Podpora pro zdravotníky

honzinenka
6. lis 2020

Pro maminky v Praze a okolí a v Plzni: Chcete podpořit "svou" nemocnici a její vyčerpané zdravotníky? Třeba nemocnici, kde jste rodily nebo kam chodíte s dětmi v případě potřeby? A nechcete tam v koronavirové době chodit/ jezdit navíc, abyste tam tu koronu nechytly? 😎
Na freshbedýnkách teď mají bedýnky pro zdravotníky 👏❤: https://www.svetbedynek.cz/product/pomaham-motolu
Vozí bedýnky nejen do Motola(jak je uvedeno na webu), ale každý týden 2x vozí bedýnky i na Bulovku a do Vinohradské nemocnice. Jednou týdně do Plzeňské nemocnice a občasně do kladenské. 😊
A po domluvě jde připojit i osobní vzkaz. ❤

Podporuješ zdravotníky jinak? A chceš inspirovat svým nápadem ostatní maminky? Tak se s námi poděl tady na fóru. 🙂 ❤👍

livianapuntik
6. lis 2020

@honzinenka já třeba ráda peču,take napadlo na Mikuláše udělat Balíčky cukroví a darovat je zdravotníkům do nemocnice v Praze Krči,kde jsem rodila .A také tam teď s covidem bojoval tatínek mojí kamarádky? Co myslíte,dobrý nápad?

honzinenka
autor
6. lis 2020

To je úplně úžasný nápad. 🙂 👏 ❤ Jen si tam prvně zavolej, zda je to možné a kdo to převezme . Ale většinou to není problém, Janebee tady z koníka takhle také vezla i jednohubky a sladké a zdravotníci byli moc rádi. Já doufám, že se k pečení dostanu příští týden..Covid se nás hned tak nepustí, takže zdravotníci, ať už lékaři nebo sestřičky i další pracovníci potřebují naši❤ podporu. 👍 #pro_prvni_linii

livianapuntik
6. lis 2020

@honzinenka to máš pravdu,potřebují a velmi.Msnželova maminka dělá laborantka v IKEMu a při první vlně toho měli nad hlavu,natož teď. Děkuji,předem si tam určitě zavolám,než pojedu.posilam foto pro radost z mojí tvorby a přeju hlavně to zdraví👍

niski
6. lis 2020

já jsem nechala poslat nějakou přírodní kosmetiku do Karimu a při objednávce v Mixitu jsem přihodila pár "dobrých skutků" do košíku

honzinenka
autor
13. lis 2020

@livianapuntik Tak to je originální linecké- mňamíno co hned láká k nakousnutí. 🙂 To budou mít zdravotníci radost. 🙂 V Ikemu jsem registrovaná jako dárce kostní dřeně - a ozvali se mi na kompaktibilitu zrovna během těhotenství, kdy to nejde.. ☹

honzinenka
autor
13. lis 2020

@niski Tak to je také dobrý nápad..