Potvrzení od lékaře do autoškoly, o jaké vyšetření jde?

Tak jsem se konečně odhodlala a přihlásila se do autoškoly, malý půjde do školky a bydlíme na malé vesnici takže to bude potřeba 🙂 Potřebuji potvrzení od lékaře a chci se zeptat zda některá z vás nedávno absolvovala tuto prohlídku aby dostala potvrzení a o jaké vyšetření se jedná. Někde jsem zaslechla, že i ekg což bude sranda, protože moje doktorka ho nemá takže se kvůli jednomu potvrzení budu složitě objednávat do nem. na internu :-| Poradíte?
magdulinka
16. črc 2012
Ahoj, už je to nějaký ten pátek co jsem dělala autoškolu, ale pokud si vzpomínám. Zkontrolovala mi zrak, změřila tlak, brala krev a moč a to bylo myslím vše. Jen pokud můžu doporučit pokud nosíš brýle nech si napsat, že nosíš i kontaktní čočky. Já jsem v době kdy jsem byla pro potvrzení čočky nenosila a tak jsem si je tam nenechala napsat. Jenže později jsem je začala nosit a problém byl na světě, protože v řidičáku jsem měla napsáno, že můžu řídit pouze s brýlemi a policajtovi těžko vysvětlíš, že máš čočky... Takže jsme musela opět k doktorce, opět nové potvrzení (takže další pětikilo 😞 ) a opět vystavení nového řidičáku.
lipipipiautor
16. črc 2012
Magdulinka děkuji za odpověď. Tak to by mělo být ok. Brýle tedy zatím nenosím. Měla jsem strach z toho EKG protože jak jsem již psala má dr. ho nemá a objednávat se do nem. na internu je u nás když to není kvůli nějakým potížím zhruba měsíční záležitost a čekat mesíc kvůli potvrzení se mi vážně nechce.
gustav123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Začni psát odpověď...

Odešli