Poraďte hezké neobvyklé jméno na chlapečka nebo holčičku

hanulka91
26. únor 2016

Ahoj, potřebovala bych trošku poradit. Mám termín porodu 5.9 a zatím nevíme jestli budeme mít holčičku nebo chlapečka. Ale ... už řešíme jména. Chceme být připraveni. Náš první syn se jmenuje Maxíček (Max) a na druhé miminko by jsme chtěli zase nějaké takové jméno jako je Oliver, Jáchym, Sebastian, Bruno a na holčičku Eli, Nelly, Emily ...
Jaká jména jste dali svým dětem vy?

r.severanka
5. dub 2016

@babanci A to si představte, že ta naše neteřinka má ještě příjmení, jako ta uhlířova dcera Lidka, z té pohádky 😀. Vůbec nás to nenapadlo, až po čase jednu známou 🙂.

babanci
5. dub 2016

@r.severanka Tak to je dobré.😀My už máme v sobotu termín. Dneska jsem byla kvůli tomu zabarvit šediny,abys se Violce líbila.😀Už budu babka tuplovaná,mám vnučku Anežku,jedenáctiletou.

r.severanka
5. dub 2016

@babanci To je pěkné 🙂. Tak babi, ať se vše povede a všechno je v nejlepším pořádku, a užívejte si všichni tu Violínku malou ♥ a i samozřejmě tu Anežku (taky krásné jméno) větší 🙂

kinirka
12. pro 2016

Naše jméno pro případnou holku (nevíme) bude určitě hodně neobvyklé. Asi totiž bude mít jen číslo nebo se bude jmenovat "holčička" 🙂, protože na jméně pro holku se s přítelem absolutně neshodneme. Pokud se mají uvádět před porodem obě jména, tak fakt nevím, co tam napíšu, naštěstí mám snad ještě 3 měsíce čas 🙂

liss_qr
25. črc 2020

@petiteka vybíráme ze stejných jmen c co jste nakonec vybrali?