Potřebuju parťačky při hubnutí

mimidaniela
1. únor 2015

ahoj holky potřebovala bych někoho s kým bych se mohla podporovat vypovídat a povzbuzovat potřebovala bych dat dolu aspoň 30 nabrala sem v těhotenství a těsně před sem přestala kouřit víc už asi není co dodat

karos
6. únor 2015

holky, tak jak při pátku? já dnes zkusím den bez pečiva, na odpoledne mám připravený salátek podle mačingové - mrkev, jablko, rozinky, vlašské ořechy, skořice, med, citron. to si pochutnám.... zítra mamka slaví narozky, oběd bude v pohodě, vyberu si něco dietnějšího, ale pak bude pokračovat doma oslava - moučník, alkohol ach jo. myslete na mě. dneska mě váha trošku naštvala, snad v úterý bude lepší!!! hezký den všem...

beveron
6. únor 2015

@karos tos mě překvapila že už je pátek.... 😀 nějak ten týden hrozně utekl.

mimidaniela
autor
8. únor 2015

Tdy je nějak mrtvo holky

karos
8. únor 2015

@mimidaniela taky koukám, že tady nikdo nic moc nepíše. Tak napíšu aspoň já. včera jsem to trošku zazdila, dnes se teda snažím, ráno na snídani banán, tvaroh, rozinky, na oběd čočk. polévka, odpoledne nějaké ovoce, jogurt, uvidíme. pohyb dnes asi žádný, jsem nějaká ko... mám další motivaci na hubnutí, bude se mi vdávat sestra, tak by to chtělo fakt těch 5 kg dolů...

mimidaniela
autor
8. únor 2015

@karos výborně takovou motivaci potřebuješ

karos
9. únor 2015

@mimidaniela trošku mám strach, že je to spíše takový tlak, že "musím" zhubnout... no nic, budu se snažit, snad to nějak zvládnu. včera nakonec byla hodinová procházka, dneska odpo bude lítání a vyřizování po městě... a jak ty dani bojuješ? a vůbec ostatní holky?

mimidaniela
autor
9. únor 2015

@karos mě to tet krapet ujelo ale jinak to celkem jde ale vaha stavku

mimidaniela
autor
9. únor 2015

@karos stavkuje zatím

mimidaniela
autor
9. únor 2015

jinak holky nevíte o někom nebo nepoužíváte někdo AVON sem to chtěla zkusit a nějak se v tom plácám

beveron
9. únor 2015

@mimidaniela bohužel avon nepoužívám. dřív jo, ale na mateřský to nějak nepotřebuju či co, stačí mi jedna řasenka na tři roky.

beveron
9. únor 2015

vůbec mi přijde, že obě diskuze jsou docela mrtvé. je to škoda. doufala jsem,, že tu najdu někoho kdo na tom bude jako já a ještě bude kdykoli viset na netu, nebo si třeba i mailovat atd..ale to jsem asi moc naivní. hold stejně v tom je člověk nakonec sám.

misa1712
9. únor 2015

@beveron ahojky já sem teda čumím celkem často,mam koníka přes aplikaci v mobilu i mejl, tak to tu vždycky projdu,kde kdo co píše ,jen se mi pokazdy nechce odepisovat,na to musím mít totiž klid 🙂

misa1712
9. únor 2015

@karos jee ja ti závidím ,chtěla bych tak o sobě říct,že by me stačilo dat dolu 5 kilo 🙂 😉

karos
9. únor 2015

@misa1712 já nikdy nebudu hubená, s tím už jsem smířená. prostě jsem jaká jsem a když budu mít 78 kg při 176cm, tak mi bude fajn. už jsem na takové váze několikrát byla a cítila jsem se fajn, nejméně jsem měla v dospělosti 73,5kg, ale to bylo snad jen tak týden 😉 samozřejmě kdyby se mi podařilo zhubnout více, tak budu jen ráda. bohužel problém bývá v tom, že je těžší si váhu udržet než kolikrát zhubnout!!!

karos
9. únor 2015

holky, a jak vy ostatní? zítra mám vážíci den (vždy út a pá), tak jsem zvědavá. docela jsem se držela dva dny... dneska jsem byla ve městě a řeknu vám že brodit se tím sněhem na podpatcíh bylo lepší než posilovna a jill dohromady. jsem přišla úplně zpocená a vyřízená. a to jsem toho moc neušla.
co plánujete na jídlo? dáte mi nějaké tipy? mám pocit, že pořád jím to samé!!!

beveron
9. únor 2015

@karos já dnes měla kuskus se španátem a kuř. masíko (jen opražené a posléze zalitou rybí omáčkou) 😝

karos
9. únor 2015

@beveron díky, kuskus jsme měli nedávno, ale na špenát jsem docela zapomněla. tak vyzkouším během týdne...

misa1712
9. únor 2015

@karos ja si nedávno dělala celerove hranolky a karbanátky kuřecí s celerem ,mňam to miluju 🙂

karos
9. únor 2015

@misa1712 ty taky zkusím, vím, že to má v jídeláku mačingová. může to být zajímavé. pro mě je trošku problém v tom, že bydlíme na vesnici a co v pátek nenakoupím, to těžko u nás sháním, pže do města moc nejezdím a když jo, tak jen rychle vyřídit nejnutnější věci a honem domů! každopádně díky za další tip...

misa1712
9. únor 2015

@karos jj je to recept od ní,já od ní ten detox jednou držela a tohle jídlo jako jedno z mála jsem si zamilovala 🙂
jo tak to s tim nakupováním chápu,ja tu mam vsude kolem obchody,ale kolikrát se mi do krámu nikam nechce ,tak jim to,co tu mame

karos
9. únor 2015

@misa1712 ještě se zeptám, jak je připravuješ? v troubě nebo na pánvi? pokud se nepletu, mačingová tam dává strašně moc oleje, že? zítra půjde manžel s dcerou na logopedii do města, tak se mi staví v lidlu a během týdne zkusím. celer mám totiž ráda.

misa1712
9. únor 2015

@karos vždycky jsem je dělala na pánvi,trouba mi ani nenapadla,ale asi by to v troubě bylo lepší ,dietnějši viď 🙂
Jako ona tam píše,ze jak se marinuje to maso v oleji,tak to máš pak smažit v tom oleji z ty marinády,ale to ja tam nikdy tolik oleje neměla ,vždycky jsem musela přidat .
A nedávno jsem koukala na Karolinu jak vaří na Primě a ta dělala hranolky ještě z mrkve a řepy,to musí byt taky mnamka a k tomu snad kotlety nebo co to bylo

karos
9. únor 2015

@misa1712 no, já jsem taky zkoušela jednou z mrkve, bylo to dobré. taky používám málo oleje, aspoň podle mne. jinak já ty z mrkve pekla v troubě, zkusím tak i ty celerové. sice nejsou takové křupavé, ale to mi neva. takže ještě jednou za tip, snad manžel zítra sežene ten celer a zkusím to i s těmi mrkvovými. řepu jsem jednou pekla, ta mi moc nechutnala. jinak mi nevadí, ale třeba jsem měla jen blbý recept.

karos
10. únor 2015

@misa1712
@beveron
@mimidaniela holky, tak jak dneska? jaký jste měly den? u mě začal hned blbě, na váze samozřejmě plus necelé kilo, tak jsem byla hned vytočená. přes den jsem dvakrát zhřešila (dva čokobonbony), jinak jsem se docela snažila. na oběd jsem měla rizoto, zítra chystám ty celerové hranolky a kousek ryby, tak jsem zvědavá. dneska jsem si po 4 týdnech zacvičila jill (level1) a byla to naprosta hrůza. co jsem kdysi zvládala s přehledem, tak teď katastrofa. nemohla jsem se dočkat konce!!! asi už jsem toho přecvičená, cvičím s přestávkama už 10 měsíců!!!

laja64
10. únor 2015

Holky ja se vážila az tak po třech mesicich. Pro mě je dulezite ze to hubnutí vidím na oblečení. 🙂 Ja mela super den, ráno jsem dala malou do skolky, pak směr vacushape a fitko, pak solarko....a zitra znova to samé 🙂 ... Jela jsem domů, uvařila oběd. Zajela pro malou do skolky....Udelala svačinku ;) Pro me je skvěle to ....ze mam po cvičení super náladu a je mi fajn...Usmivam se sama na sebe...Koupila jsem si nove šaty na ples a uzivam si kazdy den 🙂

misa1712
10. únor 2015

@karos ahojky dneska jsem neměla moc času, ráno jsem mela křehký plátky se sýrem ,oběd noky ,ale oni to byly vlastně gnochi a s kurecim masem ,svacina mozzarella a večeři jsem mela zbytek od oběda ,
k cvičeni jsem se dostala někdy v devět večer ,malá nemohla usnout a řvala a řvala.
Ráno jsem se měřila a mela jsem ubytky,i když ja když se změřím i 3x po sobě,tak mam pokazdy jinak 🙂

karos
11. únor 2015

@misa1712 ahojky, tak dneska jsem udělala ty celerové hranolky, spolu i s mrkvovými a bramborovými. bylo to fakt dobré. akorát jsem asi dala více oleje, tak to moc dietní nebylo. ale bylo to fakt moc dobré!!!

phipi
18. srp 2015

Ahoj, hledám někoho, kdo by se mnou chodil cvičit. Ostrava Hrabůvka, Dubina, případně okolí, potřebuji zhubnout 20 kilo