Po porodu...

lisounek
14. zář 2008

Ahoj holky, tak uz mame miminka a jine starosti, takze zakladam toto tema a budu rada, kdyz se objevite a navazeme pokec tam kde jsme v tretim trimestru skoncili... 🙂

lisounek
autor
9. črc 2009
honzulka
9. črc 2009

Lis-tak tohle už asi užijete už jen jako chodítko.. 😀

lisounek
autor
9. črc 2009

no vsak joo my to klasicky ani nechceme vis... 😔

dukie
10. črc 2009

Ahojte holky. 🙂

My chodítko pořizovat nebudem, ale koupili jsme Toníčkovi takové velká nákladní auto (jako za nás bývaly Tatrovky), je to velké, pevné a pojízdné, takže s troškou fantazie si s tím může i popojíždět. Ale nejvíc ho baví, když ho posadíme na korbu a posíláme si ho s manželem z jedné strany pokoje na druhou. 😀 Ale včera jsem mu ukázala, jak na ní vozit plyšového pejska, a to se mu asi líbilo, páč si ho teďka vozí sám. 😎

Jinak Vám, holky, řeknu, že jsem strašně utahaná. 😝 Včera jsem dokonce vytuhla, když jsem op obědě uspávala Toníčka... spala jsem s ním a vůbec mi nevadilo, že mám v troubě maso... no asi si umíte představit, jak to dopadlo... 😝 😀 😀

Jo a taky jsem zhubla 6 kilo a tejden jsem se nehlídala a už mám zase 3 zpátky. 😝 To je fakt věčnej boj. 😖

ada80
10. črc 2009

Ahoj holky dnes jsem tu měla kamarádku z porodnice má o týden mladšího chlapečka než je Vandulka a ted odjeli.Bylo to fajn děti si vyhrali,my jsme pokecaly 🙂 už u nás byly podruhý a zas brzo přijedou.

dnada
11. črc 2009

moc děkuji holky, honzul i lis , no všude je něco,ale občas je prostě o něco hůř než jindy.No já nakonec doma zkoukla suroviny a upekla broučkovi dortík,jelikož včera dorazila moje dlouholetá kamarádka s manželem a s o 4 měsíce starším loupežníkem. JInak sem si půjčila od známého a malému koupila aspoň botičky,aby na 1. narozeniny nebyl úplně bez dárku.Kamarádka donesla bačkůrky a hračku,tak měl alespoň i ode mne nějaké dárečky. No a minulý víkend byl u mě poprvý můj starší bratr s přítelkyní a rodiči,tak dostal ještě velkého plyšového psa od prarodičů a od bráchy takovou tu odstrkávací motorku a sploditel mu koupil aktivní chodítko od fisher prince.Takže dárečků nakonec bylo celkem dost,koukám 😅

No tak sem šoupla nějaký fotečky do albíčka,tak kdo chce juknout ,může 😎

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

A musim říct,že dnes mám i vyjímečně dobrou náladu 😎

lisounek
autor
11. črc 2009

dnad: tak to je moc fajn, ze to nakonec vyslo.... 😵 na fotkach je Marosek fakt spokojeny..a jeste obrovska gratulace k rocku... 😵 at je moc zdravy a dela mamince radost...VSE NEJ

dnada
12. črc 2009

lis - moc děkujeme oba 😉 co vy? jak se máte? co Káťa? Určo to tu je někde napsaný,ale fakt se mi to tu nechce celé pročítat,je to několik stránek 😅

ada80
13. črc 2009

Ahoj holky 🙂 tak jsem nás objednala na pondělí odpolko do atasu na focení tak jsem zvědavá.Chci mít nějáké profi fotky Vandulky když jí bude ten rok.Holky nebyly jste tam některá,že byste podaly info?

lisounek
autor
13. črc 2009

adi my jdeme ve stredu 😉

ada80
13. črc 2009

jé lis tak to je super,tak pak prosím písni info.Já doufám,že bude mít Vandulka dobrou náladu.

lisounek
autor
13. črc 2009

adi pisnu a hodim fotecky...jako to bude parada.... 😵 doufam, ze to taky Kata nejak da..to by bylo blbe...

dukie
15. črc 2009

Ahojte holky, teda koukám, docházka fakt mizerná. Asi jako ta moje v ročníku před maturitou... 😀 No jo, venku je nádherně, tak co tu budem trčet, že jo? 😎

dnada: Tak jsem pročítala trošku diskuzi... koukám, že to nakonec s těmi narozeninami nedopadlo tak špatně, ne? 🙂 Ono je to někdy zlý jen proto, že se nám to takový zdá... a když se k tomu přidá nějaká melancholie, tak je to celý na prdlačku. 😝 Ale hlavní je, že dárečky se nakonec sešly, a já věřím, že Marečkovi se stejně ze všeho nejvíc líbil ten dort. 😀 Fotečky jsou moc krásný. 🙂

Jinak holky... včera jsem byla s Toníčkem a se svojí mamkou na návštěvě u strejdy na chalupě kousek za Vyškovem... sice byla děsná cesta zpátky (v autě vedro na chcípnutí...), ale celý to stálo za to. 🙂 Moc se mi tam líbilo, ani se mi nechtělo jet domů. 😀 Pohoda, klid... v chalupě 22 stupňů (je to taková ta zděná chalupa, co má zdi tlustí skoro metr... takže si tam celý léto drží hezkej chládek, celou zimu naopak teplo... no prostě úžasný 🙂 ), venku sluníčko, pod hruškou na dvorečku stín, sedla jsem si tam na lavičku, Toníček spinkal vedle v kočárku, občas jsem s ním drncla po kameny vydlážděném chodníčku... no prostě baladááááááá... 😎 Já chci ještěěěěěěě... 😀

Jo a dneska jsem Toníčkovi dala na balkón poprvé malý bazének a vodičku... no byl nadšenej a spokojenej... 🙂 Jen nevím, jestli ho tam mám nechat bez plínky - zatím jsem mu koupila takový ty koupací. Kaká nepravidelně... a máme na balkóně takovej ten venkovní zelenej koberec... si neumím představit, že ho pročůrá... natož pokaká... 😕 Tak váhám, nevím, no... 😖

lisounek
autor
15. črc 2009

ahojky my taky porad neco mame a slibila jsem adi, ze pisnu az bude po atasu..no jako prima..ale asi to maji vsude jiny...vzala jsem Kate spoustu saticek a veci co se mi libily jako na foceni a byl to fofr porad jsme prevlikali a fotili v ruznejch pozach...fakt jako parada...a Kate se to myslim libilo, pak uz toho mela teda dost, ale jako zvladla to dobre...fotky ale budou az asi za 10 dni, takze budeme muset pockat, coz mi prijde doba noo ale jako fakt se tesim, co z toho vyjde..adi spis se ptej co by te asi tak zajimalo...no on si to vede vzdy ten fotograf a meni si jen ty pozice ditete..ta nase fotila Katu s nami na kanapi, pak sama stala u kanape...pak na kanapi sedela se svou plysovou kravickou...pak byla v lavurku jako koupando...pak s dynema v trakari a nakonec v kufru s medvidky... 😵 Jinak jsem se toho ale fakt bala, protoze dnes byla doslova ale doslova na ranu to bylo od ranu vzteku a protivna az hruza..ale tam to pro ni bylo novy a zabavny... 😉

dukie ahojky...ja davam Katu na balkon do bazenku a uplne nahulatou..kdyz se vycura tak neva jenze ja to dost dobre nepoznam (jen je nebezpecny kdyz pak pije vodu z bazenku z kelimku 😀 😝) a kandeni no to bych resila asi az potom 😀 vcera se takhle elegantne vykandila u kamaradky na zahrade...jako lezla lezla a najednou to z ni lezlo..jako jsme se nasmaly...co mela delat ze? 😀 proste to na ni prislo...myslis, ze by Tonicek kakal primo na koberecku? 😕 to chce asi risknout...ja jsem rada, ze muze byt proste nahulata po tech vsech plenach...jinak jak jsi popisovala tu pohodu to znam u nasich...ty joo uplne te tam vidim..a jeste bych si umela predstavit bazen 🙂

dnad: ptala jsi se jak se s Katou mame a docela dobry...porad neco planujeme, aby nam to utikalo a po pravde ji to ani doma a kor v tomhle vedru moc nebavi..a me konec koncu taky ne... 😖 nej by byla ta zahrada a mohla by tam lezt jen tak a proste pohoda...nevim jak poresit jeji narozeniny, ale asi to proste resit nejak moc nebudu a ono se uvidi...

dnada
15. črc 2009

dukie - no dopadlo to dá se říci výborně. Jo dortík se mu líbil,hezky ho prozkoumal až ho naházel nejen na stůl ale i na zem 😀 Sebíček(kamarádky malej) jen nevěřícně koukal,on se trochu bojí nových věcí a ani na svůj dort si nesáhl,což kamarádku mrzelo,ráda by ,aby se patlal 😀

lis - zahrada ej super věc 😉 malýho vypustim a on leze za psem,kočkama,prozkoumá auto,vozejk všechno 😎 Krásně ťapká za ruce,teda spíš za jednu ruku a už se pokouší stát bez opory a doma přechází i dva kroky bez opory,brzo se rozběhne.No na to že se postavil před cca 6ti týdny to bere sakra hopem 😀

jinak holky,bazének malej měl taky.Podotýkám měl a to celých 10minut co sem mu ho nafoukla,vzápětí ho prohryzl a bylo po bazénku.Prostě buď mu musím koupit takový co neprokousne nebo holt bude bez bazénku.No nic,valim do postýlky.

Mějte se bájo,pa pa

lisounek
autor
15. črc 2009

Kata taky se snazila ale neprokousla ty joo to je malej sikovnej 😀 a i s tim chozenim...Kata to mete kdyz ji drzim za hrudnicek a tak spolu slapeme, nebo pred sebou tlaci svuj kocar a to pak mete...na to ze stoji uz 3 mesice, tak si dava na cas, ale me to nevadi...je to narocny i tak... 😉 dobrou nocku... 🙂

ada80
16. črc 2009

Ahoj holky
lis.děkuju za info,já jsem do toho atasu volala a prý jestli chceme tak,že zi můžem svoje věci a hračky vzít,ale že fotografka má spustu kostýmů i rekvizit tak možná že vezmu jen oblíbenou hračku,nevím.na vaše fotky se těším 🙂 kolik jich budete mít?
jinak my taky chodíme na zahradu a vandulka tam vždycky nahatá leze a trhá trávu a moc jí to baví.Dnes bude mít bazének.jen si nikdy po tom lezení nechce vzít plínu a začne vyvádět a vztekat se.
lis:my máme narozeniny příští neděli a taky pořád nevím jak to udělat,no uvidíme podle počasí.Moje mamka už objednala dort protože na pečení dortů fakt nejsem.

lisounek
autor
16. črc 2009

adi my jsme taky Kate vzali jeji jednu oblibenou hracku to pak tam uvidite...fotek do ruky bude cca 15 ks a na CD asi 25 s tim, ze kdyz se ji nejake budou libit, tak zavola a kdyz budeme souhlasit, jako ze urco budeme tak nam prida i nejake navic... 😉 zalezi jak vyjdou...

s tou plinkou je to stejny po bazenku ji nechce respektive nechce vubec nic a prebalovani behem dne je hruza a vecer jeste vetsi..dnes mela koupando na balkone a ted uz hodinu spi, ale jako to je vyjimecne protoze dopo malo spala, ale uz by se mohla vzbudit, at jde nejak kloudne jeste spat... 😝

dnada
16. črc 2009

lis - no tak Mářího sem ještě nahatýho na trávě nenechala,jelikož je cíťa a venku mii ani nechce lozit po4rech ale vždy si zakňourá,zvedne ruce,podám prsty on se drapne a ťape po 2 😀 Nahatýho ho nechávám doma po koupání,šmejdí všude a straaašně se směje a utíká mi,když ho chci chytit a oblíct 😎

Dnes sme si udělali výlet k našim a děs běs(horko na padnutí v autě nedýchatelno) JInak u našich pohoda, oba čučeli jak pucí,když malej připochodoval za ručičky,no teda spíš přilít,já za ním skoro vlála jak mastil 😀 Můj táta s ním pak ťapal venku po silnici ,no naťapali tam nějakých 100metrů možná víc.Táta(děda) se pak vůbec nemohl narovnat a oba říkali,že to bude neunavitelný nezmar jako sem byla já 😀 A je to znát.Když sme jeli k našim,zdřímnul si 20 minut v autě a pak spal až v 5hodin celou cestu domů,tzn hodinu no a teď sem ho teprv uložila spát 😎 No já jdu ještě chvilku tvořit a pak zahučim do postýlky. Jo a jinak buď ráda,že si Káťa dává na šas s chozením,pak se teprv naběháme 😉

Tak se mějte všechny holky bájo 😎 Pa pa

ada80
17. črc 2009

Ahoj holky.
lis:dík za info o fotkách,jsem na to pondělí fakt zvědavá.Vandulka se zas dneska koupala v bazénku,tak se vyřádila,protože zítra už má být zas hnusně,to je hrlůza ty změny počasí,fakt mně to štve.
Holky dnes jsem koukal ana toho mluvícího psa od FP co ho máme pro Vandulku k narozkám a on po doteku mluví,ale dneska mluvil i když jsem se ho nedotýkala.To je zvláštní.Máte ho některá taky a dělá vám to?Myslím lis,že ho máte vy,vid?Dělá vám to taky?

dukie
18. črc 2009

Ahojte holky. Já zase finišuju DPH, takže manža dneska hlídá, jel s Toníčkem za svou mamkou, a já pracuju. Ale jde mi to hezky od ruky. Akorát do toho dneska teda už brejlím... musela jsem za Váma zaběhnout a trošku se odreagovat. 😵

Chci Vám říct, že jsem šťastná, páč moje mamka mi Toníčka v poslední době docela dost hlídá (dost v porovnání s dobou dřívější - nyní tak 2 x týdně tak na 3 hodinky), takže se můžu věnovat práci i zahrádce nebo jí prostě s něčím pomoct, zatímco ona hlídá Toníčka - obě sice v tu chvíli v podstatě pracujem, ale obě změnu uvítáme. To je moc prima. 🙂 Jsem taková klidnější, když si od dítka odpočinu. Pak se mi líp zvládá i to jeho vztekání. 😎

Jo a taky se s Toníčkem rochníme u našich na zahradě v bazénu, včera tam byla voda 32,5 stupně, bylo to teplý jak kafe, to se Toníčkovi moc líbilo. 🙂 Akorát je sranda, že ho vůbec nezajímají kačenky, nafukovací balon nebo plavací kolo... ale jen takový plastový "hříbek", co se dává do bazénu a do něj tablety s bazónovou chemií, co se tam pomaličku uvolňuje. Tím je přímo fascinovanej. 😀

lisounek
autor
18. črc 2009

adi: joooo mluvi jak byly ty vedra tak tu mluvil sam od sebe jsem myslela ze se po**ru 🙄 🙄

lisounek
autor
18. črc 2009

je to zvlastni vcera jsem to zrovna psala do srpna tak me prekvapuje, ze to adi taky pises... 😕

ada80
19. črc 2009

Ahoj holky
lis:já nevím co píšeš do srpna tam nechodím,ale ten pejsek mi to udělal už víckrát tak mi to připadá divný.

lisounek
autor
19. črc 2009

nee adi to jsem nemyslela jako ve spatnem akorat ta shoda nahod, ze jako nam ti psi mluvili uplne stejne 😅 asi jsou prehraty... 🙄

ada80
19. črc 2009

lis:tak to je fajn, já myslela,že se zlobíš a myslíš si že se opakuju po tobě.Ti psi jsou s tím fakt divní,vid?

lisounek
autor
19. črc 2009

noo ted uz to zase par dni nedelal, jak je chladneji...asi fakt vedrem...adi kde mas foto?? 😲

ada80
20. črc 2009

Ahoj holky dneska odpolko jedem do toho atelieru tak jsem zvědavá.hlavně doufám,že vandulka bude mít dobrou náladu,mám strach aby třeba nekňourala.

lisounek
autor
20. črc 2009

adi tak pak pisni jaky to bylo u vas..kolik za to platite? my zatim jeste cekame na fotky... 😕

ada80
20. črc 2009

ahoj lis 🙂 určo písnu,ani nevím kolik bude platit,ale počítám že to bude pálka.Kolik vy?