• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pojízdný second hand. Znáte někdo nějaký?

28. července 2013 
ahoj maminy, neznáte někdo nějaký pojízdný second hand? jsem doma s dětma, bez hlídání a tak když potřebuji doplnit oblečení musím je vzít do sekáče s sebou, a to je peklo :slight_smile: uvítala bych nějaký co by přijel až ke mě domů :wink: díky matylda
9. bře 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kozajoza tak to kupuj přes net :wink: Já to tak dělám,v klidu si to prohlídnu doma a co se mě líbí odkliknu :sweat_smile: Kupuji to z Brumla.cz,ale je jistě i víc sekáčů :wink:
9. bře 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, to se trošinku bojím, koupit něco jen podle fotky...ale díky za info :slight_smile:
9. bře 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kozajoza já tedy o pojízdném sekáči ještě neslyšela :wink: , ale taky doporučuji net. Kromě zmiňovaného Brumly, ještě využívám Laclík a občas i Mimiweb. Nevím jak máš děti velké, ale pro kojence a menší batolata jsou věci skoro vždycky jako nové. A pokud něco z objednaného zboží nebude sedět nebo se ti nebude líbit, můžeš do určité lhůty vrátit. Už jsem objednala spoustu věcí a stalo se, že asi 2 nebo 3 kousky nebyly podle mých představ, ale nevracela jsem - těch pár Kč jsem oželela.
9. bře 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já také hodně nakupuji přes internet, ale kdyby k nám na vesnici čas od času nějaký takový sekáček přijel, určitě bych se zašla podívat :slight_smile: a jak se tak znám, s prázdnou bych asi neodcházela. :grinning:
10. bře 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, tak holky budeme trošinku pátrat a doufat, že se někde nějaký objeví :slight_smile:
10. bře 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás jeden takovy funguje a je to super. Když budete mit zájem, zjistím vám kontakt.
4. bře 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím pojízdné sekáče jsem sice viděla, ale spíš dospělácké.
Tak nakupuji raději přes internet. Zkus www.svistici.cz
28. črc 2013 ve 21:34  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek