Po porodu...

lisounek
14. zář 2008

Ahoj holky, tak uz mame miminka a jine starosti, takze zakladam toto tema a budu rada, kdyz se objevite a navazeme pokec tam kde jsme v tretim trimestru skoncili... 🙂

lisounek
autor
11. únor 2009

hlasim navrat ztracene dcery nejak nestiham... 😀

ada80
11. únor 2009

Ahoj lis jak se máte,co Kačka? 🙂

lisounek
autor
11. únor 2009

ahoj adi

tak zrovna jsem varila brambory na loupacku zapomela na ne a prisla jsem voda vyvarena a hrnec bohuzel uz spalenej, ale ma to vyhodu brambory nejsou rozvareny.. 😀 😀 me ta materska zabije to je smradu 😎

Jinak Kata se dnes rano v 6 hodin rozhodla, ze se nauci otacet v postylce no a povedlo se a od te doby se jen otaci a otaci a ja prevracim a prevracim..pak ji to tak unavilo, ze spala skoro 2 hodiny pred chvili jsem si pro ni sla a opet byla na brichu a ja si myslela ze spi 😅

lisounek
autor
11. únor 2009

dukie: svestkova presnidavka je pry fakt dobra, ale ja ji nezkousela ovoce zatim nedavam.... 😉

dukie
11. únor 2009

Já fakt už nemůžúúúúúú.... 😢

ada80
11. únor 2009

lis tak to vám gratulujem k otáčení 🙂 Vandulka v postýlce jančí otáčí se a chtěla by se stavět,ale to jí ještě nejde,ale pořád se snaží chytat špruclí a posiluje 😀
S těma bramborama jsi mě pobavila taky se mi to stalo 😉

ada80
11. únor 2009

Dukie: a co se stalo?

lisounek
autor
11. únor 2009

dukie 😕

lisounek
autor
11. únor 2009

adi ona uz se otacela ale v postylce ji to neslo a tede uz vi jak tak trenuje 😅 a je ji jedno kde ma hlavu a nohy ve spruslich...ted dobastila misku zeleninky s masem sikula 🙂

lisounek
autor
11. únor 2009

adi: a sedi uz Vandulka?? 😕

dukie asi pise dlouhy prispevek 😨

ada80
11. únor 2009

jj nohy ve špruslích má Vandulka taky a pak se vzteká.Sama ještě nesedí,ale zkouší se posazovat.

ada80
11. únor 2009

lis:ted se loučím,jedu deo práce,aby mi vyplniíly papíry na rodičák,ale pak sem ještě přijdu tak zatím pááá

lisounek
autor
11. únor 2009

jo a ten zloutek, je pravda ze po nem maji deti casto boleni a fakt poradny..me to kamoska rikala taky a ze to bylo hrozny, od ty doby nedava a to je malymu uz 14 mesicu...jen asi tak jako do jidla a je fakt ze ja ho K dala varenej a nemela boleni ale vic blinkala a fakt jako to nemela straveny, takze uz taky dlouho nedam.... 😨

lisounek
autor
11. únor 2009

paaa adi 😉

honzulka
11. únor 2009

Ahojky... 😉

lisounek
autor
11. únor 2009

dukie ted jsem to cetla teprve jak jsi vyrizena ach joo co na to rict holka, asi sis toho nabrala moc a vse se zvladnout neda 😔 a to vse je shoda okolnosti,nemuzes si vycitat ze jsi spatna matka, to proste ani tak neni, ale proste vy si vse musite vyzrat a Tonicek Ti to bohuzel neulehcuje...no je to tezky....oni uz se deti stavaji osobnostmi, proste ani me uz Kata celou dobu v kocarku nespi a pak rve, prijde mi,ze ma taky obcas casteji hlad, ale myslim,ze po prikrmech je to urcite o dost lepsi...jenze vy kdyz trpite na koliky, tak si vubec netroufam odhadnout jak to bude...kazdopadne jednou to prijde a budete to muset proste zvladnout..vis na druhou stranu te obdivuju, ja mam jen domacnost a Katu a jsem rada, ze to tak nejak stiham, ale ty mas navic skolu a praci a je toho fakt moc ...mela bys chvili vypnout a soustredit se na sebe a vyrovnat se proste s tim jak to je ...vim je to fakt moc moc tezky, ale jednou to prejde...a potrebujes se taky vyspat, takze dej Tonickovi kasi a to celou davku nebo proste zkus to Hami hajaja..a uvidis horsi je jak to do nej dostat noo...ja tohle neznam, tak si to ani nedokazu po pravde predstavit..me staci ze K jeden vecer hodinu nemuze usnout a jsem hotova...a ty to mas porad..je to hruza a kdyz se to secte tak jsi proste u konce svych sil a ja se ti nedivim...ty jooo 😢 proste se to musi prekonat..musi !!! 🤐

honzulka
11. únor 2009

dukie-je mi tě moc lít... 😢 Tyhle pocity znám moc dopbře taky,i když nemám a neměla jsem takové potíže jako ty.. ☹ Potřebuješ si odpočinout holka naše.. 😉 Nešlo by,že by sis odstříkala trošku mlíčka a zkusil v noci krmit manžel?Tomášek je taky už dva dny protiva,nic ho nebaví a klidný je jen na ruce..jenže já na to nemám čas ho mýt celý den na ruce,tak si musí občas poplakat..I v noci hůř spí,ale prostě je to nic proti tobě.. ☹ Je to dost možný,že se jim tvoří zoubky..vždyť už na ně máte taky skoro čas.. 😉 A zkoušela si třeba zavolat laktační?Třeba by ti poradila něco na to,aby Toník víc spinkal?? 😒 Ráda bych Ti nějak pomohla,protože to znám,jaký to je,když je člověk unavený,na všechno sám a dítko mrzuté..Ale věř tomu,že jsi a budeš výborná mamina..Děláš vše tak jak umíš a dokážeš!!!!!! 😉

lisounek
autor
11. únor 2009

ahoj Honzul 🙂

lisounek
autor
11. únor 2009

ted jsem dala K na hraci deku na zem a uz je na brichu...no a to je po jidle..vypada to ze si nasla novou zabavu 😝 kazodpadne zacala ji bavit hraci deka 😀

honzulka
11. únor 2009

Ahoj lis... 😅
Mně je dukie tak líto,že teď tu čumím do blba a přemýšlím,jak tý naší holce pomoct.. 😢

uci
11. únor 2009

ahojky, dukie: hlavne klud, citim s tebou, viem presne o com hovoris, ale urcite nie si zla matka, len potrebujes vypnut, takze skus vydrzat kym nepride manzo domov a potom mu pekne odovzdaj Tonicka a nech ti ho nosi len na kojenie, vykasli sa na vsetko, zavri sa do izby, pusti nejaku hlasnu hudbu aby si nepocula prcka keby plakal (neboj, ved tatinko sa o neho postara 😉 ) a poriadne sa vyspi a uvidis, ze bude zas lepsie, ja to takto praktikujem ked som uz v podobnom stave ako pises a mozem ti povedat, ze spanok je naozaj najlepsi liek na vsetko 😉 drz sa holka

lis: no vy ste sikulky 😅 tu nasu prdolku bohuzial nezaujima ziadne pretacanie ale len tie mosty co stavia na hlavu ☹ zacinam mat trochu strach ci to nebude ten hypertonicky syndrom 😕 sice sa pretocit vie ale v poslednej dobe to vobec nerobi 😖 akorat teda z bruska sa na chrbatik pretoci hned, lebo na brusku sa jej nepaci, tak preco by sa tam pretacala, ze jo 😖

inac sme zase zaviedli vazenie (pozicala som si vahu od kamosky) lebo sa mi to kojenie stale nepozdava, kazde jedno skonci placom 😢 ale nadranom si vytiahla 160ml 😨 rano sice len 70ml tak este uvidime ci je to fakt tym nedostatkom mlieka alebo niecim inym,
od vcera som jej prestala davat kvapky na naduvanie, lebo som mala pocit, ze jej tie nerobia dobre a zatial to vyzera v pohode aj bez nich, akorat nadranom sa mi budila s placom kazdych 15 minut, ale teraz pekne spinka, tak neviem, cas ukaze, ci uz mozeme fungovat aj bez tych kvapiek

honzulka
11. únor 2009

Lis-mě kluci naštěstí po dlohé době usnuli,tak tu můžu na chvíli být.. 😉 Tomášek se taky pořád otáčí na břicho a pak je nerváček,že mu to nejde zpět..Ono se mu to parkrát povedlo,ale to si asi nepamatuje..No a pak je konec,když nemůže dosáhnout na někjakou hračku.. 😠 Lis a Káťa už Ti neublinkává?Mně totiž Tomík pořád ještě jo..sice míň,ale ublinkává.. ☹

lisounek
autor
11. únor 2009

se tu nejak schazime..

no Honzul presne snad bych za ni i jela do Brna 😢

honzulka
11. únor 2009

Ahoj uci... 😉 Tomík mi to taky nepřehání s otáčením..On mi vždycky jako ukáže,že to umí a pak jakoby.."vidíš,že to umím,tak už to dělat nebudu.." 😢

honzulka
11. únor 2009

No jo..ale ona tu ta naše ženská není!!!! ☹ dukie,halóóóóóó´.. 😕

lisounek
autor
11. únor 2009

Honzul ublinkava taky prave dost, ale ja uz s tim nic nemuzu udelat, je to vyrazne lepsi nez driv, co davame Hami a i po prikrmech, ale stejne treba vcera napr. blindila porad.. 😔 tak ja nevim me napadlo zda nema ten gasojejunalni reflux nebo jak se to jmenuje... ☹

uci: no mostiky by prave delat nemela, me to K dela obcas pri prebalovani, ale ja delam tytyty nesmis a ona se smeje 😉

uci
11. únor 2009

jeej ahoj holky, tak si konecne mozeme pokecat online 🙂

lisounek
autor
11. únor 2009

nooo neni ach jooo co se deje?? 😕

ja mam momentalne pohodove ditko a hraje si tu na te dece...vysmata vyspana a ja mam hlad 😀

lisounek
autor
11. únor 2009

no to jo super slezina dneska jupiiii

jo a mam spaleny brambory a nic k tomu hm hmm spatny...to jsem hospodynka panecku 😠 😎 😅

uci
11. únor 2009

no prave lis, mne sa to tiez velmi nepozdava ☹ co s tym? śnad sa uz coskoro dostaneme k dokine a sa na to opytam, ale teraz som naplasena 😢