doufam, ze bude spat dnes celou noc.. :(( snad pujdu taky spat, pac vubec nemam silu a boli me zada... no jak clovek starne tak je to horsi a horsi.. do toho si prave nedokazu predstavit mit druhe, ktere by ted bylo treba vzhuru na kojeni nebo se v noci budilo..... vcelku me to laka, kolem je hodne tehuli anebo malych miminek, ale ja na to proste nemam... a to uz si myslim, ze by taky bylo, kdyby se stala "nehoda", jak pise Lenca... zrovna minuly mesic pekna ovulka, ale ja se branila :D

no nic ja jdu spat fakt nemam silu mejte se krasne a Leni uzivej tehulkovani... ja nemam dobre vzpominky, proto se i tak bojim...prala bych si kdybych si to mohla uzivat, ale co kdyz to ted bude jeste horsi?? a o porodu ani nemluvim. byl rychly, ale o K jsem se nemohla starat skoro 2 dny a 3 noci, takze jen stres... no ale co kdyz to tak budu brat druhe nebude nikdy :D tak dobrou noc papa

uci
20. dub 2010

nazdar holciny, tak gratulacia vsetkym novym buducim mamcam 😅 sa nam to druhe kolo nejako rozbehlo 😉
ja sa zatial na to podobne ako lis necitim 😝 lebo tie nase baby su povahovo uplne rovnake - inac mne tiez u babky skoro nikdy nezaspi a taha cely den 🙄 no ale hlavne kym sa pustime do druheho kola, tak by som chcela dat nieco dole z vahy, lebo takto by som za chvilu skoncila na straaaaasnom cisle 🤐 a ani by to nebolo asi po zdravotnej stranke nic moc
no ale na druhej strane, prave jak pises lis, ze jak je clovek starsi a starsi, tak je to horsie a horsie, tak prave asi by sme do toho mali hupsnut co najskor, lebo potom nas to rovno odrovna, takto sa snad este nejako otrepeme 😉 😀
no ale ked ste hovorili o tych plodovkach - ako ze ste museli ist alebo budete musiet ist - tak predsa vas snad nemozu prinutit, nie? ako je mi jasne, ze napr. po 35 sa to uz odporuca, alebo aj ked je nejake podozrenie ale vzdy je to snad na zenskej ci ide alebo nie, nee? podla veku by to pri druhom zrejme aj nam odporucali, ale prave by som sa tomu tiez rada vyhla, tak teraz nevim - ako je to?

lisounek
autor
20. dub 2010

uci ahoooj holka si me prisla podporit taky v mých uvahách 🙂 to jsem ráda.. 🙂 jo asi jak pises do druheho jedine hupsnout po hlave a verit, ze bude vse ok.. kdyz ja porad nejak nevim.. uz ted s ni denne bojuju ma snad uz obdobi vzdoru a pokud nema a to teprve prijde, tak to uz pak nevim... 😒

no a s plodovkou je to tak, ze snad po 35 letech je to povinné, nemůzes proste rict ze nechces.. alespon myslim.. ale pokud Ti ji doporuci treba jako me odmitnout samozrejme muzes, ale me prisel hrozny ten pocit, ze nebudu vedet a zit v obavach... 😨 takze jsem sla a dobre to dopadlo.. 🙂

honzulka
22. dub 2010

Ahoj holky.. 🙂
Jdu na Vás na chvíli pozdravit,než začne ordinace.. 😀

lis a uci-já vás docela chápu,že se Vám do dalšího dítka moc nechce.. 😉 Kdyby byl Jeník takovej raubíř,jako je Tom,už bych asi do dalšího taky nešla.. 😉 Ale uklidňuji se,že je to třeba jen tím znamením... 😀 Teď bych mohla mít jiný znamení(asi střelce) a ten třeba nebude tak dominantní lako jsou ti lvi.. 😀 A k porodu...Já neměla ani jeden moc dobrý a následky si nesu i teď.. ☹ Bolí mě pořád břicho(zatím neplaším,páč už mi u Tomika řekl,že tam mám srůsty po tom prvním porodu a ať se připravím,že mě to bude ještě pěkně bolet) no a na dnešek v noci jsem docela cítila jizvu po CS.Takže doufám,že to zvládnem až do konce.. 😉 Taky stále špiním,i přesto,že beru Utrogestan a Askorutin... ☹ Sice jen každý 3 den,ale špiním.. ☹ Tak snad to ten měsíc ješět vydržíme a pak to bude už v pohodě.. 😉 Říkám si,že jsem přenášela oba kluky,tak snad zvládnu donosit i třetí.. 😕 Máme už srdíčko,tak to bylo takový zvláštní,tam toho drobečka vidět.. 😅 Přišlo mi to hrozně veliký na 8 tý... 😀

lis-a třeba by ty komplikace tentokrát nebyli...A je pravda,že čím je ženská starší,tím spíš přijdou problémy-jsem zdárný příklad.. 🤐

Takže držím palečky,ať se brzy oklepete a těm Vásšim treperendám pořídíte sourozence.. 😉 Je to fakt hezký,když vidím,jak se Jeník stará o Tomika(když se zrovna tedy nebijí... 😀 )Ale zrovna včera ho sám svlékl a posadil na nočník a seděl u něj,než se vyčůral... 😵 Nebo jsme šli věšet prádlo a on si vzal mikinu a automaticky oblékal i Toma.. 😵

takže tak... 😀

Tak se tu mějte..papa

dukie
24. dub 2010

Ahojte děvčata. Jak Vás tak pročítám... jsem divná, když si druhé dítko umím představit čímdál míň? 😕 ... jednak tedy kvůli situaci mezi mnou a manželem... ale i proto, že mi připadne, že se konečně vracíme tak trošku k normálu... že se začínám cítit dobře, protože už mi neprořve většinu dne jako dřív... a představa, že si to "lajznem" ještě jednou v bledě modrým... to mě fakt děsí. Teď jsme si s manželem nedávno říkali, že by bylo fajn, kdyby se ty děti narodily rok a půl starý... že to už jde. Ale všechno, co bylo do jednoho roku, byla naprostá tragédie... 😝 A i teď je to občas děs, pořád je citlivej na průběh dne... a když z toho vybočíme, tak si to odnesu tím, že nechce usnout, pak je přetaženej, řve a řve... takže pořád to ještě není lážo plážo... ale ve srovnáním s tím, co bylo, je to na pohodu, to zas jo. 😎 Dokonce se nějak začínám těšit do práce... mezi lidi... a být doma další 3 roky... na jednu stranu jo, ale na druhou... fakt mě nebaví být doma za hospodyňku. 😝 No nevím, vždycky jsem chtěla děti blízko sebe... ale teď nemám pocit, že bych se do toho nějak hrnula...

lisounek
autor
25. dub 2010

dukie mam takove stridave pocity taky.. ted mam kolem sebe hoodne tehulek a nebo i uz skoro miminek a jen tak jako pochovat a v tom hezkem si predstavit, tak to jo, ale asi jak pises... my to teda nemely tak krušný jako vy to musim rict, ze fakt ne, ale o to vyživnější je to ted 😝, proto se taky branim zuby nehty a to spis proste kvuli tem mym pocitum, ze to nepujde, nezvladnu a tak, ale na druhou stranu zase vim, ze cim drive tim drive pak bude klidek a hlavne drive budou deti vypyplane, ale porad se proste necitim.. ja jsem desne impulzivni a vztekla nekdy (kor ted hlavne pred MS-opravili me dobre, ale tyhle stavy jsem nemela co jsem nemela MS zvlastni)... a samozrejme to dite to vidi a vnima a se dvema bych asi byla zrala na blazinec uplne :(( ikdyz si to prevazne delam sama no :(( Ale ono zase co si budeme povidat clovek to nejak zvladnout urcite musííí...

Honzul drz se holka a pokud pujde odpocivej a mas pravdu ta sourozenecka laska na druhou stranu je taky moc pekna 🙂 jak se ty deti seznamuji a pecuji o sebe... kor Kata je desna puntickarka, takze to bude treba jednou fakt pomocnice 🙂

Jo a dukie jeste jsem chtela K taky reaguje na vyboceni z rezimu, ale jako ji to nevadi do te doby, co je vyspala a kdyz spi malo, tak vecer jsou to kvalty, aby rychle uz lezela a spala, protoze jinak nema silu a je strasne urvana... a o to je pak vse horsi jeste nez normalne co se ji nelibi takze cisteni zubu naprosta katastrofa a nekdy uz se nechce ani koupat a rve, rve a rve.... 😒

uci
28. dub 2010

lis, tak teraz si to kapla 🤐 mam na mysli to obdobie vzdoru, ja som si tiez doteraz myslela, ze kajka uz v tom obdobi vzdoru davno je - snad od narodenia - akorat, ze pred par dnami (po chorobe - klasika, to sa jej vzdy strasne zmeni spravanie) to obdobie naozaj zavitalo 🙄 a holka, to ti povim, to poznas bez vahania, a o to skor ked je jasne, ze kacenka je rovnaka povaha ako kari (este aj to puntickarstvo absolutne sedi 😀 )
ze tie doterajsie neustale boje o kazdu blbost? ze urvanost?...ze to nic nie je oproti tomu, co mi zacala vyvadzat mala teraz ☹ uz sa jej nesmiem ani dotknut - absolutne vsetko chce robit sama (nemozem jej dat dole ciapku, vyzut topanky, ani len pridrzat misku s polievkou, o jedeni a prebalovani ani nehovorim) a ked prejavim hoc aj tu najmensiu snahu jej nieco pridrzat alebo nebodaj si dovolim jej zaviazat snurku, tak sme skoncili na peknych par hodin - lebo to co zacne predvadzat sa uz ani neda pomenovat revom, to je ze uplny scary movie 2 🙄 a takto to ide od rana do vecera, v podstate nejaci len ked spi, ja uz fakt neviem, co s tym, doteraz aspon fungovalo to, ze som nejako odviedla pozornost na nieco ine, ale to jednoducho fungovat prestalo ☹
takze holka tes sa, ja mam taky tusak, ze tiez este zatial zijes v tej sladkej naivite (ako ja este pred par dnami), ze to co prezivate je uz ono (teda povestne obdobie vzdoru), ale to ONO este len pride a zrejme uz coskoro 😉

takze fakt neviem kedy sa budem citit na druhe babo 😒 ako este tak pred tyzdnom som si celkom uzivala, ze uz je to pokojnejsie ako zo zaciatku, aj je mala uz celkom samostatna, no ale toto ma totalne dostalo ...
ale tak zas...ked to honzul tak krasne popisala, to ma tiez celkom zobralo 😵 tak snad je to len docasne 😉

laaala
28. dub 2010

Zdravím vás, děvčátka .... po dlouhé době 🙂
Nová verze Koníka .... katastrofa ... nepřehledný ... takže mi trvalo než jsem vás našla
Odstěhovali jsme se z města, bydlíme dočasně u babičky na vesnici ( než postavíme ) ... takže moc času na "Koníka" nemám.
Co to tu čtu ? .... některé najely už na druhé ( třetí ) kolo. Obrovská gratulace. 😵 😵 .... my s novým přírůstkem nepočítáme, tedy manžel by rád, ale já to nezvládám. Adélka mi dává docela slušně zabrat, babičku mám jen jednu a pracující, manžel je furt v práci, takže nemá kdo pohlídat, abych jí měla aspoň chvilku z očí a z doslechu 😉
Uci, naše Adla se chová úplně přesně dle tvého popisu. Ještě je jedna fajn vlastnost ... že se mě snaží uhodit ... když se jí zrovna něco děje ... Jsem si myslela, že budu mít klid ... že jí "vykopnu" na zahradu, ale opak je pravdou ... musím za ní pořád lítat, okřikovat, přetahovat se s ní .... lehá si na zem apod. Někdy toho mám fakt dost a těším se na večer až usne. Dneska jsme byly na očkování ( zarděnky, neštovice atd. ) ... tak teď to bude ještě šťavňatější.
Holky, co dovolená.... chystáte se někam?? My plánujeme Chorvatsko ... autem, ale popravdě se děsím 10-ti hodinový cesty .... takže to bude stres, stres a zase stres.
Madam se mi vzbudila, tak jdeme ven .... zatím pa

honzulka
28. dub 2010

Ahoj holky... 🙂
Tak mám za sebou první poradnu,prcek v pohodě,ale opravdu mě nemine ta plodovka.. ☹ Budu mít strach.. 😢 Teď u nás dělají nově ještě testy(myslím že říkali PAP),nehradí je pojišťovna a dělají se už v 10 tý.Takže budu mít trojitou kontrolu a modlím se aby vše dobře dopadlo.. 😉 Jinak je prcek v pohodě,už nekrvácím,takže jen příští týden ještě brát Utroš a pak děj se vůle Boží.. 😉 Jsem docela ráda,páč jsme po něm vždycky dopoledne vyřízená.. 😔

No a jinak koukám,že jsem tu tak trošku divná,že mám tři děti(nemyslím to nijak špatně.. 😉 ).Holky,já Vás docela fakt chápu,že máte starch jít do dalšího.. ☹ Některé jste si užily v těhu,některé porod,některé po a některé teď.. ☹ Já Vás chápu,ale věřte,že každý dítko je jiný.. 😉 Jeník je Beran,ale když přimhouřím oči nad jeho náladama a zlobením,tak je docela zlatý.. 😵A Tom jako Lev je fakt dominantní a někdy teď taky pochybuji,jak to všechno zvládnu.Prostě má chvíle,kdy se vzteká,taky se občas ožene,teď se naučil i hubovat(to se vždycky musím tlemit.. 😀)Jak u toho rozhazuje rukama,atd.Ale pravda je,že nejradši na celým dni mám,když zalehne alespoň on do postýlky.. 😉 Ale tedy když tak čtu,co provádí ty vaše uličnice,tak je snad taky zlatej??? 😕 Ale fakt věřím tomu,že každé dítě je jiné a uvidíte,že až jim jednou sourozence pořídíte,vzpomenete si na mě... 😉 A myslím si,že i pro ně je to dobře.. 😉 Ale je to pouze můj názor a zásadně neodsuzuji,když někdo zůstane jen u jedináčka.. 😉

tak mi t Jeník právě předvádí jak umí zlobit,takže jdeme spát..
Tak se tu mějte krásně a já zase nakouknu.. 😉 Držte se holky.. 😉 😵

bobinna
28. dub 2010

ahojda mamči,

jak se máte? venku je krásně tak jsme od rána na dvorku...
s tím vztekáním to máme všude asi stejné, u nás se vztekají oba, Peta vidí že je venku krásně a prdí na učení a já z toho mám nerva, pčipravuje si do školy večer když má jít Lindula spát ta je pak z toho vedle a nemůže usnout, no jsem zralá na ránu, uř aby byly prázdniny.

Jinak jsme byli s manžou v sobotu na svatbě, Linda byla u tchýně a Peta na hasičských závodech a přivezli si medaile za druhé místo, tak jsem na něj móóóc pyšná ... přidávám fotečku ze svatby já bych si to hnedka zopakovala... a nevěsta už čeká mimi na konci prosince... to je rychlovka...

zatím se mějte krásně sluníčkově a pevné nervy papa