Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Povodně 2013, koho se to bohužel týká?

Koho se to letos bohužel týká? My bydlíme ve Štětí přímo nad zdymadly,ty se před cca hodinou vylily kompletně.Zaplavilo to celou stavbu vodní elektrárny. Dělníky evakuovali,techniku odvážejí,jezdí nám na kontrolu policie. My jsme naštěstí na pořádném koici,tudíž k nám se voda naštěstí nedostane - nedostala se sem ani 1000-letá voda. Nás to jedině odřízne od města a obchodů.Naštěstí ve vedlejší vis jsou dva mini obchůdku,ale ty budou fungovat,jen když je budou moci zásobovat .o to i okolní města začínají být pod vodou :-| Ale hodně lidí - i když je to chatařská kolonie- tu bydlí nastálo a ti ohroženi jsou 😞 O tom,že většina zahrádek a chatiček zahrádkářů bude poničená ani nemluvím.
Na všechny,kterých se to aktuálně týká a jsou na tom hůře než my,přeji hodně štěstí,at se nestane nic zlého!!!!!!!! Chce se mi brečet,když se podívám z okna na Labe. 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
kocicinka
2. čer 2013
@benjik Praha Karlín, sousedi pod námi už se evakuují, byla jsem se před chvílí podívat na Vltavu u Hlávkova mostu a na Štvanici, vypadá to tam.... zajímavě :-o :-o Do toho starší syn má horečky, muž s ním jel do Motola, kam se právě evakuují pacienti z Františku.
berynka
2. čer 2013
Je to hrůza 😕. Nas se to přímo netýká, ale už jsme kamarádům nabízeli pomoc. Teď už u nás zase prší.

Začni psát odpověď...

Odešli