Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

denisa31
15. kvě 2010

Jolanka už se taky zapojuje do domácích prací 🙂

elidule
autor
15. kvě 2010

když mi tady ve starým bytě máme kuchyň velkou,takže to sem hezky zapadlo,do nový bysme to teda nenarvali 😖
jo jo,je, v pátek nám buď dá prachy na ruku nebo se uvidí,ale víc jak tejden čekat stejně nebudeme,tenhle bazar je vyhlášenej,třeba budeme mít štěstí, my jsme se nejdřív s manžou dohodli na hotových penězích,ale ten chlápek ho ukecal nakonec,tak takhle

elidule
autor
15. kvě 2010

jak to Jolanka nakonec složila? 😀 😀 ............... si tam lebedí pěkně 🙂

seba
15. kvě 2010

JJ-jen dva,přes týden to stačí,ale o víkendu mám smůlu.Oni už tady v první třídě zadávají na víkend takový soutěžní úkoly a Sára to věčně hledá na netu nebo hraje tu farmu.
Soda sto jí kolem dvojky,tak uvidíme zítra co na to MM.Pustím ho za chvíli na fočus a pivko 😀 😀

seba
15. kvě 2010

Mě včera malej pomáhal věšet prádlo,trvalo nám to snad hodinu,ale byl spokojenej.Malá tam je kouzelně!!

janulle22
15. kvě 2010

tak amm hotovo... 😝

elidule
autor
15. kvě 2010

hezoučkej a útulnej 🙂

elidule
autor
15. kvě 2010

má na okně žaluzky? my míz nebudeme,tak musíme závěsy pořídit

janulle22
15. kvě 2010

eli mame zaluzky aji venkovni rolety... 😉 to se ti krasne spi venku scvetlo doma tma jak pytli... 🙂

janulle22
15. kvě 2010

zatim spi s nama trak tam nema postel, ale jak sokoupime komplet pokojik, tak posupajdi tam... 😉

denisa31
15. kvě 2010

jani krásný
eli, tak vaše souprava není zase až tak těžká, ale manžel si docela oddychl, že tu naši sedačku nebude muset stěhovat, vozit to z bazaru sem a tam, tak mi zabije. Budu držet palce, aby to někdo koupil. Takže se stěhujete každým dnem?

denisa31
15. kvě 2010

jani už má na to věk, tak šup s nim do pokojíčku

denisa31
15. kvě 2010

ještě se chci zeptat, vypadají blbě klasický bílý záclony - délka po parapet - bez závěsů? Uvažuju, že je sundam, ale aby to tu nebylo jak v holobytě
seba, jj, naše děti už budou míť ve školce noťase

lamarika
15. kvě 2010

Ahoj holky, tak jsem myslela jak ten pokoj bude přestěhovanej hned a kdepak. Včera jsem přijela v půl osmý domů a nebyla tam ještě ani postel. Nakonec jsme to dali rychle nějak dohromady abychom měli alespoň kde spát. Dopo ještě něco dodělal manža, teď už je s malým na výletě a ten zbytek bude na mně. Nakonec včera ještě přišel s tím, že chce zrušit naši postel a to se do teď tomu bránil. A já bych zase nejradši tu postel tam ještě nechala a počkala teda na to druhý a dala ji pryč později až podle toho jak to druhý to bude v noci zvládat. Takže odstranění postele budu zdržovat. Každopádně jak se ten pokoj přestěhoval, tak tam je najednou tolik místa až čumím

denisa31
15. kvě 2010

koukám, že všechny budu jeme přestavujeme o sto šest, taky se těším na hodně místa až zmizí sedačka
lami, hlavně netahej nic těžkýho!

janulle22
15. kvě 2010

deni ja mam taky zaclony po parapet... proc by to melo vypasat blbe... 😕

elidule
autor
15. kvě 2010

příští týden chci každý odpoledne něco odstěhovat - knížky,prádlo,sklenice, aby se o víkendu chlapi postarali převážně jen o nábytek

taky koukám,jak všechny budujeme 😀

elidule
autor
15. kvě 2010

musím malou vykoupat,poblinkala se a děsně smrďákuje 😝

janulle22
15. kvě 2010

to tak hezky vzniklo, ze to delame vsechny zaraz ze... 😉 hůavne uz aby jste to meli za sebou...

denisa31
15. kvě 2010

jani prostě jestli to nebude takový holý...ale zase si říkám, že závěsy už jsou nemoderní , ne? Mě by se teda líbily i komplet nový záclony, ale tyhle byly drahý a vypadají dobře...až je budu sundavat na praní, tak hodim foto
Jolanku bolí zoubky, pořád hrozně kňourá, ale byli s taťkou venku, tak jsem měla chvilku klídek

janulle22
15. kvě 2010

deni ja ymslim. ze uplne v pohode... 😉 holy to neni... ale to zalezi spis na tobe na vkusu... jsou i moderni a hezky zavesy, tak treba jen obmnenit zavesy... 🙂

elidule
autor
15. kvě 2010

tak už jsme voňavý - jsem zvědavá na jak dlouho 😀 ty zuby jí taky dávají zabrat,slintá jak bernardýn
řekněte,jestli vám to taky přijde divný jako mě: ten panelák jako jeden z mnoha vlastní nějaká pražská firma,ale nájmy za ní zprostředkuje tady bytový družstvo a dneska jak manžel jel na byt a stěhovat ty koberce,tak nefungoval výtah 😅 chudáci 😒 tak volal na nějaký to pohotovostní číslo a ta paní mu řekla,že na to zavolá údržbáře a jak na to spěcháme,protože když tam pošle někoho ještě dneska bude to o 75 % vyšší cena,než když přijede až v pondělí a muž z legrace řekl,že jemu je to jedno,že to neplatí a že ať přijede ještě dneska a výtah funguje a ta paní mu řekla,že pošlou údržbáře z toho družstva a že se to přefakturovává tý pražský firmě a ta nám to všem nájemníkům dá do jednoho nájmu!!!!!!!!!!!! a mě to přijde jako šílená pitomost,to je jako kdyby se nám tady něco porouchalo a domácí nám to nechal spravit,ale naúčtoval by to nám 😕 ........ prej to bude malá částka,když se to rozpočítá,ale tohle jsem ještě teda neslyšela,o to se má starat majitel a ne že to budou platit nájemníci a ještě jsem říkala,že můj muž byl aktivní a objednal opraváře a ta faktura dorazí nám určitě a mě klepne 😅 😀

janulle22
15. kvě 2010

eli toz u nas v panelaku to je tak, ze se plati do bytoveho fondu nebo fond oprav... a z toho se platej nejaky opravy- malovani, kachle atd... plati se kazdej mesic... pokud to tak nemate tak to potom je tak ze kdyz s neco opravi rozpocita se to na najemniky a je to... 😒 tak je to aspon u nas...ale u nas byty vlastni mesto...

elidule
autor
15. kvě 2010

aháá,tak to asi bude normální,no brácha bydlí taky v paneláku a mají taky fond oprav a bejvalej bydlí v centru města v takovým starým domě,to vlastní taky město a taky platí do fondu oprav,ale myslela jsem,že když je soukromej vlastník,tak to jde na jeho náklady a v nájmu to není ani rozpočítaný třeba nějaká taková částka,nebo jsem to přehlédla ve smlouvě,ale to by se pak do těch paneláků něco investovalo - jsou tady od 70. let a nebylo na ně šáhnuto 😔

janulle22
15. kvě 2010

tak to nevim esli to se asi buds muset zeptat majietele... ale u ans to tak funguje... a myslim, ze u vas to bude tak ze kdyz se neco pokazi ze to zaplati majitel, ale vy mu to v najmu vratite... bylo by asi lepsi platit ten fond oprav, ale to tam nemate asi tak to je na pytel...

elidule
autor
15. kvě 2010

poptáme se teda ještě na tom bytovým tentononc,tam je taková docela sympatická paní (kupodivu),ať nám to objasní
ale je mi divný,jak jsem se ptala toho pána od nich,co nás provázel po bytech,jestli se budou paneláky renovovat nebo aspoň okna a on mi na to řekl,to víte město nemá moc peněz,tak zase co s tím má město společnýho 😅

lamarika
15. kvě 2010

Tak jsem dodekorovala pokoj 😀 Nalepila jsem tam obrázky s Půem. Jsem zvědavá za jak dlouho popadaj 😀 Vypadá fakt nádherně (teda alespoň z mého pohledu oproti tomu jak to bylo). Až to bude hotový se vším všudy, tak vám sem hodím foto

janulle22
15. kvě 2010

tak to nevim, ale bylo by dobre to vedet at vite na cem jste...na jak dlouho mate smlouvu..?

elidule
autor
15. kvě 2010

jo jo Radu,taky se pochlub 🙂 medvídka Pú naty asi nalepíme,kámoška ho má na zdi takovýho velikánskýho - sama namalovala - je šikovná,kdybych ho tam namalovala já,Justýna by tam nechtěla spát a vykládala by,že má v pokojíčku na zdi příšeru.

Jani,zatím na rok a když s náma nebudou problémy,tak na neurčito nám to prodlouží,ale ta paní říkala,že je to jenom o tom,abysme včas platili,víc je nezajímá.

elidule
autor
15. kvě 2010

já chtěla napsat "taky",ale napsala jsem "naty" - jak to vzniklo takhle blbě? 😅 kdybych jenom třeba zapomněla písmenko nebo je přehodila,ale já píšu úplně nesmyslný slova 😒