Právě se narodilo na Modrykonik.cz

jennyska
16. říj 2012

Jestli se Vám a nebo někomu ve Vašem okolí narodilo dítě, můžete svou radost sdílet se všemi maminkami na Modrykonik.cz. Stačí přidat fotografii novorozeňátka s blahopřáním, Vašimi pocity z narození a nebo jen jméno a datum do této diskuze. My tuto fotku i s blahopřáním zveřejníme na naší facebook stránce - www.facebook.com/Modrykonik.cz , kde se bude tato šťastná novina šířit dál.

Chceme, aby se taková šťastná atmosféra šíříla do celého světa z Modrého koníka. 🙂

Poznámka: Spolu se zveřejněním fotografie v této diskuzi zároveň souhlasíte s jejím uveřejněním na naší facebook stránce - www.facebook.com/Modrykonik.cz .

barusatkog
16. říj 2012

♥ ♥ ♥ Nám se narodila nejkrásnější holčička pod sluncem a to 4.8.2012, v 0:46hod., měla 50cm a 3350g - nic krásnějšího jsem ve svém životě nezažila, než když mi jí položili na břicho a já jsem si najednou uvědomila že jsem máma .. že tohle malé stvořeníčko je moje a že od té chvíle bych udělala cokoliv na světě jen abych jí ochránila. Miluji jí ♥ ♥ ♥

skorepka
16. říj 2012

@barusatkog gratuluji🙂, krasne a vystizne napsano. Mluvis mi z duse, od teto chvile se zena stava nebojacnou matkou, ktera da cokoliv za spokojenost a bezpeci potomka. 🙂