Second hand balíčky, pozor na podvodníčku

barcelona94901
9. srp 2016

Dobrý deň.Maminky možno aj vám sa stala podobná,neprijemna vec.
Možno aj tu na konikovi niektoré z vãs márne čakajú niekoľko týždňov či mesiacov na balik. Ktorý nechodi a ani nepríde.
Keďže je nas viacej dávame dokopy trestné oznamko cz/ svk.
Pozor ide o pani Simonu Minařikovú,Simona vecičky ,Balíky a lisy Anglie atd .
Ak máte podobnú skúsenosť s touto pani ozvite sa ,dajte vedieť.
Pani ponuka tovar pre deti aj pre dospelých
Na rôznych stránkach ,bazároch,fb skupinách sa prihlasuje .Ak máte účet aj na mmb a inde tiež dajte maminkam vedieť .
Možno máte vlastné stránky a páni využíva aj Vaše fotografie.Pozor na to .
Neposielajte peniaze .Pretože sa ich už možno nedočkáte .Pani viacerým pise ,že posle číslo balíku ,ale nie je doma,ze je v práce,pripadne ze da vediet a už sa vám neozve .Pozor pretoze maminkam ,ktoré chceli nakupit sekac hlavne pre deti dlzi peniaze aj tovar vyše troch mesiacov a nemajú vas ako upozorniť .Pretože pani Simona ich blokuje a maže .Ak poznáte ďaľšie ukradnuté ženy,dajte vedieť .Je to už veľmi vysoká suma .Myslím že nie je nič horšie než okrádať mamičky ktoré sa snažia ušetriť každú korunu z rozpočtu .
Simona Minaříkova ! Pozor je aj extrémne drza a niektorým nadava dosť vulgárne .
Ak čakáte že Vám posle toocar navyše ,je čas sa zobudiť zo sna a pochopit tvrdú realitu ,podvod

jenytajenyta
9. srp 2016

Zdravím... úplně totožný příběh mám já.neni co dodat.co s tím?

niklib
3. lis 2017

o rok později to stejné, co teď????

niklib
3. lis 2017

jak to že jí to pořád prochází????

esterka610
26. led 2018

Já se taky hlásím, naštěstí jsem přišla jen o 250.- ale v konverzaci je neuvěřitelně drzá.

henitka
7. srp 2018

Ja sa tiež pridávam. Peniaze poslané a balík nikde

janna_banditka
20. zář 2018

Bohužel mám teď taky takovou zkušenost, klidně se k vám přidám a podám trestní oznámení

niklib
20. zář 2018

@janna_banditka facebook - simona věciqky.....anglie levné oblečení

janna_banditka
25. zář 2018

@niklib přidala jsem se do skupinky, co jí tam řeší od minulého roku... Svině jedna!

niklib
25. zář 2018

@janna_banditka ach jo, jede v tom už strašně dlouho.... a nic....podvádí dál....

chrascinovaiveta
9. říj 2018

Dobrý den, taky mám tuto zkušenost se Simonou, řešila jsem to s ní přes půl roku a už jsem neměla energii poslouchat ty její výmluvy :/ já jen doufám, že se jí to brzy vrátí a její chování se obrátí proti ní. Kdyby bylo hromadné trestní oznámení, mile ráda se přidám ;) čůza jedna :D

janna_banditka
10. říj 2018

@chrascinovaiveta ona jednací číslo má, pokud chcete podat trestní oznámení, můžu vám ho poslat.

alicekk1983
12. říj 2018

@janna_banditka Dobrý den prosím pošlete mi číslo jednací,Simona Minaříková mi dluží více jak 4 měsíce 2tis.budu podávat trestní oznámení.Prosím na email alicek.he@seznam.cz

oklamany
29. říj 2018

Dobrý den, nejsem maminka, jsem muž poslal jsem slečně 3290 kč tvářila se mile volala slibovala tři balíky došli v pořádku a další tři za 3290 pořád sliby, že byla dcera nemocná, posílala fotky dcery sebe, manžela a jak se mám podívat na její hodnocení, dokonce po prvních dvou balících jsem ji pozitivní hodnocení taky napsal a ted jsou to už tři měsíce a není ani balík, ani peníze zpět, prosím kdo chcete začít řešit, tak se připojuji. Je to opravdu podvodnice... Děkuji Vám za pomoc Jozef

janna_banditka
29. říj 2018

@oklamany můžu vám poslat jednací číslo k podání trestního oznámení

oklamany
29. říj 2018

@janna_banditka dobrý den, budu moc rád, dnes jsem psal jejímu příteli se kterým žije a slíbil že dohlédne na to aby do pátku zboží dorazilo, nevím ale jestli to nepsala ona z jeho profilu na FB... a jak tady již někdo psal nejprve zavádění odsouvání termínu dodání pak hrubost a nekonečně drzá, sám jsem zvědavý jak tohle celé dopadne

janna_banditka
30. říj 2018
oklamany
9. lis 2018

@janna_banditka dobry den pred par dny jsem podal oznameni i diky vam. Prosim ktery utvar resi vase trestni oznameni? Ja to podavam ve Vitkove. Dekuji

niklib
9. lis 2018

@oklamany radsi penize nez jeji zbozi, ona posila odpad....

janna_banditka
9. lis 2018

@oklamany já ho nakonec nepodala, mne zaplacené zboží poslala, podala jsem na ni jen podnět na COI

luciedyckova
6. pro 2018

Dobrý večer, je to tahle paní? Pokud ano, chci se k vám přidat

luciedyckova
6. pro 2018

Byla jsem v její skupince ze které mě již vymazala, protože jsem ji negativně hodnotila. Objednala jsem od ní 5 balíků, přišly pouze 4 a za pátý mi údajně vrací už měsíc peníze. Každý den to samé, večer se podívám a napíšu... A nic.

luciedyckova
6. pro 2018

Tohle je ta skupina

janna_banditka
7. pro 2018

@luciedyckova ano, to je ona.

topmoda
15. led 2019

Mám stejnou zkušenost. Přidávám se k žalobě.

topmoda
15. led 2019

@luciedyckova buďte ráda, zeť vám neposlala jenom jeden balík. Já nemáme ani půlku. Dluží mi cca 80 kg.

topmoda
15. led 2019

@janna_banditka Můžu se prosím zeptat, co je to za skupinu? Přidala bych se taky.

andreak1
25. led 2019

Pravděpodobně jsem narazila na stejnou podvodnici, vystupuje jako Lenka Minaříková a přidávám odkaz na její další podvodné stránky Anglie Shopík. Zboží poslala, část jsem již hodila do popelnice a druhou část použiji tak na hadry. https://www.facebook.com/groups/550507782083663

topmoda
25. led 2019

@andreak1 To bude ona. Taky jsem většinu vyhodila.

andreak1
25. led 2019

Na jiném bazaru na Facebooku je na ní také upozorněno. Ale asi na takového člověka, je to stále málo.

janna_banditka
25. led 2019

Používá i profil Tereza Terka. Řešíme to přes černé ovce, bude i v TV