Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
lucik_1990
30. zář 2018 Čtené 25x

Naše dětičky milují Fisher-Price hračky a měla jsem velkou radost když jsem se dozvěděla, že  jsme se díky koníku stali součástí testování právě hraček této značky.

Co jsme testovali:

1)Fisher-Price kolotoč nad postýlku  motýlci

2)Fisher-Price motýlův  kamarád pro klidné sny 

3) Fisher-Price mluvící pejsek

A tak mohlo testování začít... :slight_smile:

Když k nám dorazil krásný balíček, zrovna byla Terezka nemocná. Samozřejmě to byl Terezčin balíček a hned se pustila do rozbalování. Jednoznačně nejvíce u Terezky zabodoval zpívající pejsek i přesto že už je majitelkou starší verze zpívající sestřičky. Mě jako u maminky na první pohled zaujal projektor motýlův kamarád. Pomalu jsme se pustili do rozbalování a zkoumání...

 1) Fisher-Price kolotoč nad postýlku motýlci

Nejen pro malé miminka, ale také pro velké "slečny" , které zaujme neméně :slight_smile: krásné melodie i zuky přírody a ještě krásnější projekce noční oblohy, no řekněte samy, není to sen každé holčičky?  U nás se stal kolotoč již každovečerním rituálem :slight_smile: 

2) Fisher-Price motýlův kamarád pro klidné sny

Řekla bych, že jsou si s kolotočem nad posýlku velice blízko co se funkcí týče. Nádherné zvuky přírody a melodie, promítání oblohy a navíc ještě krásný medvídek, který Terezku doprovázel také každý den do školky.  Za mě moc krásné provedení za ještě k tom skvělou pořizovací cenu! Jako klady také považuji pogumované nožky, takže je projektor chráněn proti pádu. Za nás nejen super co se funkcí týče, ale také krásný doplněk do pokojíčku. Také je to náš každovečerní rituál  a celkově hodnotím známkou 1*:slight_smile:

3) Fisher-Price mluvící pejsek

Rozhodně krásná a povedeně vylepšená verze zpívajícího pejska, spoustu ještě krásnějších písniček na zpívání (ocenila hlavně naše čtyřleťačka), hebké provedení a dle mého názoru také lepší dotykové vlastnosti tlačítek (lépe reaguje na dotyk a tak se hudba spustí i při sebemenším snažení)...poslední vylepšenou funkci ocenil hlavně syn, který ještě není schopen cílených doteků. Musím hodnotit taktéž kladně, naše obě děti zaujal :slight_smile: 

Shrnutí testování:

Musím kladně hodnotit všechny tři testované hračky od Fishser-Price (a nejen tyhle tři...). Dle mého názoru jsou to ty nejkrásnější hračky které děti rozvíjí a vyvíjí tím správným směrem a tímto ještě jednou děkujeme týmu Modrého koníka za možnost účastnit se tak krásného testování

#test_fisherprice2 #recenze

Čti celý článek
lucik_1990
6. říj 2017 Čtené 25x

Jak jsme začali testovat

Letos, 4.6.2017 se naše rodina rozrostla o dalšího člena, bratříčka Tomáška. Už od narození jevil známky suché, podrážděné a často začervenalé  pokožky. Dále se mu na těle objevovaly suché ložiska společně se šupinkami a mléčnou krustou mezi hustými, tmavými vlásky. Za 3m jeho života jsme vystřídali (vyzkoušeli) již spoustu kosmetických produktů.

Díky Modrému koníkovi jsme poprvé vyzkoušeli své štěstí a zapojili  se se svou odpovědí na otázku, "proč bychom právě my měli testovat"  do výběru o testování přípravku LA ROCHE-POSAY Lipikar mléko a sprchový gel. Zanedlouho přišla zpráva, že jsme byli na testování vybráni a já měla obrovkou radost, že by právě produkty značky LA ROCHE-POSAY mohli být to správné řešení na naše trápení, jelikož jsme popravdě o téhle značce slyšeli poprvé.

Testování

Pár dní na to zazvonil kurýr a přinesl krásný, pečlivě zabalený balíček s kosmetickými přípravky. S testováním jsme začli ještě tentýž večer, jelikož už malého začínala pokožka svědět. Musím říct, že jsme dlouho hledali sprchový gel, po kterém by Tomášek neměl po koupání vyrážku, až jsme konečně objevili tenhle. Krásně voní, nevysušuje a hlavně nedráždí pokožku, což je pro mě velmi důležité, mohu vřele doporučit. :wink: Testování nám hodně přineslo, jelikož se z věčně nespokojeného, plačtivého miminka,kterého viditělně trápila a svěděla pokožka stalo krásné, spokojené, vysmáté miminko. Jakmile se začala pokožka vysušovat, stačilo použít malé množství krému a pokožka se ihned začala regenerovat. Tomášek se do chvilky přestal škrábat a bylo z něj opět spokojené miminko. Musím zde ještě vyzdvihnout nemastné složení krému, nevytváře žádný mastný film, ihned se krásně vstřebává, takže můžeme po namazání hlavičky vyrazit do společnosti :slight_smile:

A jestli bych připravky Lipikar od značky LA ROCHE-POSAY doporučila?

Určitě ano, kosmetika splňuje vše, co výrobce uvádí. My jsme s ní rozhodně velice spokojeni, teď už se s miminkem můžeme vydat na procházku a pyšnit se, jakou krásnou pleť díky LA ROCHE-POSAY náš spokojený chlapeček má.

Děkujeme za možnost testování :slight_smile:

#test_larocheposay

Čti celý článek