• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podvodný prodej na dětských bazárcích

7. října 2016 
Dobrý den maminky, chtěla bych se zeptat, zda-li jste se některá nesetkala ať už zde, anebo na bazosu, či jinde s paní, která vystupuje pod jménem Kamila Nová, Kamila Felčárková, Kamila Smutná apod., používá mobilní telefon 731490321, nabízí dětské zboží. My jsme poslali peníze, bohužel nemáme ani peníze ani zboží, pak jsme ji zadali do google, a v mimibazaru ji z uvedených důvodů byl pozastaven účet. Protože jí to nechceme jen tak nechat projít, hledáme maminky, které by se připojily k tr. řízení a podaly tr. oznámení na policii v místě bydliště tak, aby se už jednalo o tr.čin, kdy by paní měla alespoň problémy s výslechy a soudem, když už nic jiného. Prosím, jestli jste se staly obětí podvodu jako my, kontaktujte mne zde, a já poradím, jak jednoduše to sepsat, je to otázka pár minut....
Děkuji Hanka
8. črc 2014 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hanina14 asi před dvěma týdny jsem tu viděla jednu diskuzi, jak byla jedna maminka podvedená, a to přímo na bazárku tady. Mrkni do historie, určitě to najdeš.
8. črc 2014 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobry den mohu vedet co jsem vam neodeslala prosim? Zac jste platili a neobdrzeli? Dekuji
26. srp 2014 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrý den, dorazily vám věcičky nebo ne? Paní mě kontaktovala s prodejem věcí a nakonec jsem raději nic nekoupila....děkuji za informaci
27. srp 2014 v 17:26  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý den, 7 týdnu čekám na tenisky Nike, za 250 kč., zatím nedorazily... :angry:
29. srp 2014 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ano, taky mám po dnešku s paní špatnou zkušenost. Chtěla ode mně něco koupit, dala si se mnou schůzku v Praze a nedorazila, mobil samozřejmě nebrala. Takže se mějte napozoru!
29. srp 2014 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Děvčata, jak to tak čtu..., není lepší si nechat věci - příště a od kohokoliv, na dobírku? Sice to nějakou kačku stojí navíc, ale pořád lepší, než tohle
29. srp 2014 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
dnes jsem se od paní dočkala balíčku, cca po 8 týdnech, dopisování a storna platby na banku, ale omluvila se, že byla na dovolené, zboží došlo v pořádku, nové :wink:
@ivonapop ona dobírka nic neřeší, nikdo neví, co je v balíku, je to takový zajíc v pytli, mohou tam být i staré noviny, není to záruka, toho, co příjde a za co jste zaplatili. Vždy je to risk.., ale opravdu se dívat dopředu na hodnocení a nenakupovat od někoho, kdo hodnocení nemá nebo má čerstvou registraci.
1. zář 2014 ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, maminky... Hledám lidi, kteří odeslali peníze na číslo účtu 670100-2211876036/6210 a neobdrželi zboží!!! Inzerce probíhala na sbazar.cz a bazos.cz! Je možné, že i zde. Je nás již 6 a jednalo se o zboží od 1000,- výš, takže podáváme trestní oznámení. Paní se zaměřuje na dětské zboží.. krosny, nosítka, odsavacky mléka. Stejné zboží prodá klidně i více lidem! Prosím, kontaktujte mě na v.brozkova @email.cz. Děkuji.
16. říj 2014 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanina14 Dobrý den, reaguji na Vaší špatnou zkušenost s paní Kamilou Felčárkovou atd. Dostala jste své zboží nebo stále na něj čekáte?
10. pro 2014 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@marciha Dobrý den,
my jsme to z ní nakonec "dostali". Jednalo se tedy o adaptéry ke kočárku jen asi za 350,- Kč, ale po několika telefonátech, mailech a výhružkách policií to nakonec vrátila, tedy vrátila peníze na účet. No ale hezkého slova pro ni nemám, za to otravování s ní.... už ani náhodou takové obchody dělat nehodlám. Teď nakupuju a prodávám jen v blízkosti bydliště, z ruky do ruky. Hanka
19. led 2015 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý den maminky. Přidávám se k názoru k paní Zikmundové. Okradla už spoustu maminek, nás taky (naštěstí peníze vrátila...), ale po dvou měsících nervů, které mi již nikdo nevrátí :( Jednalo se o kočárek, takže pozor !!
17. únor 2015 ve 23:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@veronikka88 klidně se přidám...taky jsem posílala zálohu na kočárek, sice mi byla za tři měsíce vrácena, ale ty nervy :(
17. únor 2015 ve 23:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý den, má to policie v Břeclavi, bude soud. Okradenych kolem 100 lidí. Jestli se chcete babrat na výslech, když máte peníze zpět... ve vašem případě bych to nechala být a dala si příště pozor a peníze nedala předem.
23. únor 2015 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucik_1990 Dobry den, jedna se o nejakou spatnou zkusenoust s pani Zikmundovou? Ja ted jednu prave mam :(.
7. říj ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek