• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přepážka v pochvě. Co to je?

27. listopadu 2011 
nikkousi tak pinpongac tipuju tak na 4cm prumer :grinning:

jezis jdu do sebe maknout, stejne js minuly tyden nekontrolovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat, hlavně klid, nic závažnýho to určitě nebude. Měsíc na to myslet asi nebude úplně příjemný, ale vydrž to a snaž se moc nestresovat. Zkus se kdyžtak přeobjednat, sice nejsi akutní případ, ale snad se s tou sestřičkou dá domluvit. Tak držím pěsti! :slight_smile:
13. srp 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kitty68 - no u mě je to teda dost nepřehlédnutelný, v podstatě je to to první, na co narazím, když si strčím prst hlouběji dovnitř. já mám děsnej strach co mi ten doktor řekne! :frowning2:
13. srp 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ona by ho totiz chtela na sexualni hratky :grinning:
13. srp 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
si pletu prumer s polomerem...

cat, fakt se neboj, bude to v pohode
13. srp 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuji za podporu. já už hledala na internetu a našla jsem různé vrozené vady, kdy je přepážka v pochvě i v děloze a v podstatě máte potom dvě dělohy. můžou pak nastat problémy s donošením dítěte. :frowning2: ale fakt dík za podporu
13. srp 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat, kdyz je clovek mladej, tak se trapi ruznyma vecma, ze ma maly prsa a prekazky v pochve a ze tohleto a tamto taky....neboj se, urcite to nebude nic vaznyho a za mesic uz budes klidna.
13. srp 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kristi - kéž by!
13. srp 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze js se byla prohrabnout a citila js toto:

nejdriv jakoby takove hrbolky a pak mekke, pak jakoby vystupek, dratky :grinning: , a za tim vystupkem je jeste misto, ten vystupek je cervix, ona je totiz predni stena pochvy kratsi nez zadni a ta pipka pokracuje jeste trochu dozadu

tak to amaterska gynda

furt to muze byt ten cervix , nebo jen kozni rasa, kterou ti bez problemu odstrani
13. srp 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kityyy, co je kozni rasa???? :astonished:
13. srp 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
amatérská gynda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kitty, jsem si to z tvého popisu nedokázala představit a to vim jak to má vypadat :sweat_smile: :grinning: ty tvoje drátky furt :grinning:

Caty, nebude to rozhodně nic vážného, neboj :dizzy_face: Fakt tomu věřim :wink:
13. srp 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozni rasa - to me jednou vystrasila sestra kdyz js byla na ster, ze mam neco na cipku a ze mam chodit na kontroly co 6mes, no pak js zapadla a kdyz js ted byla na to telisko, tak mi to zavadela doktorka a rikala js ji o tom tak se mi tam cucla a rikala ze tam nic nemam, ze kdyz se ta tkan obnovuje tak tam muze vzniknout kozni rasa

vlastne stydke pysky jsou kozni rasa :wink:
13. srp 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. srp 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no proste normalni pipina, js to popisovala jak to slo za sebou co js cula
13. srp 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezisi, tak to ma ras plnou **** :grinning: :grinning: :grinning: tak to me v zivote nenapadlo, ze to ma takovy nazvy a ze se to vubec u lidi muze nachazet, no to je mazec
decka co vy byste si beze me pocli nevim, asi vam vsem poslu voditka :sunglasses:
13. srp 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kitty, ale jako myslim, že musíme uznat tvou snahu, že si se sebrala a šla se prohmátnout, že bych se na to ani nevysr**** :sweat_smile: Umyla sis ruce? :grinning: :grinning: :grinning: To byl blbej vtip :pensive: :sweat_smile:
13. srp 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kitty a to když ti koukají z hrdla drátky, to po souloži má manžel z pinďoura cedník, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
au, chudak...to mu nezavidim....
no vis ze umyla i mydlo pouzila :slight_smile:

ale musim ted ty draty kontrolovat co 14 dni a minuly tyden js opomela tak js spojila prijemne s uzitecnym :dizzy_face:
proc se to musi kontrolovat?
13. srp 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nema, :dizzy_face: kdyz smatral prstem tak rikal ze je citi ale pipikem ne a to ho ma o hodne vetsiho ale uz jsou hezky ohle kolem hrdla takze necouhaj
13. srp 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hardly.vero .... se vším souhlasím

a jinak..ta odpověď tu byla řečená ..
v těch skriptech je stejně velká **** zblízka .. no fakt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

caty, moc se tím nestresuj :wink:

kristi ... nee že to budeš před spaním kontrolovat

tak, hotové
13. srp 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipikem? :grinning: :grinning: :grinning: se valim smichy....
13. srp 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jestli je furt tam a nezalezla nekde sejdrem
13. srp 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a co maji ti vasi???????????
13. srp 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis, to nemuzu psat verejne, jest nebylo 22 hod. No, ale pipika fakt nema.... :grinning:
13. srp 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
po 22tý hodině už je skoro 24 hodin jako :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
13. srp 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vole kitty, ty jsi drzka :grinning:
13. srp 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek