Přivýdělek z domova, víte o dobrém?

michaela1997
17. únor 2018

Dobry vecer, mam prosim vas dotaz, nevite nekdo o nejakem dobrem privydelku z domova? Chtela jsem plnit nejake obalky,ale zjistila jsem,ze to bude asi podvod...

skotskaa
18. únor 2018
lennus
18. únor 2018

Zkuste Median - dotazníky, přivydělávala jsem si tak

kamilanikola
18. únor 2018

@lennus fakt jen pošlou dotazník a pak peníze? můžeš mi prosím napsat do IP? děkuji

dendula79
18. únor 2018

@lennus Můžu kontakt nebo odkaz na Median?

jijanka
18. únor 2018

@michaela1997 Určitě mrkni do skupiny, kterou už Ti radily holky: https://www.modrykonik.cz/group/4546/

Často se tam objevují zajímavé nabídky. Také doporučuji mrknout na Indeed.cz, ale i tam dávej pozor na podvody. Jinak mám v mobilu aplikaci Fajn brigády (pokud bys vyloženě nechtěla jen práci z domova). Jinak já z domu dělám poradenství a marketing české firmě nabízející ekologicky šetrné výrobky.

dendula79
18. únor 2018

@jijanka Můžu poprosit o odkaz kouknu na to.Díky

jijanka
19. únor 2018

@dendula79 Poslala jsem do SZ 😉

lennus
19. únor 2018

@kamilanikola
@dendula79 Je to známá společnost, dělají dotazníky pro Čt, Radiožurnál, ty dotazníky se dělají přes PC s lidmi, jsou projekty, které jsou na delší dobu a kratší. Median najdete na netu - výzkum trhu, médií a veřejného mínění. Občas to slušně hodilo, není to úplně stálý příjem, ale jsou solidní a peníze se opravdu hodí, moc těch možností na mateřské není.

saruskas
19. únor 2018

@lennus A kolik si v průměru vyděláte na jednom dotazníku?

lennus
19. únor 2018

@saruskas Jsou takové ty rychlé, kdy je třeba jen pár respondentů a mít to do dalšího dne, to není moc, ale může se jich sejít víc, to třeba jen 100-200 a pak jsou větší projekty, kdy jsem si domlouvala schůzky a několikrát ročně to pár tisíc hodilo.

laborator
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
miguela88
23. zář 2018

Holky, mate s tím zkušenosti https://www.plneni-obalek.cz?? Jedna se těž podvod?? Děkuji

michaelar93
Odpověď byla odstraněná
Zobraz