• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pocení. Co používáte do podpaží?

9. května 2016 
Dobrý den maminky,
do naší Wiki knihovničky byl přidán nový článek Hyperhidróza http://www.modrykonik.cz/hyperhidroza/. Jedná se vlastně o nadměrné pocení. Budu moc ráda, pokud najdete chviličku a napíšete i Vy své zkušenosti s nadměrným pocením. Jak jste tento problém řešily, co Vám pomohlo? Vaše rady, tipy a nápady jistě ocení i ostatní maminky, které se třeba potýkají se stejným problémem a hledají radu, pomoc nebo pochopení.
Své příběhy můžete psát přímo pod článek do okénka " Moje zkušenosti s ...".

Mockrát Vám děkuji za Váš čas a také za to, že pomáháte Wiki knihovničku tvořit a rozšiřovat o vaše cenné zkušenosti.
Krásný den všem :slight_smile: .
Denisa

@monin76 @melysa @monali @amira55 @capi21 @kousinka @rozela @janulle22 @mobina ... a další :slight_smile: .
20. kvě 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky. pro me jedina a stoprocentne ucinna vec a to z lekarny DRICLOR, cca 200,- :slight_smile: zarucene pomuze!!!
20. kvě 2014 ve 12:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
23. srp 2014 v 10:40 • isabelakrasna
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
12. kvě 2015 v 11:05 • pierrott
Mě pomáhá ranní sprcha :slight_smile:, pohodlný oděv, žádný stres a tuhý deodorant
12. kvě 2015 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
19. kvě 2015 ve 13:52 • erza1
Ahoj,ja mam bezva zkusenosti s Perspirexem z lekarny :wink:
19. kvě 2015 ve 14:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už 4 roky používám Driclor a nemůžu si ztěžovat... za říkám použiji tak 3 až 4 balení což je maximálně 900 Kč. Před tím jsem vyplacala dea a anti za 300 Kč měsíčně, za rok to je strašná suma a k tomu to nekolikatero mytí podpaží za den s xkrat prevlikanim a pranim...ufff ještě že jsou takové vychytavky... :slight_smile:
26. kvě 2015 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si čtu vaše názory. Nemáte některá zkušenosti s Perpsi guard ? četla jsem dobrou recenzi .co vy na to ?
9. srp 2015 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “reklama”
8. lis 2015 v 17:58 • schimmer
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od milasestricka.
Mela jsem obrovske problemy s pocenim, velke kruhy v podpazi a zadny antiperspirant nezabiral. Vyzkousela kde co. Driclor a ten drazdil a stipal, pak jsem objevila Pespi guard a ten byl mnohem lepsi, nicmene v lete malo ucinny a tak jsem hledala dal. Az mi kamaradka poradila at si objednam antiperspirant sweat stop aloe vera forte a jsem s nim naprosto spokojena. Muze se pouzivat na cele telo, coz je velka vyhoda. Tehdy jsem ho objednala z anglie a nyni je k dostani na internetu i u nas.
29. únor 2016 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Nefér reklama. ”
27. dub 2016 v 19:20 • suusan
Alverde z DMka :slight_smile:
4. kvě 2016 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, a neuvažovala jste některá o nějakém zákroku, na zbavení se pocení? Přijde mi, že jsou léta čím dál teplejší a člověk se potí jak pra**. :unamused: Četla jsem teď o tom nějaký článek jedné klinky http://blog.medicomclinic.cz/109-nadmerne-poceni-problem-vyresi-aplikace-botulotoxinu.html ale oni tu píší spíše o nadměrném pocení. Já o tom spíše uvažuji jako o estetickém zákroku, abych se zbavila této nepříjemnosti... co myslíte vy? máte s tím někdo nějakou zkušenost?
9. kvě 2016 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Borotalco doporučuji, bez aluminiových solí, je to tuhý deodorant. Perfektní. Vyzkouším i to Vichy. Kouknu na net, jak vypadá.
9. kvě 2016 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek