Pomožte Dominice a její rodině

janinne1
7. dub 2013

Založila jsem tuto diskuzi k pomoci Dominice a její rodině, která během 1 dne přišla o vše. Jak o výbavičku pro dosud nenarozené miminko, tak o vybavení celého domečku včetně dům samotný, který bude muset lehnout popelem...
Kdokoliv bude chtít pomoct, budou moc rádi a i já, že nejste lhostejné k tomu, co se jim stalo a máte zájem pomoci. Všichni, kdo už jen pošlou podporu formou slov, nebo nějakého daru, můžou být na sebe pyšní, že patří mezi ty lidi, kteří chtějí pomoct druhý a nejsou hamižní jen na svůj píseček... Všem holky děkuji a smekám před vámi.
adresa, kam můžete posílat výbavičku pro Holčičku od @zmaldik

sisus
7. dub 2013

@zmaldik není zač, já se teda nějak po ránu zastavím 😉

candlemania
7. dub 2013

jelikož už tady je spousta maminek co ti posílá spoustu věcí, nabídla bych se, že bych ti raději poslala nějakou penízku na účet, nemůžu si tedy dovolit poslat moc, ale každá korunka dobrá a uvidíš sama co za to třeba koupíte 🙂 prosím o zaslání č.ú. a přeji hodně sil

janinne1
autor
7. dub 2013

Holky, jsem na vás pyšná a jsem ráda, že jí tak pomáháte. Celý den na Domču myslím a pořád kutím co více, abych jí pomohla, nejlépe smazat páteční ráno a vrátit čas..... ☹

zmaldik
7. dub 2013

@leilunka moc děkuji za nabídnuté věcičky, využila bych tedy prosím froté osušku s kapuckou, ubrousky, kosmetiku a hračku.

leilunka
7. dub 2013

@zmaldik napiště mě do ip adresu a já to hned na začátku týden pošlu 🙂 a povlečení nechcete tedy ušít?

kykynka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
snilkova
7. dub 2013

@kykynka od toho je tady bazar..

dana3262
7. dub 2013

@zmaldik maminky uz asi všechno, co mame napsaly, tak mi prosim pošli do IP cislo účtu, pošlu alespoň nejakou korunu 🙂 Je to sila, co se vam stalo ☹

handule
7. dub 2013

Já zatím na miminko skoro nic nemám, takže nabízím pomoc ve formě fin. příspěvku třeba na plínky - stačí poslat číslo účtu.

zmaldik
7. dub 2013

@handule
@dana3262
@candlemania dekuji moc, poslala jsem do IP.

zmaldik
7. dub 2013

@leilunka děkuji moc, adresu pošlu.

handule
7. dub 2013

@kykynka Promiň, ale tvůj příspěvek se mi zdá nevhodný.

zmaldik
7. dub 2013

@janinne1 moc ti děkuji.

mppm
7. dub 2013

@zmaldik Také prosím o číslo účtu, koukám, že oblečky máte, tak už bych moc nepomohla. Kromě oblečení a hraček toho doma zatím ještě moc nemám, tak pošlu alespoň něco málo na účet 🙂

kykynka
7. dub 2013

@handule
@snilkova
Za prve jsem se omluvila, za druhe kdybych to chtěla zadarmo tak je o drzost, za třetí není nic na to špatneho a za čtvrte x maminek tady pomahaj,ale jak se někdo ozve, že chce koupit tak to už je špatne, no noc raději daruji věcičky mamince co to fakt ocení a ne hned likuje věci co se j líbí... 😉

zmaldik
7. dub 2013

@mppm @blancina děkuji moc, poslala jsem do IP.

speedygon
7. dub 2013

@zmaldik Ahoj, do IP jsem posílala dotaz ohledně pomoci, tak se kdyžtak pls ozvi, ať mrknu, čím bych mohla třeba pomoci 🙂

zmaldik
7. dub 2013

@kykynka děkuji moc za nabídku věci, tyto už mám nabídnuté, kočárek si zakoupíme sami, moc děkuij ještě jednou.

snilkova
7. dub 2013

@kykynka pokud se ti tvůj příspěvek zdá vhodný, tak nechápu proč se omlouváš to za prvé a za druhé je to fakt nevhodný, bazar je od toho aby sis tam vybrala a zaplatila co chceš..do dalších diskuzí taky snad nepíšeš o věci ne? tak nechápu, proč využíváš tuhle..

snilkova
7. dub 2013

@zmaldik taky prosím o zaslání čísla účtu, snad i drobný příspěvek pomůže

zmaldik
7. dub 2013

děkuji moc za nabídku, určitě bych využila ji tedy využila, děkuji moc
@aideen

zmaldik
7. dub 2013

napadla mě např. odsávačka nosíku, kdyby bylo potřeba.

zmaldik
7. dub 2013

@lucisa děkuji moc za nabídku věciček, určitě bych využila tedy malou dětskou deku, spací pytle, zbytek není třeba.

haniccka
7. dub 2013

Domí chci se zeptat a co věci na vás a muže? Nějaké velikosti? třeba něco nového tu najdeme,nebo něco koupíme ....nebo já nevím :( kabelky?trička,boty?

zmaldik
7. dub 2013

@haniccka děkuji moc, oblečení na sebe máme, zimní věci jsme všechny měli u rodičů, jarní a letní všechny shořeli, ale to se do té doby už nakoupí, takže co se týká oblčení na nás je to v pořádku, důvod obnovit nový šatník, důležití je ted pro nás miminko aby přišlo na svět a mělo to co má mít. moc děkuji.

aideen
7. dub 2013

@zmaldik zítra ti to posílám 🙂

nandreawall
7. dub 2013

@zmaldik
no co čtu tak vetsina veci vam byla nabidnuta, kdyztak mi poslete do vzkazu cislo uctu Tak bych prispela neco tam 🙂 ne nejakou extra sumu ale aspon neco malo...🙂 kdyby kazdy poslal neco tak mate po starostech 🙂

sisus
7. dub 2013

@zmaldik ještě mě napadl polštářek z třešňových peciček do mikrovlnky na koliky, hodí se? a taky deky - já jimi přikrývala malou v létě místo peřinky, bohatě to stačilo, nebo i do kočárku pod mimi..
jinak teda ta adresa co je v prvním příspěvku platí jo? dozvoním se tam na tebe? 🙂

zmaldik
7. dub 2013

@sisus ano ten jsem také měla nakoupený ☹ deky si taky hodí, to určitě., určitě adresa platí, pošlu do IP tel. číslo, a předem prosí napsat smsku kdybych náhodou nebyla doma, moc děkuji.

drahuskat
7. dub 2013

@zmaldik Dominko zde je slíbený košíček, už jej chystám 😉