Prodej oblečení z Anglie. Máte zkušenost?

tea80
17. bře 2010

Ahoj holky, máte někdo zkušenosti s prodejem oblečení z Anglie? Chtěla bych na zkoušku koupit nějaký balík a prodávat to po internetu, ale bojím se, že mi přijdou šeredné a nekvalitní věci. Nevím od koho to brát, nemáte s tím někdo zkušenosti? 🙂

deniska74
4. srp 2015

@isabel26 Je na pani nejaky kontakt? Dekuji Denisa

marky07
29. črc 2017

Chtěla bych upozornit na firmu Londonshop, která prodává použité oblečení a lisy z Anglie. Já jsem si od této firmy objednala 10kg balík dětského oblečení z Anglie 1.jakosti a z toho, co mi přišlo, jsem byla zhnusená. Určitě balík neodpovídal 1.jakosti, takové věci bych už jen věnovala na charitu…
Dobře ne vždy se zadaří, tak jsem balík obratem vrátila zpět a požadovala vrácení peněz a to byl největší kámen úrazu. Na peníze jsem čekala skoro 3 měsíce a myslím si, že kdybych je téměř každý týden neotravovala a nakonec jim nezavolal i manžel, peněz bych se nedočkala.
Proto chci před touto firmou varovat i ostatní, raději si od nich nic neobjednávejte a pokud již také bohužel čekáte na vrácení peněz, hlavně to nevzdávejte!
Markéta

jitkanovakova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitkanovakova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitkanovakova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
klaraalucka
25. lis 2017

Ja bych chtela pridat zkusenost s Londonshop neboli kotatka.mimishop z Uherskeho Hradiste. Objednali jsme minuly tyden balicek za 3390kc 40kg obleceni. Prisli veci opravdu krasne, prvni trida, sice veci spise kojenecke ale nasli se i vetsi na dve dcerky. Vecicky hezke pekne neznicene vonave. Akorat se musi vyzehlit. Objednali jsme dalsi balicky a zatim jsme spokojeni 🙂

aneta33
9. pro 2017

Já jsem si asi před 2 lety koupila lis dospělý dámský a to dvakrát. Nejdříve přišli relativně pěkné věci, dobře se i prodávali. Ale druhý balík děs a hrůza - nakonec jsem to naházela do kontejneru na charitu. Takže záleží kus od kusu.
Kamarádka si takto objednala dětský a říkala, že je s tím hodně práce, všechno vyprat, nafotit, nacenit, odesílat.... Že se jí to ani nevyplatilo...
Já teď koukám na stránky giraffik.cz - má někdo zkušenost??

latecia
26. pro 2017

@deniska74
@deniska74 Dobry den ja ziju v Londyne. Zde nejsou zadne secondhandy ale charity shops a vydelky jdou na dobrocinne akce. Ale mozna bychom se mohly domluvit- latecia@centrum.cz

gabuse778
29. pro 2017

Tohohle bych se trošku bála...Abych na tom právě neprodělala tím že by to zboží přijde vadné a poškozené. Sama jsem to tedy nikdy nezkoušela, ale nevím.

latecia
29. pro 2017

Tak zaruku vam neda asi nikdo. Leda si nakoupit od nekoho kdo ma stale zakazniky. Ale jak tak ctu prispevky nekteri si mysli ze nakoupi nove, znackove, pekne za malo penez tak na tom bych prodelala spis ja pze doprava do cr je draha. Nejlevnejsi varianta prepravy by byla 550 za maly kufr, 1100 za velky, dotycny by musel platit predem pze jinak to nejde...detske oblecky se snadno uspini, takze nejaky flicek v kazde varce bude...tusim ze ty prodejci to dovazi z nejakeho velkoskladu v cr ktery dovazi v uk neprodejne , vyrazene hadry pze to by to jinak slo do zdejsich charity shops. Ale to je jen ma domenka.

klaraalucka
20. led 2018

Já jsem nyní otevřela sekáček eshop a prodávám sekáčkové oblečení z dovozu z Anglie. Jsem zvědavá jestli se to chytne. Já mám s objednáním dětského lisu dobrou zkušenost. Vše bylo čisté, vyprané, žádné díry a věcičky hezké. Je s tím práce ohledně focení, textů,oceňování apod, Ale obleču si i vlastní holky 🙂 a ještě něco snad prodám 🙂 Tak držte palečky

lancore
23. led 2018

@klaraalucka držím palce jak vám to šlape?taky to chci zkusit ale musím sehnat prostory.

klaraalucka
23. led 2018

@lancore ja prodavam z domova. Zalozila jsem si eshop na netu. Nafocuji ocenuji rovnam skladam. Je to prace jeste s detma ale da se to. Snad to bude vydelavat 🙂

klaraalucka
23. led 2018

@lancore tepre spoustim 🙂 zaridit zivnost a pak zacnu 🙂

lancore
5. únor 2018

@klaraalucka tak držím palce

evik_svistik
22. dub 2018

@klaraalucka také začínám zvažovat, neočekávám velký výdělek, spíše obléct vlastní děti a zbytek rozprodat, jak Vám to zatím jde?

zelenaesmolda
22. dub 2018

@latecia taky jsem zila nekolik let v londyne,nektere charity shops jsou fakt super,koupila jsem treba zahradnicky na miminko za 10p nebo dupacky za 50p

nynus
20. kvě 2018

@deniska74 ahojky shanize jeste nekoho na skladovani a nasledne zaslani zboží z uk do cr?

lancore
20. kvě 2018

@nynus jj

nynus
20. kvě 2018

@lancore ja se klidne nabizim..ziju v uk..tak kdyby jste potřebovaly muzete si to zaslat ke me a ja vam ti zaslu do cr

prchalova
28. dub 2020

@tea80 určitě neobjednavat,je to podvodnice,

nynus
28. dub 2020

@prchalova 😃 to tady na mě po letech vyskocilo
Kdo je podvodnice dyť tady to už pár let nežije poslední příspěvek byl 2018😃😃
Po mě na nakonec nikdo nic nechtěl 😄😄😄

nonam_
27. zář 2020

@klaraalucka ahojky, muzu se zeptat jak ti jde ten eshop s oblecenim? taky o tom uvazuji , dekuju 🙂

klaraalucka
3. říj 2020

@nonam_ už jsem dávno zabalila pár kšeftů bylo ale ani na správu eshopu to nestačilo. Veci jsem vybrala nakonec holkám a zbytek charita. Je toho prodeje prostě moc ...