Postýlka - zařízení dětského pokoje

lea212
19. lis 2016

Holky ja porad resim jak usporadat detsky pokoj a jsem z toho uplne nestastna. Vubec nevim, jakou vybrat postylku - nejvic by se mi libila na kolecka se stahovaci bocnici, ale jedina, co se mi libi stoji 6000, coz mi prijde fakt dost na to, ze to bude jen na chvili.
Takze dotazy na zaslouzile matky: vydrzi miminko v postylce i pres den? Jestli ne, kde ho teda pres den mate? Máte dítě v noci u sebe nebo ve vedlejším pokoji? Díky za odpovědi 🙂

kackakastanka
19. lis 2016

dokud byl malinkej mela jsem ho v kosiku, jakmile to slo, byl pres den na hraci dece na zemi, aby se mohl volne hybat a pretacet, v postylce spinka doted, mame ji v loznici, stahovaci bocnici nepotrebujes, staci vyndavaci dve listicky, az bude umet sam do postylka zalezt, vylezt, kvalitni postylka z nezavadnych materialu ale drazsi je, kolecka jsou podle me zbytecna, kdyz byl uplne malinkej, casto spaval pres den v kocarku,

lv
19. lis 2016

Ja měla z ikea, a 6tis je na mě taky moc. 3polohy roštu, kolečka ne, spaly tam i přes den (když ne v kočárku na vycházce).

lea212
autor
19. lis 2016

@kackakastanka ja chtela tu stahovaci bocnici, abych mohla mit postylku prirazenou ke svoji posteli..

kackakastanka
19. lis 2016

@lea212 chapu, ale to vyuzijes hlavne na zacatku, ze to pro tebe bude snazsi pri kojeni, ale je to jen na chvilku, ja tedy stejne vstavala a kojila v sede, ale to byl muj styl, dulezitejsi je u postylky ta moznost polohovani rostu a kvalitni matrace

klara2606
19. lis 2016

Já přes den malého v postýlce nemám vůbec. Je od malička na takové té dece, kde jsou nad ním pověšené hračky.

krystalka
19. lis 2016

@lea212 - my bydlíme v domku a postýlky jsme měli dvě - jednu klasickou dřevěnou nahoře v ložnici (stála necelé 2 tisíce, kolečka měla, stahovací bočnici jsem nechtěla a zpětně mi ani nechyběla...) a druhou, cestovní, jsme měli v obýváku...tam byl syn přes den....později byl hodně i na dece, ale postýlka byla fajn, když jsem ho potřebovala na chvíli "uklidit" někam do bezpečí, když jsem šla třeba do sklepa, nebo když jsem slévala horkou vodu z hrnce, nebo žehlila...prostě když by mohl přijít k úrazu..... Jinak postýlku nahoře v ložnici jsem měla přiraženou k naší posteli a celkem brzy jsme prostě odmontovali bočnici - dno jsme nastavili tak, aby bylo ve stejné výšce s naší postelí a to nám vyhovovalo nejvíc....někdy spal syn ve své, někdy se překulil napůl k nám a někdy spal přímo s námi 🙂 , nemusela jsem ho vyndavat z postýlky, když bylo potřeba, tak se překulil k nám....nebo jsem jen sáhla vedle sebe, pohladila, vzala za ruku a spali jsme dál 🙂 . Cestovní postýlka z obýváku dobře posloužila při dovolených apod...

lea212
autor
19. lis 2016

@krystalka bezva, tak nejak bych si to představovala 🙂

podhrazskamarcela
2. pro 2016

ahoj,
mezi kamarádkama se teď rozmohly do obliby tyhle postýlky
http://www.divanti.cz/detsky-pokoj-2pir[1] jsou to postýlky, které se dají potom předělat sundáním bočnic na klasickou postýlku pro dítě cca do 12 let 🙂
mám teď vybraný celý dětský pokojíček od nich, ale čekám než se mi ozvou ostatní maminky jaké se vším ostatním mají zkušenosti (přebalovací pult, skříňky, podsvícení u skříněk atd,..)