Po porodu...

lisounek
14. zář 2008

Ahoj holky, tak uz mame miminka a jine starosti, takze zakladam toto tema a budu rada, kdyz se objevite a navazeme pokec tam kde jsme v tretim trimestru skoncili... 🙂

uci
28. črc 2009

holky tak sem s tymi fotkami - som strasne zvedava 😝 😝

ada80
29. črc 2009

Ahoj holky 🙂
lis:fotky jsou pěkný a Kačka je modelka. 🙂
Já sem ty fotky dám až bude mít manža čas, já to totiž neumím.

dukie
29. črc 2009

Ahojte holky. 🙂 Lis, fotečky jsou fak nádherný. 🙂 Asi nejvíc se mi líbí hned ta první, má tam fakt krásnej kukuč. 🙂

ada80
30. črc 2009

ahoj holky
lis:Kačence přejem k posledním měsíčninám všecno nej a hlavně zdraví.

lisounek
autor
30. črc 2009

adi dekujeme... 🙂 ach joo az je to nostalgie... 😨

ada80
30. črc 2009

lis s tou nostalgií jsem na tom byla podobně,padla na mě čím víc se blížily ty narozeniny.

lisounek
autor
30. črc 2009

jojo ☹ a ted uz mas doma batolatko 😉

ada80
30. črc 2009

to mám,ten rok tak strašně rychle utekl 😝 jestli to všechno taklhle rychle poletí tak se za chvíli bude vdávat

lisounek
autor
30. črc 2009

no presne si to ani neumim predstavit, ze nam ty miminka vyrostou 😨

ada80
30. črc 2009

lis miminka vyrostou a až jim bude tak 15 nebudou ani hodný ani roztomilý 😝 😀

lisounek
autor
30. črc 2009

adi no mozna uz driv 😅 dnesni mladez to ma jinak uz kolem 10 let... 😒

uci
30. črc 2009

lis - naaadherne fotecky 😅 kacenka je tam ako naozajstna princeznicka 😵 ale najviac sa mi paci ta kufrova - neviem preco, je taka roztomila 😉

uci
30. črc 2009

teda myslim tu ako kacenka sedi v tom otvorenom kufri 😉

honzulka
30. črc 2009

Ahoj holky..Jdu jen popřát Kačence vše nej k zatím posledním ..měsíčním narozeninám.. 😅 😵

lisounek
autor
31. črc 2009

Honzul dekujeme...mas krasnou fotku v tom pase 😵

lisounek
autor
3. srp 2009

no holky kde jste v novem mesici? 😕

honzulka
3. srp 2009

Ahoj holky.. 🙂 Jen letím nahlásit,že máme konečně první zoubek!!!!! 😵 😵 A zase letím žehlit,opd středy jsme zase u mamky,tak musím pomalu balit..Tak si užijte hezké počasíčko.. 😉 Papa

lisounek
autor
4. srp 2009

Honzul hezky si to tam uzij, my mame od soboty dovcu, takze taky tyden nebudu, ale do konce tydne se jeste ukazu, ale jako to by sem musel nekdo zavitat 😕 a taky Lencourek dlouho nebyla... 🤐

lisounek
autor
4. srp 2009

a gratulace Honzul k zoubku uplne jsem zapomela... 😵

honzulka
4. srp 2009

Lis-tak to hezkou dovolenou.. 😵 My letos budeme mít dovolenou možná tak na maltě.. ☹ Ale zase snad příští rok budeme ve svým domečku a s babičkou a třeba se pokusíme do třetice o tu holčičku.. 😀 Vám sem musím dát fotečku tý naší princezny.. 😀 Jinak mi taky přijde,že to tu upadá,ale nejspíš tím,že skoro všicí jsou tu takový malí loupežníci,co vyžadují hodně maminku.. 😵

lisounek
autor
4. srp 2009

Honzul o holcicku? ty brdoooo 😀 😀 ja si na kone vzdy trošicku casu najdu, ale tak nikde nikdo..a samomluva me nebavi.. 😔

lisounek
autor
4. srp 2009

holčička dobra 😀 😀

honzulka
4. srp 2009

lis... 😵 😵 Domluvili jsme se s MM,že zkusíme do třetice.. 😉 Já k tomu mám i svoje citové důvody(byli jsme tři-já a dva bráchové a teď jsme zůstali alespoň dva.. ☹ ) 😢 .Ale uvidíme,co bude za rok a hlavně,co mi řekne zítra na gyndě.,když se ho zeptám,zda je vhodné,abych příští rok ukusila otěhotnět.. ☹ Přecijen jsem měla první porod blbej a druhej CS.. 😨 Uvidíme,uvidíme.. 😅
Jinak to vypadá,že nám leze další zoubek,takže se od babí vrátíme snad s plnou pusinkou zoubků.. 😀
tak jdu zase žehlit..papa

bobinna
4. srp 2009

ahojda holky,

jak se máte? za chvíli bude dětičkám rok ... toto letí... už přemýšlím co dáme Lindě asi hračky a sandálky...

Lis: máte nádhernou holčičku!!! mocinky jí to na fotečkách sluší je to úplná modelka...🙂 byli jsme se taky podívat u fotografa a necháme děti vyfotit jsem zvědavá jak to Lindička zvládne mám jí pořád za zadkem takže ani nestíhám zajít... užijte si všichni dovolenku a pak napište jak jste se měli... my už nikam nejedem ale kluci jedou na pánskou jízku na víkend sami dva .... vůbec si nedovedu představit co tady budu dělat sama s Lindou ....

tak papa a mějte se krásně... 😵

ada80
5. srp 2009

Ahoj holky jdu vás pozdravit-Vůbec nemám čas sem chodit Vandulka je jak pytel blech pořád někam leze,zkouší chodit takže jsem jí pořád za zadkem,lítá v chodítku jako čert a chce abychom jí honili a pak v tom chodítku lítá a směje se tomu.Ted když se jí povede nějáká věc třeba navlíká kroužky na tyčku a povede se jí to správně navlíknout tak se pohladí,je to sranda.
Ale taky se musím přiznat,že toho mám občas dost,máte to taky tak?

lisounek
autor
5. srp 2009

adi taky mame dost neboj dle toho vidis i dochazku 😅 napr dukie ta je uplne dlouho uz bez prispevku...ja osobne jsem kazdej vecer urvana jak nevim co a to jeste nechodi... 😖

lisounek
autor
5. srp 2009

jo a jinak Kata si zase tleska 😀

dukie
7. srp 2009

Ahojte holky. 🙂

lis: Už jsem túúúúú.... 😀 😀 😀

Já taky nemám na nic čas a dost mě to děsí. Toníček je teda čímdál větší zlatíčko, to jako musím říct, z toho hroznýho fakt pomalu vyrůstá (...se to skoro bojím říct... 😕 ), ale oba spánky během dne si posouvá dál a dál, takže jeden má teďka těsně před obídkem, a to jsem ráda, když zvládnu trošku účtovat, žehlit, vařit nebo tak něco (k jinýmu - jakože ke svým koníčkům se prostě nedostávám), a druhej spánek má až odpolko, kdy už je manžel doma, takže taky žádnej "klídek" nehrozí...

S těma dárkama k narozkám taky nevím, koupili jsme mu takovýho tukana (ptáka na baterky), co se zavěsí na strop a on lítá pořád dokola, manželovi se to moc líbilo, a já jsem mu koupila ještě leporelka o kuřátku od Hrubína a pak mláďátka zvířátek a O Karkulce, všechny moc hezky malované, tak snad se mu budou líbit.🙂
Ale od babičky (tchýně) jsme dostali tisícovku, abysme mu něco koupili, že ona nikde courat nebude (je v invalidním důchodu, ale upřímně... prostě se jí nechce... ale to by bylo na dlouho, bych si tu začala vylívat dušičku... 😝 ), a to teda vůbec nevím, co pořídit. 😒

Jo a Toníček nám taky začíná chodit, v úterý udělal první dva nesmělé samostatné krůčky a ve středu už ušel asi metr a teďka zvládá tak metr a půl, když se soustředí. 🙂 Je to moc hezký a mám z toho obrovskou radost. 🙂

Dneska jsme byli u doktorky vyzvednout si výsledky z bakterky moči a pak jsem s ním zajela kousek za Brno, mají tam stáje s koníkama a ohrady a je to volně přístupný, tak jsme se byli podívat na koníky. 🙂 No, myslela jsem si, že je na to ještě malej, že je to spíš výlet pro mě 😀 , ale koníčci se mu evidentně líbili. 😵 A pak mi usnul v kočárku, tak jsem ho nechtěla cpát zpátky do auta, zajela jsem k jedné ohradě, kde měli lavičku, sedla si tam a koukala na ty desítky pasoucích se koníků, užívala si sluníčka a příjemného větýrku, co tam vál... no řeknu Vám, totální balada... 🙂 Toho svýho chlapa nějak ne a ne někam "jako rodina" dostat, takže jsem fakt ráda, že jsem se hecla a vyrazila tam aspoň sama. 🙂

Jo a počet zubů zatím u nás tále nula. 😀

Tak, vychrlila jsem to tu na Vás - to že jsem tu dlouuuuuho nebyla, tak mám hodně na srdci. Ale ovládala jsem se, páč kdyby ne, tak to tu budete dočítat aspoň půl hodiny...

Jo a adi, abych Ti řekla pravdu, mám toho plný kecky - včera jsem si musela v noci i pobrečet, páč díky tomu neprospanýmu roku mám problémy s usínáním - zalehla jsem v jedenáct, nemohla usnout... a když už konečně to vypadalo nadějně, tak se Toníček probudil... pak jsem zase nemohla usnout, ale začalo se dařit... no a Toníček se zase probudil... takže jsem ještě ve dvě koukala do stropu. 😝 No a manžel mi umí akorát poradit, že se sebou musím něco dělat... že jako nemám žádnou fyzičku (narážka na moji nadváhu) a psychicky jsem v pr... že místo brečení v noci v kuchyni mám začít chodit cvičit, atp. No jeho řeči mi fakt pomáhají. 😝 😀 😀 😀 Jako kus pravdy na tom je, ale je fakt těžký chodit cvičit a držet nějaký diety, když nemáš kam dát dítko, nevyspání si kompenzuješ jídlem a poslední, do čeho máš chuť po celým dni s kočárkem a dítkem stráveným mimo domov na nohách je cvičení... 😝 😝 😝

Bože můj, tak vidíte, už si tu to srdíčko začínám vylejvat. Dost. Prostě jsem jen chtěla říct, že toho mám taky občas plný kecky. Howk. 😀