Po porodu...

lisounek
14. zář 2008

Ahoj holky, tak uz mame miminka a jine starosti, takze zakladam toto tema a budu rada, kdyz se objevite a navazeme pokec tam kde jsme v tretim trimestru skoncili... 🙂

lisounek
autor
4. pro 2008

ahoooj a dobrou...no me se Kata uz takhle nebudi 🙂 tak paaa a zitra dejte vedet, ja taky pisnu paa

laaala
4. pro 2008

já se jdu postarat o manžela .... ohřát mu jídlo a tak ....
holky, dobrou a držím palce na zítra 😉
jééžiš čočka ... 😝 mňam

lisounek
autor
4. pro 2008

laaala: 😀 😀 😀 jo jo taky si dam paa

uci
4. pro 2008

tak prdolka mi tu po hodine ukrutneho placu vygrckala vsetko co som do nej horkotazko vpratala 😖 tak asi to bude predsa len tym bruskom (ma ho tvrde a prdiky nie a nie vyhnat a to som nasadila aj rektalnu rurku 😕 )
holky ja som uz z toho totalne zmagorena, uz jej vobec nerozumiem 🙄

dukie
5. pro 2008

Ahoj holky. 🙂

uci: Asi máš pravdu, je to změna nejen pro mě, ale i pro manžela. Možná se taky trošku obává, aby to pro mě bylo příjemný, páč mě často dost bolí prsa... ale je fakt, že poloha "zezadu" to řeší, že jo... 😀 Tak Ti nevím. Třeba si nedokáže zatím zvyknout na to, že kojím... a že tedy jeden z těch "přitažlivých" objektů na mým těle nepatří už jen jemu... a že ho několikrát za den ožužlává někdo jinej. 😀 Možná máš pravdu, nenapadlo mě nad tím takhle přemýšlet.

laaala: Tak se mi trošku ulevilo, že v tom nejsem úplně sama. A maniak taky nejsem. 😉 😀 Ale prostě milování pro mě vždycky bylo součástí vztahu... a tak, když není, mě to tak trošku děsí a mám strach, aby to nezmizelo navždy... 😖

bobina: Celulitidu i na čele. 😀 😀 😀 To mě fakt pobavilo. 😀 😀 😀 A s práškama asi takhle: MUDra mi je předepsala, v lékárně jsem si je vyzvedla, ale poté, co jsem se v příbalovém letáku dočetla, že se část hormonů dostává přes mléko i dítěti, jsem je ještě nezačala brát... takže jestli my někdy něco 😀 , tak asi taky jedině s kondomem... což ani jeden zrovna dvakrát nemusíme, ale co už, že jo... 🙂

lis: Jsem ráda, že jsi mé téma a mne spolu s ním nezavrhla. 🙂 Sem se bála tu s tím začít takhle otevřeně... 😕 A chápu, že pokus nebyl tak úplně úspěšnej, všude čtu, že je to po porodu jako poporvé. 😉 Ale to by se nás týkat nemělo, páč jaksi císař je císař... ale kdo ví? Já teda rozhodně ne, páč prostě zatím vůbec nic... 😝 A s váhou malé si nic nedělej. Důležitý je taky brát v ohled porodní váhu. My byli např. docela velký miminko 3,72 kg. Ve třech měsících jsme měli 6,1 - což by člověk nemohl čekat od miminka, co mělo porodní váhu třeba 2,90... 😉 A krom toho... důležitý je, jestli miminko celkově prospívá a je spokojený, nedá se to brát jen podle váhy. 🙂

dukie
5. pro 2008

Jo... a něco pro zasmátí... dnes jsem konečně pochopila, že péče o dítě je prostě nad moje schopnsoti. 😀

Ráno vstanu, nakojím Toníčka, odříhnem si, beru ho do kuchyně do lehátka, snídám... přemýšlím, co dnes uvařím. Včera jsem si vytáhla z mrazáku hovězí, mohla bych udělat ptáčky. Mňam. Tak jo. A začnu s přípravou hned, ať to mám rychlejc hotový. Toníček začne kňourat, že chce spinkat - stále neumí usínat sám. Beru ho z lehátka do náruče, odcházíme do pokoje. Usedám na velký míč, hopsám s Toníčkem v náruči a zpívám mu. Toníček na mě kouká, usmívá se a přivírá očka. Pak usíná. Najednou rána jak z děla. Lekneme se oba. Otočím zrak směrem k místu rány. Kuchyně. Na zemi v jídelně na dálku vidím válet se plechový hrneček. Hlavou mi proběhnou ptáčci. Tedy ne ptáčci, ale vajíčko, které jsem dala vařit, abych to vše měla dřív... Dítě pláče, běžím i s ním do kuchyně, rekognoskuju škody. Dítě pokládám, zvedá hrneček z koberce. Vypálil tam pěticentimetrovou díru durch. Druhý pohled směřuje do kuchyně. Digestoř - od vajíčka. Sporák - od vajíčka. Futra - od vajíčka. Lino - od vajíčka. Kuchyňská linka - od vajíčka. Zrak směřuje po lince nahoru. Vajíčko je až na samém vršku linky. Ale což... to se utře. Ale co s těmi kusy vajíčka přilepenými na stropě a na záclonách? 😀 😀 😀

Tolik zprávy z našeho domova. Pobavila jsem se. Doufám, že Vy taky. 😀 😀 😀

laaala
5. pro 2008

dukie 😀 😀 jsem se nařechtala
jen bleskově .... byly jsem u dr. , neočkovala nás, protože máme rýmu a za měsíc přibyla jen 200 g 😢
no ten třetí měsíc je fakt nějakej zakletej .... jsem z toho taková rozladěná
😖
musím se jít najíst a něco uvařit, mám manžu doma 😉
jo a u mám odsávačku na vysavač, tak to zkusím

honzulka
5. pro 2008

Ahoj holky..jdu na skok,než se mi vzbudí Tomášek..je to náročný-jeden usne,druhý se vzbudí,toho druhýho ještě na chvíli uspím a Jeníka musím budit..Normálně jsem ztahaná jak kůň.. ☹ Jeníček nám v úterý zvracel,takže jsem z toho byla pěkně nešťastná,ale naštěstí už je dobrej a bylo to jen ten jeden den.. ☹
dukie-tvůj příběh jsem si přečetla a fakt veselo... 😀
my byli s Tomáškem dneska na nožičkách a už tam nemusíme..tak jsem ráda..Akorát mě teď trošku trápí,že se pořád nechce přitahovat v lehu za ručičky..prostě mu ta hlavička pořád visí a on se směje.. 😠 Trošku mě dneska uklidnila bývalá švagrová,když mi řekla,že neteř byla taky líná,ani chodit nechtěla..Tak snad se Tomík časem umoudří..v sedě se ale přitáhne.. 😕
Jinak všem drobečkům a maminkám přeji krásného MIKULÁŠE!! 😉
Jdu zkusit zatím něco dočíst.. 😉

lisounek
autor
5. pro 2008

dukie: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lisounek
autor
5. pro 2008

takze vsechny zdravim 🙂) dukie me pobavila maximalne...holka u vas je veselo..my zase s manzou smazili cevabcici a ono to prskalo po cele kuchyni, ja odmitla to obracet, tak to manza obracel asi metr od toho a kdyby mel nejakou svareci masku, tak by pres ni nevidel..no vsude olej, vsude maso a smrad 😀 😀 jeste ze uz Kata spala a mohlo se vetrat 😉 jsem pak gruntovala kuchyn do 22 hodin a myslim, ze uz to byl pro me vanocni uklid 😅 😅

holky tak mame po hexe a zatim to vypada v pohode..sice K brecela to je jasny, asi to prijemny nebylo..a pak hned usnula a ted taky spi, tak snad by to mohlo byt v pohode...uvidime co vecer 😨 ale jinak se smala a hrala si ted se mnou po prochazce, takze jsem mela radost 😉 ...a mame 4660 g a 58 cm 😔 proste nase spokojeny mimino 🙂 🙂

lisounek
autor
5. pro 2008

no bezva tak jsem prave v te ciste kuchyni zvrhla plech s ryzi a kuretem 😠 😠 😠 a dite ma amok 😲

dukie
5. pro 2008

laaala: No třeba čtvrtej měsíc bude lepší. 😉 Je potřeba hodnotit i růst do délky, nemůžeš brát jen váhu. 😉 Byla s Váma MUDra spokojená? 🙂

honzul: Náš Toníček se taky přitahovat nechce. Ale paní doktorka na mou stížnost vyzkoušela opačný postup - posadit ho a pomalu za ručičky pokládat, a to hlavičku držel docela hezky, teda asi jen první polovinu cesty, pak mu padla dozadu. 😀 A paní doktorka pravila, že ji drží pěkně, že se nemám trápít. 😉 A přitahovat se sám... to ani za nic. 😀 To jen když ho posadím k sobě na klín do takového polo-sedu, polo-lehu... to pak jo, to sám ručičkama zabere, aby si sedl. Jinak ani prd. 😀

lis: No v naší domácnosti nikdy není o veselost nouze. 😀 😀 😀 A koukám, že Ty s tím čevabčičim a s tím kuřetem na tom nejsi o moc hůř. 😀 😀 😀 Bože, holka, nepřeju Ti to, ale jsem fakt ráda, že v tom nejsem sama. 😀 😀 😀

lisounek
autor
5. pro 2008

to ze jsem mela levy ruce v tehotenstvi jeste beru, ale ze jsem tak leva jeste 3 mesice po porodu to fakt nee 😠 😠 😀 😀

bobinna
5. pro 2008

ahojky holky ... já jsem dneska úplně mrtvá ... sice jsme přibrali máme 5800g., ale Linda má zánět průdušek...(ten kašel jak jsem psala včera...)
dr nám dala kapičky ale aby mě poradila jak to do ní dostat to mi neřekla ☹ Linda to zvrací i s mlíkem už fakt nevím... celou noc jsme nespali hrozně se dávila a brečela jestli jsme spali tak 4 hodiny k ránu toť vše 😢 je mi z toho fakt do breku... spali jsme v sedě a byla u mě na klíně měla jsem strach že ji upustím tak jsem nespala fakt jsem z toho neštastná a pak že kojené děti jsou zdravé prdek leda

lisounek
autor
5. pro 2008

bobi: jeee to je hruza ☹ ☹ hmm kapicky se davaji vetsinou do mlika..ty joo ale proc zvraci, nemuze chudinka dychat a vraci se ji to vid?? 😢 tak to nejak zvladnete holky!! a co kdybys ji nejak hodne podlozila hlavicku nebo ji celou vyvisila??

My zase mame teplotu po tom ockovani, mezitim mela 38 stupnu, takze jsem to neresila (no vnitrne jsem to resila, ale cipek pry mam dat az nad 38,5 stupnu hmm)...byla protivna, ale to mozna bylo normalni...a ted spi jak dudek, tak snad bude ok 😨

dukie
6. pro 2008

Ahojte holky. Večer... a jsem tu první. No nestačím zírat. 😎 😀

bobi: No tak to je mi líto. Jak jste na tom, už je to lepší? 😕

lis: Naše paní doktorka říkala, že čípek dát ve chvíli, kdy má "okolo" 38 stupňů (pokud měříš v zadečku, tak pochopitelně těch 38,5). Ptala jsem se jí, páč jsem v brožurce od Ministerstva zdravotníctví četla, že až nad 38... a ona říkala, že prý jo, ale třeba když bude miminko plakat moc a bude mít třebas "jen" 37,8, tak klidně můžem ten čípek dát. My to ale neřešili, páč Toníček nic, nic... a v noci se mi najednou probudil s pláčem a bylo jasný, že čípek bude - byl celej horkej a ani kukadla neotevřel, fakt byl jen takovej horkej hadřík, když jsem ho brala přebalit a změřit... po odečtení měl 38,7, takže tam bylo jasno. A co Vy? Už je taky líp nebo Kačenka dnes ještě plakala? Nás to trápilo fakt celý 3 dny po očkování.

Jo a jinak... včera mezi šestou a sedmou večer nám začala zase jedna krásná kolika... a trvala až do dnešního poledne, v noci jsem spala 3,5 hod., a to ještě rozdělený na dva úseky... 😝 Navíc manža byl včera v práci na "Mikulášské", takže jsem v tom byla dlouho do noci sama... no a v noci taky, páč to byl picnutej. 😀 Sice s ním byla řeč, ale na nošení miminka teda neměl... 😀

uci
6. pro 2008

ahoj holky, tak s tou sikovnostou sa mozem kludne pridat 😀 vcera som robila mikulasske balicky a kazdu chvilu mi nieco padlo (noznice, lepidlo, cokolady, mandarinky atd.) no katastrofa, ak som pri tom malu nezobudila aspon 3x tak ani raz
bobi: fuha 😨 dost blbe ale snad to rychle lindus zvladne, nech ste rychlo v poriadku
dukie: kedy nas uz opustia tie prekliate koliky? 😠 nam stale pokracuje nepretrzita kolika uz druhy tyzden ☹ den co den, od obeda az do noci, uz sa mi to vobec nevidi, je to normalne ze to ma skoro stale? ale u dokiny sa na nic vaznejsie neprislo, tak asi fakt ta kolika, lenze mala mi uz nechce skoro vobec papat, preplaceme takmer kazde kojenie a po vselijakych trikoch sa mi podari dostat do nej ledva trochu mliecka (tak max. 3-4 minutky) a niekedy nechce vobec a to potom neje aj 5-6 hodin, takze uz nikdy neviem ci place od bolesti alebo od hladu a stale teda vytahujem prsnik a zase ho schovavam a vytahujem a schovavam a ona uz len ked ho vidi tak zacne plakat 😢
dukie, nepise sa niekde v mudrych knihach, ze okolo 3 mesiaca kolika nejako vrcholi alebo nieco take a ze potom to uz zacne ustupovat? ty to mas take nastudovane 😉 ak to skoro neskonci tak ma urcite picne, ono je to strasna bezmocnost pozerat sa na tu nestastnu tvaricku a nevediet jej nijako pomoct ☹

lisounek
autor
6. pro 2008

ahoj dukie, jsem tu uz byla, ale nikde nikdo tak jsem to vzdala 🤐 my meli dnes akcni den, trochu jsme stehovali a menili doma nabytek - teda manza - my holky drandily venku 😅 😅 😅

Hmm mame porad teplotku uz je to min, ale myslim,ze ted vecer to zase vyleti ach joo a je stridave protivna, mrzuta a pak zase spava a apaticka..no proste jina a meni se ji ty stavy tak nevim...hmm ockovani je sila 😲 . Vcera jsme cipek nedali, nakonec to zaspala a v noci teplotu nemela...ale dopo uz zase zvysenou..a ted to bude asi jeste vic 😖 tak uvidime co udelame 😔 . Ja ted merim normalne v podpazdi, drzim ji rucku a prijde mi to nejlepsi...v zadecku to proste neudrzim noo 😒

bobinna
6. pro 2008

ahojky holky, díky za podporu...

zdá se že je líp... odstříkám mlíko nakapu do toho ty kapičky a natáhnu do stříkačky... strčím jí malíček do pusy a pouštím po trošce do pusiny... je to práce tak na hodinu 😀 ale snad do ní něco dostanu... je to strašný jí vidět jak se dáví a je celá zpocená chudinka moje ale dneska v noci jsme se vyspali...

zítra jedu s Petříkem na mikuláškou do Bohdanče tak se těším že si od Lindušky oddychnu trochu taťka bude hlídat doma... ať si to taky užije 😝 😎 😅 těším se jak malý dítě... tak papa

dukie
7. pro 2008

Ahojte holky. 🙂 Dnes zase zatím nikdo nikde? 😕 Manžel jel s Toníčkem ven, tak jsem dala vařit oběd a teď se vrhnu na práci... musím udělat mzdy. Už mě to neba, nejraděj bych s tím účtováním švihla. 😖 Ale manžel mě přesvědčuje, že budu ráda, že aspoň něco dělám... že aspoň takhle zůstanu trošku "v obraze" a že bude pro mě snažší se pak vrátit do práce... Já vím, že má svým způsobem pravdu, ale když už si člověk jednou vyzkouší jinou práci než účetnictví (řekněme si upřímně... je to spousta práce, velká zodpovědnost a za málo peněz...), tak už ho to prostě nebaví... a nejraděj bych to už nikdy v životě ani nedělala, ale je fakt, že člověk neví, jak to bude vypadat po mateřské. Sice mi musí držet místo, ale co když ho třeba zruší, že jo? Sice dostanu odstupný, ale práci prostě budu muset hledat. A kdo ví, kde mě pak s dítětem (popř. dětma) vezmou. Abych ještě jednou za to účetnictví nebyla vděčná... 😝 Chjo...

uci: Já četla, že koliky vrcholí koncem 2. měsíce. U nás to teda sedlo naprosto přesně. Pak že ustupují. Já můžu říct, že nám skutečně ustoupily 😵 , ale rozhodně nevymizely. ☹ Máme třeba takové 2 - 3 dny pohodovější, pak zase třeba 2 - 3 dny horší, z toho jeden šílenej. 😝 Ale koukám, že u Vás je to teď teda úplná hrůza... A zkoušela jsi vyřadit z jídelníčku např. ty mléčné výrobky? Jestli ne, tak to na 4 - 5 dní zkus, ale absolutně všechno, co by jen mohlo připomínat mléko 😀 ...). A uvidíš. Třeba je na to citlivá (na bílkovinu z kravského mléka). Nebo jsem taky četla o nesnášenlivosti laktózy (mléčného cukru), ale o tom moc nevím... vím jen to, že se pak miminka krmí speciálními "mléky", které obsahují minimum laktózy... Jedna "kamarádka" tady z koníka má chlapečka, dnes už je mu 11 měsíců... doktoři jí pořád tvrdili, že jsou to "jen" koliky... ale když to do konce čtvrtého měsíce nepřecházelo, udělali jakási méně obvyklá vyšetření a přišli na to... zařídili se podle toho a klučina má klid.

A ještě mě napadlo... možná bych zkusila jednou či dvakrát nakrmit umělým mlíčkem (jen tak na zkoušku, když už nic nezabírá a doktoři neporadí...), jestli třeba není možný, že jí Tvoje mlíčko přestalo chutnat (což se stává, ačkoli to lze kolikrát těžko vysvětlit), tak ho odmítá... a pak řve pochopitelně hlady (a souhlasím s Tebou, že poznat, kdy je to velká kolika a kdy hlad... je někdy fakt nad lidský síly...). Musela bys teda asi svoje mlíčko odstříkat, že jo, aby Tě nebolela prsa a současně sis zbytečně nesnižovala poptávku po mlíčku... Ale za zkoušku nic nedáš...

Ovšem to mě jen tak napadlo, střílím trošku od boku... ale kdybych byla zoufalá, páč miminko skoro nepapká... tak bych tohle asi zkusila. Zvlášť kdybych si nebyla jistá, jestli pláče kvůli bříšku nebo kvůli hladu. Ale neber to jako radu, páč fakt nevím, jestli je to správná cesta. Nejsem na tohle odborník... 😒

honzulka
7. pro 2008

Ahoj holky.. 😉 já vás vůbec nestíhám dočítat.. 😢 Teď všichni tři kluci spí vedle,tak do sebe dávám kávu a musím na chvíli za váma... 🙂 MM je nemocný,ale chodí do práce,jen mám doma o jedno dítko víc a hlavně ještě pořád musím honit od něj jeníka,páč on to moc nechápe,že tatínkovi není dobře,proto je mrzutý a blablabla.. 😠 Můžu Vám říct,že to začíná být vážně náročnější,a jak já pořád nedokázala sobě odpustit,že jsem to vzdala s tím kojením,tak si nějak neumím,vůbec představit,jak bych to zvládala.Tomášek mi začal dost ublinkávat,tak jsem dneska zjistila,že ho opravdu musím tak půl hodinky po jídle ještě držet v sedě..ani to lehátko nepomáhá,to blinká docela proudy.. 😒
Jinak jak jsem teď kousek četla,tak se vážně začínám bát toho očkování.. 😢 A prý,že je to šetrnější.. 😠 my jdeme nějak mezi 14-16.12.a to budu nechávat i Jeníka proti žloutence..tak jsem zvědavá,jak to zvládnem..Jak mu bylo teď špatně,tak s ním u MUdry byl manžel a on vůbec neplakal a i se nechal ošetřit(prošahat bříško)...a se mnou tam vždycky plakal a nespolupracoval..a teď ještě dostane včeličku..No to bude zajímavé.. 🙄
Tak si mi ozývá Tomášek,tak se musím zase loučit.. 😢 Tak pa a zase zajdu alespoň se ohlásit.. ☹ 😔

laaala
7. pro 2008

Ahoj holky,
teda jak to tady čtu vůbec si nedokážu představit mít víc dětí, já nějak nezvládám ani to naše jedno malý zlatíčko. Včera už jsem byla na pokraji toho, že začnu brečet, Adélka mi nechce moc pít ... u prsu zůstane tak 2až 3 min. Mlíka mám dost, tak nechápu, co se děje. Co kojení tak to strašněj stres ... pro obě ... a pak uspávání je taky stresující ... takže my z toho stresu nevyjdeme ani jedna ani druhá 😒
Do toho je pořád nějaká zahleněná ... chrochtá to v ní, ale z nosu nic nevytáhnu .... 😕 už taháme s pomocí vysavače ... má to jednu výhodu, že mám pořád vyluxováno 😉 , protože když už ho mám vytáhlej, tak rovnou i vyluxuju, že jo 😉 takže z toho jsem taky nervozní, protože nám kvůli tomu odložili to očkování ...
A do toho ty přiblbý Vánoce ... dárky mám ... pro manžela mám mobil, ale před týdnem dostal služební a lepší než jsem mu koupila já ... takže takovej dárek na hovno ( pardon ).... 😠 😠
ani mě to letos moc nebaví ... protože zrovna nejsem nadšená z návštěv, které nás určitě čekají ... tady do tý uplakaný atmosféry ... ještě obskakovat " hosty" ☹
hoky , hezkou neděli
jo Lis .... jak je po očkování ??? ok ??
jo a ještě se vrátím k tématu sex ... v pátek proběhla 1. testovací zkouška od porodu 😀 .... katastrofa 😲 ....

laaala
7. pro 2008

dukie, buď ráda, že můžeš doma trošku pracovat .... ze mě se stává, co jsem doma, úplnej mimoň
... to jsem si myslela, že začnu pořádně pilovat angličtinu a prd .... já nemám pořádně na nic čas sama na sebe ....

laaala
7. pro 2008

holky, dotaz :
po kolika hodinách krmíte ( kojíte ) a jako dlouho saje vaše mimi ??
já už nemůžu ... jdu se zase přetahovat s Adélkou o prso 😕

lisounek
autor
7. pro 2008

laala: ja jsem kojila po 3 hodkach a i ted krmime po 3 hodkach..jenze ditko cim je starsi, tak kratsi dobu saje...proto ji treba fakt 4 minuty mohou stacit..ale ty jsi psala, ze moc nepribrala ted vid?? 😕

Jinak jsme dva dny meli porad teplotu, dnes jsem teda jeste nemerila, ale uz mi prijde v pohode... 😨 🤐

dukie
7. pro 2008

Děvčata... zasejc máme velké bolení bříška. Rourka pomohla na 20 minut... a je to tu nanovo. ☹

laaala: My kojíme obvykle po 3 hodinách, někdy saje 10 minut, někdy 30 (ale to si myslím, že spíš jen dudlá než baští), nejčastěji ale tak 15 - 20. Těmi deseti minutami mě překvapuje jen tak poslední 2 - 3 dny. Tak uvidíme, jestli už jsme se k tomu rychlejšímu sání taky propracovali či jak to s náma bude. 🙂 Já Toníčka nechávám prostě tak dlouho, jak chce on. 🙂

lencourek
7. pro 2008

ahojda maminy, je to fuška vás dočíst 😉
laaala: Lukínek jí tak po 2-3h a saje docela dlouho. Pije z obou prsou (dříve mu stačil jen jeden) dohromady asi 20-30 min. Tedy poslední dobou už se mi zdá, že je to kratší. Tak zítra budu měřit. V noci se budí 1-2x na jídlo.

A téma o sexu je fakt dobrý. Po tom porodu nemám chuť ani energii. A kdyby bylo po mém, tak zatím bych sex odsunula. Ale samozřejmě manža má své potřeby.

ada80
8. pro 2008

Ahoj holky 🙂 Chtěla jsem se zeptat nevíte do jakého týdne věku dítěte má být podaná žádost o rodičovský příspěvek?Abych to nepropásla.

laaala
8. pro 2008

Ahoj holky,
Ada, to nevím, já už jsem to ro jistotu vyřídila minulý týden
Byly jsme na kyčlích, je to ok, ale jak jsem jí viděla mezi těma ostatníma dětma, tak mi přišlo, že je hubená, tak jsem volala dr. , jestli můžem přjít na převážení, tak máme 30g navíc oproti pátku, tak jsem se uklidnila, že nehubne. Ale byly jsme v čekárně s holčičkou s nestovicema 😠 , tak řeším zase, jestli to nechytla. Volala jsem znova dr., tak mi řekla, že to nemám všechno tak řešit ... no jsem za hysterku 😕

honzulka
8. pro 2008

Ahoj holky,
opět sem jen skáču(jak je u mně zvykem 😔 ),ale musím povzbudit dukie..
Takže dukie-Tomášek se mi dnes začal přitahovat úplně nádherně,takže vydrž a toníček tě taky brzy překvapí.. 😉 a taky se od včerejška snaží otáčet,tak jsem zvědavá,kdy se mu to podaří.. 😅
laaala-já myslím,že většina nás mamin je pro okolí za hysterku..Já už párkrát přemýšlela,že jsem si děti neměla dělat,páč ten strach o ně mě docela někdy přivádí až do úzkostí.. ☹
Ada-s tou žádostí taky nevím,já tam jdu teď ve středu,ale asi bych jí dala ten měsíc před ukončením mateřské.. 😕
A jinak se taky přidávám do klubu sexuální abstinence... ☹ Fakt na to nemám sílu.. ☹