Přecitlivělá matka. Co dělat, abych taková nebyla?

28. dub 2021

Mám problém a nevím jak to řešit. O svoje zdraví jsem se nikdy nebála, a z doktorů mám fóbii. Ale co mám dceru (11 měsíců), tak o její zdraví se strašně bojím. Třeba když máme jít na klasickou preventivku, nebo když šla na kontrolu na kardiologii, tak jsem úplně mimo, vyděšená...před pár dny se jí na hrudníku objevila vyrážka, a nemizí to, tak zítra jdeme k dětskýmu aby se na to podíval. A já mám zas strašnou paniku, bojím se co to bude, jsem vyděšená, na nic se nedokážu soustředit. Co mám dělat abych nebyla tak přecitlivělá? Je mi jasné že až malá bude mít různé dětské nemoci, až bude mít chřipku, nebo teplotu, tak se asi zblázním úplně 😟

veritanas
28. dub 2021

Taky jsem to měla, navštívila jsem psychologa a postupem času se to srovnalo..😁

jjasmina
28. dub 2021

Navštěvovat psychologa , jak jiz bylo zmíněno.Takové stavy úplně v pohodě nejsou

zelenaesmolda
28. dub 2021

Navsteva psychologa a vypnout internet

amazonkajanik
28. dub 2021

@zelenaesmolda přesně. Internet je plný informací, kde co se dozvíme, ale když není hlava v pořádku, udělá to víc škody,než užitku. Dle příznaků na googlu má každý druhý rakovinu ...

zelenaesmolda
28. dub 2021

@amazonkajanik dle internetu jsem vlastne davno po smrti

terezia10
28. dub 2021

Zakázat googl

nikyliz
29. dub 2021

Zadny konik, zadny google, zadny net a budes v poho 🙂 ja teda teprv v tt ale uz ted preskakuju cokoliv, co ve me ma vyvovalat naky strach nebo negaci (takovy to co vam v tt hrozi, holky co mam delat testy vysly ...) a s prdolkou si to asi zakazu uplne 😄😄

sylvka
1. kvě 2021

M dvě děti. Byla jsem normální do doby,než měl syn těžký úraz hlavy,zlomeninu lebky.od té doby jsem hrozná.mam o něj strach,když jsme u zubaře musím se otočit,ptz se mi dělá špatně,když mu něco dělají.nastesti nemocný nebývá .... Ale když je,jsem strašná. Čím je starší,je to trošku lepší....ovšem ted Čekám mimco,tak jsem zvědavá 😏