Produkty Tupperware. Používáte je?

elitera
16. zář 2008

Znáte? Používáte? Jsou tu další poradkyně?
Nechci tohle téma jako reklamu, ale spíš jako "poradnu", pokud jste dostaly nějaký produkt a nevíte si s ním rady. A taky na výměnu zkušeností a receptů 🙂

marie83
30. čer 2009

a nebo jedině se zeptat přímo u těch distributorů,protože v tom katalogu nejsou všechny věci .

kamiska
5. črc 2009

muzu mit dotazek na poradkyne? jsou nejake povinnosti, ktere musi poradkyne plnit? treba kazdy mesic minimalne jedna prezentace nebo ucast kazdomesicni nekde? a zaroven jsou nejake podminky, ktere musi clovek splnit, aby se stal poradkyni? diky moc

andrejkag
10. črc 2009

Ahoj kamiska, nie su žiadné povinnosti ktoré musíš plniť, nič nemusíš. Robíš len kedy chceš a koľko chceš a ked to nejde tak nejde. A aby si sa stala poradkyňou stači zájsť do najbližšieho centra a podpísať jeden papier.

Poradkyne,kto vie čo nás čaká v novom letáku??? 😉 až v pondelok idem na míting a som už zvedavá 🙂

likol1
13. črc 2009

Prosím, prosím,poradkyně, nějaké ty recepty pro formu na mufiny nemáte? Už jsem si jí koupila,ale moc toho v tom neumím.(myslím v mikrovlnce) 🙂

ondatrao
26. črc 2009

Při pročítání vašich příspěvků jsem narazil na základní otázku, a tou je otázka ceny a nemožnost internetového obchodu.
Vzhledem k tomu, že Tupperware znám již nějakých 15 let, tak je odpověď prostá:
Obchod s výrobky je založen na systému multilevel marketing, takže ti, co jsou nahoře nedopustí, aby jim někdo bral jejich příjem z vybudovaného systému a prodával za přijatelnější ceny osvobozené od zisků "vrchnosti", která hřeší na rozmanitý sortiment a poměrně vysokou kvalitu výrobků a v neposlední řadě i šikovnost "pěšáků" , kteří dělají předváděcí prezentace.
Kdosi napsal, že například cena auta Škodovky je jiná, než v zahraničí. Ano to je pravda, nikde v zahraničí nejsou Škodovky tak drahé, jako v ČR, ale to je téměř se vším ostatním zbožím, lhostejno zda je vyrobeno zde, nebo dovezeno.

elitera
autor
26. črc 2009

Rezetko, na přepravu jídla pro malýho asi jakýkoliv nádobky typu Hitparáda, trio, Ultimo. Thermo sice udržuje teplotu jídla, ale není vzduchovodotěsný a je poměrně dost neskladný, Primaklima je na ovoce a zeleninu do lednice, ne (primárně) na přepravu. V mikrovlnce se hitparády používat můžou, ale bez víčka a neměly by se v tom ohřívat mastný/tučný věci (nádoby jsou přirozeně stavěný do asi 110 °C a tuk může v mikrovlnce dosáhnout výrazně vyšších teplot, takže by se poškodil povrch misky; nemá to vliv na funkci, ani se z toho nic nadále neuvolňuje, ale je to vada na kráse). Takže spíš bych řekla opravdu ty klasický misky a dojít si to někam obřát do mikrovlnky (nebo vlastnit termotašku). 🙂

marie83
26. črc 2009

Ahoj chci se zeptat mám lahev na pítí pro malou v zelené barvě u nás je i v modré to vím,ale v Německu je v růžové barvě nevíte jestli je už i tady?Kdy bude nový katalog?

elitera
autor
27. črc 2009

Nový katalog bude na podzim. Růžová flaška byla u nás jen za odměnu pro poradkyně za poměrně vysokej obrat, v prodeji je půllitrová jen zelená a není to katalogový výrobek. Myslím si, že ani nebude, ale je to jen moje domněnka, ničím nepodložená 🙂

marie83
27. črc 2009

No já tu zelenou mám a segra má i modrou tak jsem chtěla růžovou no škoda,ale asi budu muset říct švagrové protože v Německu se dá koupit normálně 🙂

leni30
13. srp 2009

Zdravím, ráda bych se také vyjádřila k výrobkům Tupperware ... z mého pohledu jsou kvalitní, ale trochu drahé ... nebaví mne prezentace, ale několika jsem se zúčastnila k celkové spokojenosti. Výrobky jsem si však přímo na prezentaci nekoupila, ale kupuju je všechny na internetové aukci na aukro. Doporučuji Vám totéž ... možná se teď některá osoba, která se tomuhle věnuje profesionálně bude na mne zlobit, ale na těchto stránkách se dají vydražit origoš Tupperware výrobky za skvělé ceny ... od korunky. Prodejci jsou super ... mám z těchto aukcí mraky výrobků za opravdový zlomek ceny ... je to na vás. Přeji hezký den. Lenka 🙂

peroli
13. srp 2009

Ahojky... taky mám od tapru půlku kuchyně... zásobuje mě mamka která to dělá.. cena je sice poněkud vyšší ale fakt to stojí za to 😉

likol1
14. srp 2009

chtěla jsem se zeptat, jestli silikonovou podložku vymazáváte, nebo ne, Mě se piškot potrhal, nešlo to dolů.tak jsem se chtěla zeptat těch zkušenějších. 😒

elitera
autor
18. srp 2009

marie83 - růžová flaška v prodeji!!! 🙂
leni30 - je dobrý taky říct, že při koupi na aukru nemáš vůbec žádnou záruku na výrobky, a už vůbec ne doživotní. Prodej nových výrobků přes aukce (a obecně bez prezentací) je nelegální. A uvědom si, že ta poradkyně, který jdeš na prezentaci, s přípravou prezentace stráví nějakej čas, pak je na prezentaci, přiváží svoje vlastní nádobí, vaří (obvykle aspoň částečně) ze svých surovin, zpracovává objednávky, jede pro zboží, rozváží zboží, provádí servis a reklamace, většina z nás dává ke zboží i nějaký drobnosti jako dárky... Takže díky.
Likol, piškot se musí rolovat/sundavat ještě teplej, pak opravdu není třeba mazat. Přiznávám, že to dělá manžel, protože má azbestový ruce. příště to můžeš zkusit pomazat olejem nebo i pomoučit, zkušenost bohužel nemám.

likol1
19. srp 2009

elitera-děkuji za radu, ohledně podložky. Jsem fanda to Tupperware. Vždy k svátku, vánocům si něco přeji. (Synovo kolegyně v práci byla poradkyní) Ale ráda se poučím. 😵

krnazuzka
24. srp 2009

holky,
neposlala byste mi nekterá ještě dneska všechny kody na novým letáku?
zejmena mísa na míchání díky

elitera
autor
9. zář 2009

Krnazuzka, je to ještě aktuální? Jsem si toho nějak nevšimla ☹
Holky, jinak doporučuju prezentace na příští týden, jsou narozeninové týdny a akce je faaaaaakt vydařená 😵

kamiska
13. zář 2009

tak elit nenapinej 😀 copak tam mame hezkeho? 🙂

elitera
autor
20. zář 2009

Chjo, já to nějak zaregistruju vždycky se značným zpožděním ☹ Jinak viz tupperwaří stránky 🙂

lotty
2. říj 2009

Ahojte, tiež som veľký fanúšik Tupperware, mám už kopec vecí doma a so všetkými som úplne spokojná... a ak sa mi stalo, že mi niečo nefungovalo, tak mi to poradkyňa vymenila, alebo ukázala ešte raz, ako to používať. Veľmi mi zľahčili prácu v kuchyni.

aponchie
3. říj 2009

hoj ..kolik je prosim vas pevna cena v katalogu za takove plastove uzaviratko ve tvaru bananu?dikes

lotty
3. říj 2009

na slovensku tento produkt nie je v katalogu. Minuly mesiac ho dostal kazdy za nakup nad 33 Eur...

elitera
autor
6. říj 2009

Banánek opravdu v katalogu není, výjimečně bývá v akcích nebo jako dárek.

Holky, kdo máte rády víno, těšte se na další akci! 😵 (ehm, po předchozích zkušenostech - kdo chce vědět něco konkrétnějšího, kopněte mě přes IP, že tu mám dotaz 😉)

lucika.n
9. říj 2009

Jak se dostanu na nějakou prezentaci? Ne netu jsem si vyhlídla pár věciček a ráda bych je viděla v akci. Dejte prosím do IP kontakt na nějakou tu "prezentérku". Dík.

kamiska
9. říj 2009

lucika.n - prezenterka je pokud vim elitera a je i z brna, tak ji napis IP 🙂

elitera
autor
12. říj 2009

Luci, máš IP 🙂

elitera
autor
12. říj 2009

Jo, a na tupperwebu je už aktuální marketingová nabídka 🙂 http://www.tupperware.cz/cps/rde/xchg/czsk/hs.x...

frcka
16. říj 2009

Ahoj tupperky 🙂
uvažujem nad tým, že sa stanem poradkyňou ale stále mám jeden problém - som vegetariánka a mám bezlepkovú diétu. Je možné stať sa poradkyňou aj bez prezentácií? To čo varím ja, by asi nikoho nezaujalo 😵
Napriek tomu sa mi výrobky zdajú úžasné a viem o niekoľkých ľuďoch v okolí, ktorým by určite uľahčili život... Je mi jasné, že nebudem vedieť poradiť ako upiecť mäsko dochrumkava alebo dobre vykysnúť koláč z VLASTNEJ skúsenosti. A tak zvažujem, či to má zmysel...? Dáva fyrma priestor aj pre ľudí, ktorí prezentácie nerobia?

elitera
autor
16. říj 2009

Frcka, oficiálně ne, opravdu bys měla chodit po prezentacích a předvádět vaření. Na druhou stranu v ČR je vydaná bezlepková kuchařka (je docela tlustá), nejspíš by se tam leccos zajímavýho našlo, aby to bylo atraktivní i pro "lepkožravce" 🙂 A je spousta poradkyň, který "žijou" jen z prodeje z letáčku 😉

frcka
16. říj 2009

Hmmm... Ďakujem za úprimnú odpoveď 🙂 Osobne sa mi tiež nepáči predaj z letáčiku. Na takto zakúpené výrobky som na mnohé "finty" prišla až neskôr. Je ale veľká časť sortimentu, ktorá sa dá vynikajúco využiť aj na vegetariánske pochúťky a mám aj pár osvedčených receptov na normálne koláče, ktoré som kedysi tak rada pekávala... Veď je asi aj tak na mne, čo budem predvádzať, nie?
Predtým než sa rozhodnem, skúsim "absolvovať" aspoň jednu TUPP prezentáciu, lebo doteraz som sa stretla len z "letáčikovými" poradkyňami. Ak už niečo budem robiť, tak nech to bude tak, ako to má byť 🙂

elitera
autor
17. říj 2009

Frcka, myslím, že k tomu přistupuješ správně 🙂 Takže hodně štěstí 😵