Přepážka v pochvě. Co to je?

catarina
12. srp 2008

Ahoj. Potřebovala bych s něčím poradit. Jsem panna. Ještě jsem nikdy nebyla na gynekologii. Už se tam ale chystám. Dřív než se tam dostanu bych se chtěla zeptat na jednu věc. Když jsem si zavedla ukazováček do pochvy, našla jsem si tam takovou svislou jakoby blánu nebo přepážku. Je uvnitř na délku necelého ukazováčku a vede od shora dolů. Když si na ni přitlačím, nebolí to, ale cítím takový tlak a táhnutí. Původně jsem myslela, že se na to zeptám svého gynekologa, ale jsem objednaná až skoro za měsíc, a tak se ptám nejdřív tady. Chci se vás zeptat, jestli tam ta přepážka patří a co to je. Slyšela jsem totiž o vrozených vadách, kdy je v pochvě přepážka a mám velký strach, aby to nebylo ono. Moc díky za odpovědi. Caty

kitty68
13. srp 2008

nikkousi tak pinpongac tipuju tak na 4cm prumer 😀

jezis jdu do sebe maknout, stejne js minuly tyden nekontrolovala 😝

simply.vero
13. srp 2008

Cat, hlavně klid, nic závažnýho to určitě nebude. Měsíc na to myslet asi nebude úplně příjemný, ale vydrž to a snaž se moc nestresovat. Zkus se kdyžtak přeobjednat, sice nejsi akutní případ, ale snad se s tou sestřičkou dá domluvit. Tak držím pěsti! 🙂

catarina
autor
13. srp 2008

kitty68 - no u mě je to teda dost nepřehlédnutelný, v podstatě je to to první, na co narazím, když si strčím prst hlouběji dovnitř. já mám děsnej strach co mi ten doktor řekne! ☹

kitty68
13. srp 2008

no ona by ho totiz chtela na sexualni hratky 😀

kristi
13. srp 2008

si pletu prumer s polomerem...

cat, fakt se neboj, bude to v pohode

catarina
autor
13. srp 2008

děkuji za podporu. já už hledala na internetu a našla jsem různé vrozené vady, kdy je přepážka v pochvě i v děloze a v podstatě máte potom dvě dělohy. můžou pak nastat problémy s donošením dítěte. ☹ ale fakt dík za podporu

kristi
13. srp 2008

cat, kdyz je clovek mladej, tak se trapi ruznyma vecma, ze ma maly prsa a prekazky v pochve a ze tohleto a tamto taky....neboj se, urcite to nebude nic vaznyho a za mesic uz budes klidna.

catarina
autor
13. srp 2008

kristi - kéž by!

kitty68
13. srp 2008

takze js se byla prohrabnout a citila js toto:

nejdriv jakoby takove hrbolky a pak mekke, pak jakoby vystupek, dratky 😀 , a za tim vystupkem je jeste misto, ten vystupek je cervix, ona je totiz predni stena pochvy kratsi nez zadni a ta pipka pokracuje jeste trochu dozadu

tak to amaterska gynda

furt to muze byt ten cervix , nebo jen kozni rasa, kterou ti bez problemu odstrani

kristi
13. srp 2008

kityyy, co je kozni rasa???? 😲

nikka.vo
13. srp 2008

amatérská gynda 😀 😀 😀 😀
kitty, jsem si to z tvého popisu nedokázala představit a to vim jak to má vypadat 😅 😀 ty tvoje drátky furt 😀

Caty, nebude to rozhodně nic vážného, neboj 😵 Fakt tomu věřim 😉

kitty68
13. srp 2008

kozni rasa - to me jednou vystrasila sestra kdyz js byla na ster, ze mam neco na cipku a ze mam chodit na kontroly co 6mes, no pak js zapadla a kdyz js ted byla na to telisko, tak mi to zavadela doktorka a rikala js ji o tom tak se mi tam cucla a rikala ze tam nic nemam, ze kdyz se ta tkan obnovuje tak tam muze vzniknout kozni rasa

vlastne stydke pysky jsou kozni rasa 😉

nikka.vo
13. srp 2008

Zde se můžeme názorně podívati na Kittinou : 😀 http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Female_repr...

kitty68
13. srp 2008

no proste normalni pipina, js to popisovala jak to slo za sebou co js cula

kristi
13. srp 2008

jezisi, tak to ma ras plnou **** 😀 😀 😀 tak to me v zivote nenapadlo, ze to ma takovy nazvy a ze se to vubec u lidi muze nachazet, no to je mazec

simply.vero
13. srp 2008

nikko 😀 😀 😀

kitty68
13. srp 2008

decka co vy byste si beze me pocli nevim, asi vam vsem poslu voditka 😎

nikka.vo
13. srp 2008

Kitty, ale jako myslim, že musíme uznat tvou snahu, že si se sebrala a šla se prohmátnout, že bych se na to ani nevysr**** 😅 Umyla sis ruce? 😀 😀 😀 To byl blbej vtip 😔 😅

nikka.vo
13. srp 2008

kitty a to když ti koukají z hrdla drátky, to po souloži má manžel z pinďoura cedník, ne? 😀 😀 😀

kristi
13. srp 2008

au, chudak...to mu nezavidim....

kitty68
13. srp 2008

no vis ze umyla i mydlo pouzila 🙂

ale musim ted ty draty kontrolovat co 14 dni a minuly tyden js opomela tak js spojila prijemne s uzitecnym 😵

kristi
13. srp 2008

proc se to musi kontrolovat?

kitty68
13. srp 2008

nema, 😵 kdyz smatral prstem tak rikal ze je citi ale pipikem ne a to ho ma o hodne vetsiho ale uz jsou hezky ohle kolem hrdla takze necouhaj

nobody
13. srp 2008

hardly.vero .... se vším souhlasím

a jinak..ta odpověď tu byla řečená ..
v těch skriptech je stejně velká **** zblízka .. no fakt 😀 😀 😀 😀 😀 😀

caty, moc se tím nestresuj 😉

kristi ... nee že to budeš před spaním kontrolovat

tak, hotové

kristi
13. srp 2008

pipikem? 😀 😀 😀 se valim smichy....

kitty68
13. srp 2008

no jestli je furt tam a nezalezla nekde sejdrem

kitty68
13. srp 2008

no a co maji ti vasi???????????

kristi
13. srp 2008

jezis, to nemuzu psat verejne, jest nebylo 22 hod. No, ale pipika fakt nema.... 😀

nobody
13. srp 2008

po 22tý hodině už je skoro 24 hodin jako 😀 😀 😀 😉

caira
13. srp 2008

ty vole kitty, ty jsi drzka 😀