Prodej oblečení z Anglie. Máte zkušenost?

tea80
17. bře 2010

Ahoj holky, máte někdo zkušenosti s prodejem oblečení z Anglie? Chtěla bych na zkoušku koupit nějaký balík a prodávat to po internetu, ale bojím se, že mi přijdou šeredné a nekvalitní věci. Nevím od koho to brát, nemáte s tím někdo zkušenosti? 🙂

rimmel
17. bře 2010

myslis webstranku a z nej predavat? nato potrebujes suhlas predajcu, musis konktaktovat predajcu, napr co ja viem next, spytat sa ci by dali zlavu pri pravidelnom nakupe atd atd..a akoze ake seredne veci?? 😕 😅 😀 😀 😀

tea80
autor
17. bře 2010

ne, myslím, že od někoho koupím balík věcí, mix značek a velikostí, second hand a budu to prodávat třeba po mimibazaru 😉

rimmel
17. bře 2010

a to by ti kto predal??

rimmel
17. bře 2010

aha to je vlastne tvoja otazka 😅 😀 no ja neviem od koho,prvykrat take daco pocujem

tea80
autor
17. bře 2010

prodává to plno lidí, zašlou Ti balík oblečení a ty za to zaplatíš a pak si to sama prodáváš, ale dá se to taky objednat přímo z Anglie a máš pak samozřejmě nižší cenu, potřeboval bych právě nějaký kontakt, buď na někoho z Anglie nebo někoho odsud. A také názory někoho, kdo s tím má zkušenosti, jestli to má vůbec cenu 😅

soanpe
17. bře 2010

tea
nebud tak naivní, že ti někdo prozradí "know how" 😀
každý si střeží to tajemství, jak vydělat, kde sehat zboží atd. 😎

kaleilah
17. bře 2010

http://www.secondhand-olomouc.cz/fotogalerie.php

tady můžešt kouknoztm, je tami to oblečení nafocený, takže si vybereš přímo podle obsahu na fotce 😉

soanpe
17. bře 2010

no ale podle cen to není nabídka na kšeft,ale pro osobní potřebu 😉

kaleilah
17. bře 2010

soa cena pytle příšerná, ael nevim teda na co by mi bylo 20 zimních bund 50 různých velikostí 😅

stazina
11. bře 2013

Ahoj ,ráda bych otevřela znovu totto téma...docela mě to zajímá,jestli si některá z vás tímto způsobem přivydělává..je to vůbec možné?
@tea80 zkoušela si to?
Díky, Stázina

monika9694
5. čer 2013

@stazina ahoj ja som si uz objednala zopar balikov second handu takze viem o com hovoris... lenze ja sis to kupujem na slovensku tiez som chcela najst nejaku stranku priamo z anglicka sice som nasla zopar takych stranok nepodarilo sa mi toobjednat .... tk mi nezostavalo nic ine len si objednavat na slovensku od jednej co to robi co ma asi najlepsie ceny a kvalita je tam pomiesana veci velmi dobre dobre ,veci na donosenie.... ale mne sa podarilo najst jednu pani co ma second hand a ona to oddo mna vykupuje... a sme spokojne lebo ja si necham veci pre moju dceru a este aj sa mi za to peniaze vratia... snazim sa popredat aj na bazosi niekedy sa podari niekedy nie... ale chcela som sa opytat nevies ake maju oblecenie second hand momik? oni maju aj e shop a su z ciech ....

stazina
11. čer 2013

@monika9694 ahoj , second hand momik neznám , já obejdnala přes jednoho pána přímo balík z ANglie...prý v čechách to vůbec nerozbalují , je to originál....ale...balíček stál 3600,- ,bylo vněm 220ks špinavéhoo , smradlavého oblečení, plné chlupů a kdo ví čeho..v první chvili jsem to chtěla poslat zpět...pak jsem to rozdýchal, všechno vyprala.neuvěřitelné,že do toho pytle nacpali asi 10ks županů! No,jasně,aby to bylo težký.Pár kousků bylo hezkých,ale myslím,že s pár kousky budu moct vytírat podlahy. Neuvěřitelné množství anglických uniforem..no,rpsotě už nikdy více!!!!!!!!!!

monika9694
11. čer 2013

Tak na slovensku je to lepsie aj ked vzdy trpnem ja za 40 kilovy som dala 135 eur 10 eur doprava nastastie som mala sice spinave ,ale nebolo ani chlpate ani smradlave.... Nakoniec som si objednala veci zo slovenska ako vzdy ...bola som velmi spokojna...

brnky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
angis
29. črc 2014

@tea80 ahoj. Zrovna me taky napadlo si pořídit nejaky ten balík. Zrovna bydlím uz par měsíců v Anglii. Tak nemáte nekdo nejaky tip? Nebo bych mohla objednat i někomu do cr. Diky. Těším se na odpověď.

sarkad2856
30. črc 2014

@angis Ahoj, no tak to tiše závidím že si u zdroje 😀 taky jsem to zkusila a celkem v pohodě, ale mám to přes paní která to má na živnost.Tak se nemusím bát že příjdu o peníze.Chce to se informovat a poptat pak hodit na servr či i tady a třeba by si někdo chtěl přivydělat na mateřské 😉

andeju
18. srp 2014

@angis
@angis Bylo by možné se s vámi nějak domluvit na balíku oblečení?

monavika
24. zář 2014

@angis Mohla by jste mi prosim doporucit nejakeho anglickeho prodejce s kvalitnim oblecenim (baliky?) Mam v Anglii rodinu a nabidli se mi, ze mi budou baliky zasilat ,ale jak hledam, tak na netu nemuzu najit zadneho primeho prodejce (velkosklady se secondhandem) diky

deniska74
22. kvě 2015

@angis Dobry vecer, zijete jeste v Anglii? Hledam pani,ktera by pro mne sbirala za poplatek a pak mi to ne me naklady zaslala do Nemecka?Predem dekuji za odpoved a preji hezky vikend Denisa

deniska74
22. kvě 2015

@monavika Mate prosim nekoho, kdo by mohl shromazdovat me nakupy v Anglii? Dekui Denisa

monavika
23. kvě 2015

@deniska74 už nemám :(

sardynka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
isabel26
15. črc 2015

Baliky prodava se znackovym detskym oblecenim pani Milena z Zernovnika, maji to znackove a kvalita je A, mame dobrou zkusenost 🙂

isabel26
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
isabel26
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
isabel26
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
isabel26
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
isabel26
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
isabel26
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
isabel26
Odpověď byla odstraněná
Zobraz