• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Poraďte cviky na posílení prsou

1. února 2008 
Nikušooo,zapni si tooo :grinning: :grinning:
10. lis 2007 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
čekám..........deset.........devět........osm.......sedm......šest.....
pět...čtyři...tři..dva.jedna
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Už je najedená? Já jí nechci, jestli jako tolik jí :grinning:
10. lis 2007 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pájo, co si mám zapnout...nevim o čem mluvíš :grinning:
10. lis 2007 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nic,já muzikant :sunglasses: ale abych nedostala od žirafky na prdel,tak mám obavy,že se mi prsa taky placatí :confused: a co teprve,až se v nich přestane tvořit mlíko :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2007 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tím si to moc nezachránila :grinning:
10. lis 2007 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Su tu, to zas byla sranda..ale ted nevim, jestli to sem muzu do placatic psat..holky, zalozte tema:"Nikkous, Papous a Alina" :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2007 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty máš placky nebo co? že sem jako lezeš.... :confused:
10. lis 2007 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
este ne, ale budou, ja musim mit vsecko :grinning:
10. lis 2007 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alčíto bylo na Nikouše,ale nevadí,stejně by si to komentovala i tak :grinning: :grinning:
Placky si pořiď,to bude jednou moderní :sunglasses: Musí!
Thému si klidně založ,ale aby to nebylo fiasko jako s těma rituálama :grinning:
10. lis 2007 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nemám placičky.... mě se náhodou prsa zvětšily, ale mají tvar

promiňte...holky...to nebylo jako schválně :pensive:

to je dobrej nápad -založte to téma někdo - a dejte za to 3 tečky ať to nevypadá že je to soukromej mejdan, ikdyž bude
10. lis 2007 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
papine, za to fiasko s ritualama si urychlene dej delovku mezi oci a omluv se mi!!! :pensive: :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2007 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda neomluvím,sem poslušně přispěla a morálně tě tak podpořila,dokonce jsem tě i pochválila za zvolený námět (jako že nevotravuješ s něčím,co už tu je 10X jako někdo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ale víc udělat nemůžu,jak to bude na 2.stránce,jde to do kopru :zipper_mouth:
Nikouši kdo ví co si s těma kozenkama dělala :grinning:
Mě teda zatím klesají a já doufám,že se to zastaví zavčasu :sweat_smile: :rolling_eyes:
10. lis 2007 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dyťk má pravdu...se tam ani nevokazuješ, já to tam držim nad vodou :sunglasses: :grinning:

a ty si lítáš tady po plackách .. jinak téma fakt vtipný :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2007 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,to je pěknej název. :slight_smile: Docela dost mě to vystihuje. Asi jak napsala alcatko.j:vymačkané pytlíčky. :slight_smile:
To si je opravdu můžu jen srolovat a jít.Nevím co bych dělala bez push-up.
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. lis 2007 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile:))))))))) tak ja teprve tehu zacinam a dost sem se u tohoto tematu nasmala...da se tomu "nejak" predejit? :grinning: :grinning: :grinning: nejakym cvicenim uz od zacatku????? :grinning: abych nemusela motat az do konce zivota? :confused: :slight_smile:
1. únor 2008 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mela nadherne 80Ca ted nejake 70C ale spis B jenze to do becek nenarvu tu kuzi ale je super jak l;ezis na boku a kozy leti ven z podprdy na operaci nejdu bojim se a hlavne pro me smule se to nepovede jak budu chtit ja navic ja ani nevedela ze se to musi po par letech zase menit :angry: brr to ne ale mam skvelou podprdu z Beate Uhse erot.katalog ta to drzi ostosest a jeste vypadaji vetsi jinak prej ten decolen snad jo ale spis cvicit jenze cvicenim zvednes a posilis jen ten sval pod prsem ne samotne prso tam je jen tukova zlaza a kojici takze smula :angry: manza driv posiloval a rikal ze i tim posilovanim toho spodniho svalu to hodne pomuze ale nemuzu se dokopat
1. únor 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek