Praha Vinohrady. Jsou zde nějaké maminky na procházky?

whoknows
26. lis 2009

Ahoj,
jsou tady nějaké maminky, které "venčí" svoje miminka někde v okolí Jiřího z Poděbrad, Riegrových sadů apod.? Ráda bych se k připojila. 🙂 Mám dvouměsíční mimi.

emamamamu
28. lis 2009

ahoj, my jsme sice zarijovky, ale kazdy tyden vyjizdime s kocarama do nejakeho parku..tak se klidne pridej..mame tady ve srazech "svou" diskuzi🙂

kasenka228
28. lis 2009

Ahoj, na Jiraku jsem 2 roky zila, ale uz bydlime jinde. Ale jak pise Ema, podnikame vylety do ruznych parku, tak vyraz s nami. 🙂

whoknows
autor
8. pro 2009

Fakt tady není někdo z Vinohrad? Takových maminek na ulici a na koníka nikdo nechodí? ☹

kristi
8. pro 2009

jaaaaaaa. Ale ja uz nemam mimino, nybrz zlobice....

azeta
4. led 2010

Ahoj, já jsem hraničář Vinohrad/Žižkova, ale moje batole už taky miminko moc nepřipomíná... ale na Jiřák to máme kousek rovnou za nosem 😉

kvetinkapeta
3. kvě 2010

Ahojky, já jsem ze Strašnic, což je kousek..
Mám dva prcky (Jakub 3r a Matyáš 3m)

petulak
2. říj 2010

já jsem taky kousek od jiřáku,ale mám 2 leté dítko tak leda na hřištátko s náma to by jsme braly 😀

sabs
13. říj 2010

My bydlime u veze, takze za rohem🙂 😉

mummy1
12. led 2011

Ahoj...já chodím pes Jiřák skoro každý den...bydlím u Flóry a nemám tu nikoho na courání s kočárem.Mám 3 měsíční princeznu. Mohly bychm někdy vyrazit spolu.

petule12
14. led 2011

@whoknows
@mummy1 - ahoj holky, já jsem ze od Viktorky žižkov, na flory i do riegraku to mám kousek 🙂
mám holčičku, teď jí bude 6 měsíců.

petule12
14. led 2011

@whoknows - teď jsem si všimla, že už je to starší příspěvek od tebe 🙂

mummy1
17. led 2011

@petule12 - ahojky, Viktorka je kousek, to bychom mohly neco podniknout 🙂

petule12
17. led 2011

@mummy1 - ahojky, to bychom mohli 🙂 Občas chodíme do Riegraku, ale i na Parukářku nebo na Vítkov. Samozřejmě někdy i na nákupy do Flory 🙂 Můžem tam dát kafe třeba 🙂

mummy1
17. led 2011

@petule12 - tak se muzeme domluvit treba na pristi tyden 🙂 . Ja chodim denne na prochazky, takze klido nejen kafe, ale i prochazka 🙂

petule12
17. led 2011

dobře, to by šlo, mohla bych středa nebo pátek příští týden. Mám tam nějakého dr ., plavání a tak 🙂

mummy1
17. led 2011

@petule12 - fajn, co tedy ve stredu pristi tyden? My byly plavat dneska 🙂

petule12
17. led 2011

my taky byli plavat dneska ve Vydrýskovi na floře 🙂

petule12
17. led 2011

@mummy1 - jojo. středa je ok. V kolik by ti to vyhovovalo?

mummy1
18. led 2011

vyrážíme každý den kolem poledne, to je její doba na spaní 🙂 , slo by to?

petule12
18. led 2011

@mummy1 - jo to by bylo OK. Alice také kolem poledního občas usne 🙂
Tak se domluvíme na 12.30 ve středu? Kde je mi celkem jedno 🙂

petule12
18. led 2011

@mummy1 - příští středu 🙂

mummy1
19. led 2011

@petule12 - prima, pristi stredu ve 12:30. Co treba na Jiraku, nebo se mam nablizit vic k Viktorce?

petule12
19. led 2011

@mummy1 - jiřák je v pohodě 🙂 před kostelem nejlépe 🙂
akorát pak ještě potvrdím jestli dorazíme, ale snad jo. V noci Alice dostala horčku, takže uvidíme jak se to bude vyvíjet dál. Byli jsme u dr a čekáme na výsledky z laboratoře jeslti to není zánět ledvin nebo tak něco 😒
Případně prý možná 6 nemoc.
Tak uvidíme co se z toho vyvine.....

mummy1
19. led 2011

@petule12 - drzim palce at jste v poradku. Jeste dej vedet jak to s vami vypada.

petule12
20. led 2011

@mummy1 - tak máme zánět močového měchýře 😒 večer jsme byli dokonce v nemocnici, protože začala zvracet a málem si nás tam nechali. Naštěstí výsledky krve dopadli docela dobře, takže jsme se domluvili, že když tak dorazíme ihned kdyby se něco dělo. Pořád teda horečky, ale už bez blinkání, takže atb zůstali v bříšku ,což je super 🙂
Uvidím, jak to s námi bude, kdy budeme moc na vycházky a písnu.

mummy1
20. led 2011

@petule12 - tak se drzte a ozvi se

petule12
21. led 2011

@mummy1 - jen pro jistotu píšu.....nevypadá to úplně OK, tak kdybych se do úterka neozvala, tak jsme pravděpodobné v nemocnici a budeme to muset přesunout. Ozvala bych se pak jak by to šlo, jo?

mummy1
22. led 2011

@petule12 - To je jasny, hlavne se dejte do poradku. Jak uz jsem psala, moc vam drzim palce abyste se z toho rychle dostaly. Dej vedet jak jste na tom. Pa

petule12
24. led 2011

@mummy1 - díky 🙂 Tak naštěstí to zvládáme doma.
středu bohužel musím zrušit, protože zatím až do pátku nesmíme ven. Aja bere pořád atb.
V pátek se zase dozvím více.
Předběžně bychom se teda mohli domluvit na příští středu nebo čtvrtek?
Omlouvám se za komplikace. Rodič míní, dítě mění 🙂

mummy1
25. led 2011

@petule12 Tak to je prima, ze to zvladnete doma 🙂 . V patek dej vedet jak to s vami vypada, pristi stredu nebo ctvrtek muzu, takze predbezne plati 🙂