• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přepážka v pochvě. Co to je?

27. listopadu 2011 
pipíka má možná tak Dominik... Robert má lofasa :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nobody, ty aby si nepřitakal někomu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale skripta neukážeš, no :unamused:
13. srp 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nobody, jako úplně se vším? :grinning: (no, jinak "hardly.vero" zní dobře, že bych se inspirovala na novej nick? :grinning:)
no jistěěěěěěěě, caira je tu též :grinning:
niki to jsem si nemohla nechat ujit, kittyna uz mi posilala link :grinning:
13. srp 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zase se to zvrhlo, me by zajimalo co ma nobody ??? :grinning:

cairo a co ma robi?
13. srp 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nobody to nepráskne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... se bojí určitě :grinning:
13. srp 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pravila nikka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já mám prcka malunečnýho, čudlíčka mojeho :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: heč
13. srp 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. srp 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja se tak odhalim a popisu zvenku i zevnitr :angry:

odhodte falesnou skromnost pratele :grinning:
13. srp 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neviem,či to tu už niekto písal,ale v ojedinelých prípadoch sa to stáva.Má to aj svoj názov.Minule som akurát čítala taký príbeh ženy,kde jej tuto vec objavil partner a bolo to prenho ako dve pošvy.......Dalo sa jej to jednoduchým operačným zákrokom odstrániť.
13. srp 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nobody...a udělá velké divadlo ten tvůj kašpárek, já tomu nějak pořád nevěřim že je to možný :sweat_smile: a asi by bylo lepší se přesunout sem: :sweat_smile: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=41966&vGroupOffset=0&vOffset=30 tam to můžeme rozebrat :grinning:
13. srp 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: nee, strašně malý divadlo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. srp 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikous me chce zkazit, ale asi jo covece, at nepohorsujem :wink:
13. srp 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Není to klitoris?Ne narazil jsem sem uplně nahodou když hledám na netu přepážku do zbraně která mi při střellbě vypadla a najdu tohle takže je to docela usměvné ,a to co jsem hledal nenašel hezký den přeju
22. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:DDDD to je konec Jsem na tuhle diskuzi uplně zapomněla :grinning:
23. pro 2009 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm zaujimavy problem najviac sa mi paci ze sa tema rozvinula inym smerom zacalo to blanou a skoncilo to pri... :slight_smile:
28. pro 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catarina
Ahojky připoměla jsi mi mě když mi bylo tolik co tobě. podle toho co opisuješ tak máš opravdu vrozenou vadu . Já mám bohužel též přepážku po celé délce pochvy a i dělohy. Nejdřív jsem se styděla že jsem zmetek ale pak se s tím naučíš žít akorát až jednou budeš chít mít děti tak se musí nechat přepážka odstranit kvůli spontálnimu pordu. Tak mi to bylo řečeno v poradně. Nemáto vliv na sexuální život tedy alespoň u mě ne,ale zase je výhoda že jsem měla dvě panenské blány. :wink: Takže když jsem žila už 5 let sexuálním životem a jednou při aktu jsem začala krvácet no a pak mi gynekolog zdělil že jsem měla dvě panenské blány Kdyby tě ještě něco zajíma klidně se optej
27. lis 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek