Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
12. srp 2010

@janulle22 kárku zapřáhnout za sebe 😀

denisa31
12. srp 2010

my ještě pláštěnku nemáme ani gumovky 😖

elidule
autor
12. srp 2010

@denisa31 jo jo, to je vončo, ty slevy jsou dost velký
v dm nejsem bohužel, máme tu jedno dm a tam se nedostanu s kočárem, musela bych do Děčína, což sice není daleko, ale asi bych to ne vždycky využila

denisa31
12. srp 2010

@elidule jo kárku to je dobrý, já taky chodim na písek s mega batohem jak na piknik

janulle22
12. srp 2010

@denisa31 aha tak to je spatne.. ☹ tak jen okolo baraku... 🙂

janulle22
12. srp 2010

@elidule no to jo cece... 😀 tchynka mozna pujde s nama tak s necim pomuze... 😉

denisa31
12. srp 2010

@elidule a to platí pro všechny nebo musíš něco ukazovat v tom telefonu?
mě něco takovýho chodí z Terranovy, a pak jen u kasy řeknu, že jsem v klubu a mám automaticky slevu

janulle22
12. srp 2010

ja mam blbej batoh on je spis do prostoru nez vetsi... 😀 a vypada to fakt blbe... 😀 tak tesco taska to snad zachrani... uz mam vse nafoukle at se mi tam dite neutopi nez to vsechno nafouknu... 😀

elidule
autor
12. srp 2010

@denisa31 no ukažu mobil, jak tajnej agent 😀 já jsem tam teprve dva týdny a ještě jsem slevu nezažila 😀 ale paní říkala, že v září budou velký rodinný slevy 😲

elidule
autor
12. srp 2010

@denisa31 ale taky než mi to vysvětlila, já myslela, že mi dá nějakou kartičku nebo tak něco a pak až nakonec z ní vypadlo, že si hlavně nemám zapomenout telefon 😅

denisa31
12. srp 2010

to zní zajímavě, že bych se zašla taky zaregistrovat??? když ono je lepší tam radši nelézt já vždycky v krámu nechám takovej ranec a přitom skříně mi praskají ve švech.... 😝 kupuju blbosti jen proto, že mi to přijde hrozně výhodný když je to slevněný a pak to stejně nenosim

elidule
autor
12. srp 2010

@denisa31 švagřice je tam taky zaregistrovaná a říkala, že ty slevy jsou dost velký

jiitkka
12. srp 2010

Jééé vy jste toho tady za mé dvě hodiny spánku napsali 😀
@denisa - díky za radu, na stránky se mrknu 😉
@janulle22 - já zas radši sekáče než vietnamce (a to mi nedělá problém u nich nakoupit). Jak sem psala, sama jsem v jednom dělala vedoucí. Nikdy jsem tyto obchody nemusela, přišlo mi to nechutné. Ale pak když jsem v něm dělala,tak bomba!! Nádherné věci, v perfektním stavu (takže to nikdo moc neměl na sobě), za supr ceny! Opravdu super!!! @gabinicee -já se bazarového kočárku nebojím, protože maminy ho maj půl roku a šup s nim ho prodat. A rozbít se může jak novej, tak použitej. To je uplně jedno.
Jinak u nás CAčko nemáme, ale Tesco tu máme s moc pěknýma věcičkama 😉

jiitkka
12. srp 2010

@denisa31 - laclik.cz =SUPER!!! Krásné věcičky!!! 😉

elidule
autor
12. srp 2010

@jiitkka my teda nemáme úplně nejlevnější kočárek, ale moc se nám líbil a byl ve slevě, tak jsme ho vzali a bylot o 🙂

jiitkka
12. srp 2010

@elidule - co koukám na kočárky, tak se mi jich líbí mnoho, ale prostě když nejsou peníze, tak se musí vzít to na co je....

elidule
autor
12. srp 2010

@jiitkka líbily se mi i jiný, ale to už byly fakt pálky 😔 kolegyně z práce má za 22 tisíc a to už jetej 😒

jiitkka
12. srp 2010

@elidule - já ikdybych těch 22tis měla, tak bych rozhodně nekoupila kočárek dražší než 10tisíc....To mi přijde naprosto zbytečné rozhazování! A rozhodně neznamená cena kvalitu! To už jsme se v rodině spálili mnohokrát... Ale jak říkám, každý člověk jiný názor 😉

elidule
autor
12. srp 2010

@jiitkka přiznám se, že se v těch značkách nevyznám 😅 šli jsme do jednoho krámu a vybrali 😀 žádný obcházení obchodů, na to nemám trpělivost 😖

elidule
autor
12. srp 2010

ale kdybych byla milionářkou ........ 😀 .............. no nejsem, jsem tisícářka pouhá 😀

jiitkka
12. srp 2010

@elidule - já se taky v těch značkách neorientuji. prostě vyberu podle vzhledu, funkčnosti a váhy... a jestli je to ten nebo ten... to je mi uplně jedno 😉

jiitkka
12. srp 2010

@elidule . já momentálně nejsem ani stovkařka...

elidule
autor
12. srp 2010

@jiitkka tak tohle si vzal na starost náš tatínek 😀 přesně, vybíral, aby byl skladný a lehký a lehce rozebiratelný a mezitím, co já jsem si nakupovala dudlíky a kosmetiku pro malou, tak on to vybral, akorát mě zavolal a ukázal na tři a řekl, ať si mezi nima vyberu a bylo vymalováno 😅 😀 byla jsem ráda

elidule
autor
12. srp 2010

@jiitkka no neberu to jako konto v bance, ale jako stálý příjem = mateřská 😅

elidule
autor
12. srp 2010

no tak jsem tam natáhla nějakou blbost 😠 tak ještě jednou

seba
12. srp 2010

Tak jsme doma a teda nakecaly jste toho hafo 😉
Sárinka má astma už prokázaný,předvedla tam záchvat-takže dostala v´ětší dávku toho co bere a ještě navíc jedny prášky a za 14 dní na kontrolu k primáři.Stavila jsem se ještě v tom tesku,malýmu koupila kaše,Sáře něco do školy.Pak ještě za sousedama,jestli budou k nám příští týden chodit krmit Samuela 😵 A pelášili jsme do knihovny 😵 😵 😵 takže mám zas co číst 😎

elidule
autor
12. srp 2010

ne tak dobře, když si to otevřeš, tak třetí list, to je přesně ten náš - jsem s ním spokojená 🙂

elidule
autor
12. srp 2010

@seba chudák malá 😒 astma? - dá se to vůbec úplně vyléčit?

janulle22
12. srp 2010

tak sjme doma z koupaku..bylo to v pohode... 😉 dneska bez urazu... 🙂 jeste jsme to vzali na pivsona s tchynkou a jdu premyslte co bude na veceri... 😉 mam hlad ze nych snedla cokoliv... 😀
jake ej u vas pocasi?