Polstare

aponchie
26. zář 2008

mam nakoupene polstare za statisice a nevim jak je vyprat 😀 na kazdem polstari ci perine je uvedeno perte na 95C,ale jak to narvat do pracky????vcera sem vzala velkej polstar narvala ho tam,ale buben to nestihal a navic se to nemohlo dobre proplachnout takze dumam jak to vyrobce vlastne zamejsli..jestli to mam jako dat do cistirny?to je blbost ne?co kdyz se potim nebo mam alergika doma a potrebuju to prat doma kazdej tyden minimalne a navic pochybuju ,ze by to v cistirne prali na 95C to spis suchou cestou,a ja mam alergika doma a potrebuju to prat..perinu tam dame pac je nastesti tenounka ,ale ten polstar at sem zkusila z jysku ikei nebo bezneho obchodu lamu si s tim hlavu.. 😀

titkovamiriam
26. zář 2008

ja by som to zaniasla do cistiarne,doma sa stakymi vecami vobec nehram

aponchie
autor
26. zář 2008

no ale ja nemam tolik casu a penez abych to kazdej tyden nosila do cistirny pac to potrebuju vyprat fakt na tech 95c 😲 mam alergika jak pisu a neverim ,ze to perou v horke vode 😉

aponchie
autor
26. zář 2008

btw nasledne vytazeni z pracky a cucek kterej z toho vznikne je taky parada 😝

modrica
26. zář 2008

a nevojde ti k tomu nieco ine este? mne pracka nechce prat ked nemam vyvazeny bubon a pri vankusoch sa mi to stava bezne, preto sa snazim zmiesat vacsie s mensimi alebo rozlozit vahu v bubne aby sa tocil...

audreyd
26. zář 2008

kúp si menšie vankúše 😀 😉

titkovamiriam
26. zář 2008

to chces prat postare kazdy tyzden?ja si ich davam cisti dva krat do roka aj s perinami

aponchie
autor
26. zář 2008

aha to je rada jako blazen kup si mensi polstare vy spite doma na detskejch?? 😲

titkova ale ja je musim prat kazdy tyden mam alergika kolikrat to mam napsat? 😉

modrica kdyz si vemes velkej prositej polstar 70x90 a postavis se s nim pred pracku tak by me zajimalo jak ho tam narvat je velkej obrovskej a kompaktni a mas co delat ho tam narvat vubec ne k nemu neco jeste dat

aponchie
autor
26. zář 2008

me jako zajima proc teda pisou ,ze se da prat kdyz se prat neda pac se nevejde do pracky 😲

nensy
26. zář 2008

ale do pračky se vejde horší pak když ho vytáhneš je k nepoužití 😝

aponchie
autor
26. zář 2008

no nevejde jako fakt ne kdyz je plnenej kulickama tak dobre to je vytahnejavascript:addEmoticon('😠','vBody')s a peres treba na 2x aby se to proplachlo ale kdyz neni rozepinaci ten polstar a je prositej a drzi tvar tak ho tam fakt nedas a jednou sem s malinkatejma polstarema urvala manzetu z bubnu pac se to nechce poddat v te vode tak se to smejklo a pak je z nich cucek to je fakt to je hruza

audreyd
26. zář 2008

aponchie, my ich nemáme vôbec 🙂 je to lepšie na chrbticu 😉 inak skús sa teda obrátiť na výrobcu, že ako to myslel 🙂

titkovamiriam
26. zář 2008

tak uz my dochadzaju rady lebo ja mam podusky aj paperove aj z antialergickych latok,do pracky by sa vosli-len som sa ich vzdy prat v pracke bala-uz ma napadalen cistit to niakym ziaricom.
a skus kontaktovat vyrobcu,alebo predajcu.

marse
26. zář 2008

skus ho nejakym sposobom uplacat, ked chceme mat vzdusne vankuse nadychane tak ich natriasame a ty skus opak, aby splaskli a boli poplacane.

neviem ale ja s tymto problem nemam, vankus 70x90 cm rozmerov v pohode vpratam do pracky sice len jeden ale vpratam 😉 🙂

nensy
26. zář 2008

jo a marse když je vypranej tak v jakým ho máš stavu 😝

marse
26. zář 2008

uplne v rovnakom nensy 😉

aponchie
autor
26. zář 2008

prave ,ze na chrbticu neni dobre nemit zadnej posltar 😉 musis mit alespon trochu vypodlozenou krcni pater 😝

no prave,ze uplacat vubec nejde a kdyz sem ho tam nacpala tak vyplnil celej buben a kdyz sem dala extra machani tak se stejne ani nepromachl fakt des

no zkusila sem dneska jit do obchodu co prodavaji nejaku znacku rakouskych perin a ptala sem se zenske co tam prodava a nevedela rikala,ze fakt netusi jak ,ze ano reklamuje se to ,ze prat se daji ,ale jak to uz nikdo neuvede 😝

ja jsem vcera ten nadhernej aloe vera polstar za 700kc vyndala a malem me kleplo!!cucky vsude mozne a pak sem to hodinu natrepavala aby to bylo aspon rovnomerne ,ale marne 😖

aponchie
autor
26. zář 2008

jo a jednou sem koupila pro navstevy periny z jysku takove modre za 800 jedna a po oprani na 60C se smrskly 🙄

modrica
26. zář 2008

no to zavisi aj od velkosti bubna, co ti don vojde...keby u nas fungovali verejne pracovne ako v USA, nemala by si problem to tam vpratat a nielen to. Ja tiez uz neviem inac poradit

aponchie
autor
26. zář 2008

no jasne ,ale ja nejsem v USA ,ale u nas v CR a mam klasickou pracku jako kazda zenska to znamena na 5kg pradla Indesit jestli ma nekdo na 7a vice kg tak se to tam vejde ja nikoho takoveho neznam abych to u nej vyprala a zkousela sem to i ve Whirpoolce u maky co ma vrchni plneni pac tam se ten buden zaklapne ,ale jak rikam vytahla sem ho a jak sem ho tam svacla tak i vytahla takze zbytky prasku a neproplachnuto to pak nema cenu tech 90C 😝

aponchie
autor
26. zář 2008

jako me slo o to aby mi napsal nekdo kdo ty polstare velkejch rozmeru pere jestli vubec..jestli na to kazdej kasle a jen ja se snazim to oprat? 😀 😀 😀 ale kamoska rikala,ze ji to taky zajima pac jeji synek slinta v noci a poti se jak chlap a musi to casto prat a tak bohata aby kupovala porad nove na to nema 😀

nensy
26. zář 2008

tak se jí na to zeptej jak to pere že je to furt k používání 😀

audreyd
26. zář 2008

skús ich reklamovať... 😉

nensy
26. zář 2008

no to by taky šlo 😀

aponchie
autor
26. zář 2008

to uz nejde namam doklad o tom a uz me to fakt vytaci pac kvuli male je musim vyprat na 95 a presto nejede vlak 🤐

aponchie
autor
26. zář 2008

jeste jsou prej nejake povlaky na polstare a periny co maji nejakej protiroztocovej povlak ,ze nemusis vyhazovat stare periny ale povleces je a je to ,ale nikde to nemuzu najit

nensy
26. zář 2008

jo tak to teda nevím tak se zeptej

nensy
26. zář 2008

teda já pokaždý když ho vyperu tak to mám na vyhození 😝

audreyd
26. zář 2008

aponchie a z akého sú materiálu? 😕 či by to nešlo aj inak čistiť...

nensy
26. zář 2008

ted mě ještě napadlo a co do čistírny tam by to mělo bejt šetrný 😝

marse
26. zář 2008

setrny hej ale ne levny 😒