Produkty Tupperware. Používáte je?

elitera
16. zář 2008

Znáte? Používáte? Jsou tu další poradkyně?
Nechci tohle téma jako reklamu, ale spíš jako "poradnu", pokud jste dostaly nějaký produkt a nevíte si s ním rady. A taky na výměnu zkušeností a receptů 🙂

madonnka
26. dub 2010

Ahojiiiik 🙂

Likol dakujem krásne za odpoved 🙂 K mlynceku a ryzovacu som si este objednala perfektné cedítko-tak uz sa neviem dockat kedy mi to dojde 😉
Dakujem za fajn rady k ryzovacu-podarilo sa mi ju zohnat za skvelú cenu 😉
Rozmyslam aj nad vyrobkami modul a královná policiek,chcela by som to na múku,cukor,kávu...atd.... 🙂 Pácia sa mi najma tie co sa obojstranne otvaraju 🙂

laurasuper
26. dub 2010

madonnka: Ty co se oboustranně otvírají jsou stále sypké. Moduly jsou ty s pružinkou.
Já jsem dala na rady zkušenějšch a moduly jsem si pořídila hlavně na mouky a cukry, krupici, sušenou smetanu. Jelikož v řadě stále sypké to zůstává zapadlé do toho okraje.
Naopak neschafe, granko, čočka, nudle, to se mi zase mnohem líbí v stále sypkém. Nescafe jsem měla původně v modulech, ale mnohdy se mi pružika tak prudce vymršila, že mi z toho vyletěla i něco kafe. Na stále sypké čekám až budou v akci. Potřebuji jich ještě dost. Na těstoviny, na cerálie atd. A také čekám na kořenky.

zuzana0612
27. dub 2010

ahojte, ja mám z tupper zatiaľ iba pár vecí. možno ste to tu už niekto písali, ale som lenivá čítať celú diskusiu rýchlo.... 😀 . chcela by som sa opýtať, či niekto nemáte recept na knedlu v kráľovskej forme.

likol1
27. dub 2010

zuzana0612 Mohu ti poskytnout jeden recept. (je jich víc)
2 housky nakrájené na kostičky, 1 hrnek polohrubé mouky,(běžně používaný hrnek na snídani), 1 hrnek mléka, 1/2 kostky droždí,(můžeme nahradit práškem do pečiva) 1 vejce,sůl a dvě lžíce oleje.Všechny přísady smícháme.Po vykynutí,(když dám prášek do pečiva, tak hned) těsto dáme do královské formy, kterou vypláchneme vodou,nebo vymažeme olejem.Vlníme, přiklopené(třeba papírem na pečení) 8 minut na 1 stupeň.( každá mikrovlnka je trochu jiná. Je li to málo, přidám minuty) Před vyklopením a krájením nechám 2 minuty odstát. Tak ať se ti knedlík povede. Je to rychlovka. Moje snacha byla nadšená.

zuzana0612
27. dub 2010

likol, ďakujem. videla som ju robiť na prezentácii, ale nestihla som zapísať recept, pretože to bolo u nás doma a tak som behala okolo linky, umývala a podoben, nestihla som potom všetko. ale knedla bola fakt super.

madonnka
27. dub 2010

Ahojiiik,pekny dnik zelám 🙂

Laura dakujem krásne za rady,tak potom aj ja radsej objednám na múku,cukor a kávu tie moduly-potrebovala by som ich dost vela 😉 A tie co sa obojstrane otváraju zase vyuzijem na nescafé,granko a iné 😉 Postupne si ich poobjednávam 🙂

A samozrejme aj korenicky by som potrebovala dost vela 😀 a tiez na ocot a olej tie nádobky 🙂 Ale kukám akcie a vzdy sa cosi nájde. 🙂

Aj tento mesiac som prekrocila stanoveny limit 😀 no teda tomu sa neda odolat 😉

laurasuper
29. dub 2010

madonnka : Když byly teď vúnoru v akci moduly, tak jsem za ně platila něco přes 3 tisíce. A to byly ceny nákupní, bez těch 23 %. Srdce mi krvácelo! 😉 😉 Jenže, když jsem to ctěla mít ve spížce hezké a jednotné, musela jsem to tak udělat, jelikož před tím byly v akci 2 roky zpět, takže bůhví kdy budou zase další v jaké barvě. Stejně tak to budu muset udělat až budou kořenky a už teď se toho upřímně děsím.

madonnka
29. dub 2010

Ahoj Laura 🙂

No to ti verím ze si mala toho dost a naraz 100 eur tak to dá zabrat 🙂 Ale urcite to más pekné,rovnaké 😵 a dobre to vyzerá v kuchyni alebo v spajzi 🙂 Aj ja rozmyslam ze ked by som si to dokupovala postupne ci by som to mala v rovnakej farbe? 😕

Alebo farby modulov,myslim viecok sa menia?Ako vies?Aj ja by som to chcela mat pekné a rovnaké,nie kazdé iné.

Tak ak tu budes,budem rada ked mi napises ze ako to s tymi modulmi je 🙂

laurasuper
29. dub 2010

Ahoj madonnko!

S těmi moduly je to tak, že v katalogu jsou normálně v modré barvě, ale teď v mimořádné nabídce byly červené. Vím, že předtím ještě někdy byly v barvě černé. Takže proto jsem si je vzala všechny, jelikož nevím, jak bych se potom k dalším červeným dostala a na to abych je kupovala postupně za plnou, tak to jsem nechtěla a hlavně už by to nebyla ta červená barva.
Chce to prostě se zatnout a pořídit to naráz, protože jinak to dohromady nedáš. No co Ti budu vykládat, musela jsem to našetřit na jídle! Naštěstí manžel není vybíravý a omáčka nebo guláš na 3 dny mu nevadí.
Ale investice do nich vůbec nelituji. Když jsem je měla první týden, tak jsem se chodila do potravinové skřínky koukat jako na televizi. 🙂 🙂
Ještě jsem si pořídala 6 oranožových duhových pokladů a tam jsem si zase roztřídila všechny věci na pečení. Polepila polepkami ze stále sypkého: vanilkový cukr, pudingový prášek..........
Nikdy předtím jsem neměla ve spížce takový pořádek než co jsem začala dělat Tupper.

madonnka
30. dub 2010

Ahoj Lara 🙂

Dakujem za odpoved 🙂 No spravila si to dobre,ze si to naraz kúpila 🙂 To ti verím ze to teraz más pekné,vsetko po ruke a v poriadku. 🙂 No urcite sa investícia vyplatila,keby ze bude akcia na ne tak urcite by som aj ja objednala naraz a tiez to usetrím na strave 🙂
Mozem sa opytat ze ked boli tie moduly v akcii ze kolko stáli,?(viem si spomínala ze ty si kupovala v nákupnej cene)
A za 3000kc kolko kusov modulov más? 🙂 A byvajú tie moduly aspon 1x do roka v akcii,?
Tie oranzové dúhové poklady sú ktoré,?Más na mysli královnú policiek?Som pozerala v katalógu ale neviem,u nás to má asi iny názov 🙂
A inác ako sa Ti darí s Tuperom?Si spokojná,? 🙂 Casto robís prezentácie,?

Sorry ze som sa tolko pytala 😉 zelám pekny dnik a este krajsi víkend 😵

madonnka
30. dub 2010

Oprava:prepác malo byt Laura,nejak mi uniklo jedno pismenko,az potom som si to vsimla.

laurasuper
30. dub 2010

Ahoj madonnko!
Já jich mám za tu cenu 15.
5 velikosti 2,2 l- tam mám houku hladkou, polohrubou, hrubou, cerální a cerálie. Ty ovšem plánuji,že až budu mít stále sypké, tak je přemístím tam a modul využiji ještě na chlebovou mouku.
4 velkokosti 1,6 l - cukr moučka, krupice, krystal, strouhanka
8 velikosti 1,l - sušená smetana, houby, dětská krupička, sůl, solamyl a ty zbývajííc 3 nemám zatím ještě polepené. Původně tam měl být kokos, ořechy, sušené ovoce, ale pečení jsem si celé přestěhovala do duhových pokladů.
Duhový poklad je ta oranžová nádobka, byla v lednu pro zákazníka při nákupu za 1000 Kč. Také jsou to fajn nádoby do na uskladnění. Obávám se že moduly teď hned tak v akci nebudou, když byly v únoru. Ale nějaké stále sypké by snad mohlo být.
Jinak já Tupperware nedělám dlouho. Od listopadu loňského roku. Hlavně nakupuji pro sebe, pro svoji rodinu a moje kamarádky. Na prezentace k cizím lidem nechodím. "Odprezentuji to v práci při pauze, s kámoškama u kafča. Vždycky u mě něco vidí, pak se jim to zalíbí, tak to chtějí, samozřejmě až skončí akce. To je také na zabití!
S Tupper jsem moc spokojená. Ale je to fakt závislost a šílený žhrout peněz. Nevím jak jsem ještě do loňského roku bez něj mohla být! 🙂 🙂

madonnka
30. dub 2010

🙂 🙂 🙂 si super proste Laura 😵 😵 😵
No fajn 15 nádobiek to teda hej 🙂 aj ja chcem 😀
Vies co aj mne ponúkli uz aj 2 poradkyne aby som zacala robit s Tuperem 😵 Lenze ja tiez nejak moc nemusím tie prezentácie u cudzich ludoch,radsej by som objednávala pre seba,pre rodinu a pre kamosky 😵
Jedna moja kamoska ktorá uz davnejsie robi Tuper chce byt skupinovou,tak mi navrhla ze by som mohla aj ja s tym robit,hlavne ze si postupne chcem vyrobky poobjednávat,mala by som to za nákupnú cenu a tiez vraj aj nejaké darceky 😵

Urcite je to závislost uz aj u mna 😀 niektoré známé mi povedia ze ci nelutujem na to tolké peniaze,reku nelutujem lebo som sa presvedcila ze sa to oplatí kupit 😉 Iny daju peniaze na inú "závislost" ja zase na túto 😉

Ja som s Tuper vyrobkami v kontakte asi pol roka,mám uz nejaké vyrobky,ale stále nie dost 😀

laurasuper
30. dub 2010

madonnka: Poslala jsem Ti na IP info k Tupperware.

madonnka
1. kvě 2010

Ahoj Laura 🙂
Dakujem za info,odpisala som aj ja 😉

dievca
8. kvě 2010

Dievcata,neviete kedy bude v akcii tri hitparada?Dakujem 🙂

dievca
8. kvě 2010

preklep 😉 trio hitparada 🙂

anielik
13. kvě 2010

ahoj, akurat bola teraz minuly tyzden... ☹

laurasuper
13. kvě 2010

anielik. Tak to musela být asi nějaká mimořádná akce u Vás. U nás nic takového nebylo. Byla akce májový polibek a tam byla kouzelnice, váleček, podložka, špecle, sítko.

anielik
13. kvě 2010

fu preistotu som to kontrolovala 🙂 , ale ano bola u nas mimoriadna akcia na SR 😉 trvala len 17 tyzden
ano to co pises bolo na 18t 😉

dievca
13. kvě 2010

anielik ja som to veru nepostrehla,a nevies aka bola cena?

nada4
13. kvě 2010

ahoj holky taky se přidávám mám taky dobré zkušenosti s tuperware jsou dražší ale stojí to z to

anielik
13. kvě 2010

dievca...mas IP

laurasuper
13. kvě 2010

nada4 - jj, to máš naprostou pravdu. Já si říkám jak jsem do loňského roku bez něj mohla žít.

nada4
13. kvě 2010

Většinu těch věci jsem si pořidila když byly v akci a jsem rada že je mám ,rada se přidavám k teto diskuzi protože se od Vás zase něco nového naučím

madonnka
15. kvě 2010

Ahojte tak som uz tu 😀 chybala som niekomu? 😀

Vcera mi doniesli mlyncek na syr,ryzovac,perfektné ceditko tak sa vytesujem z dalsích vyrobkov tupperu 😵

Z mimoriadnej akcie som si objednala apollo krájac+aj nadstavce na rezance a pyré,sirokú sil.stierku a merny mix 2 l . 🙂

Teraz budú v akcie na 21 -22 tyzden : maly diplomat,pikantus,z profi kolekcie tlakovy hrniec a panvica 20 cm a tiez Micro plus labuzník 2,25l .

Pekny vikendík vám zelám 🙂

zuzana0612
16. kvě 2010

madonnka a vieš mi povedať, koľko bude stáť ten micro plus labuzník? pretože by som ho chcela. inak ryžovač mám a super vec. 😉 . aj mamina ho už chce, keď videla tú ryžu, čo sa v ňom dá urobiť a aká je dobrá

anielik
16. kvě 2010

zuzana naozaj je dobra ta ryza? ja sa dako neviem odhodlat? ake mnozstvo tam davas? kolko vody ? a cas???

dik

madonnka
16. kvě 2010

Ahojte 🙂

Zuzana cena micro plus labuzníka 2,25 l je 40 eur,bude v akcii od 24.mája do 6 .júna.Ja mám labuzníka 1,5 l ale je super 😵

Ryzovac som dostala niektory den,este som ho nevyskúsala,ale v návode sa píse ze pri varení bielej ryze sa odporúca 300ml zrna,500-600ml vody a cca.8-12 minút varenia pri 800W.

zuzana0612
16. kvě 2010

no tak to je celkom dobrá cena. určite si ho kúpim. už teraz sa teším. tiež som uvažovala, že či kúpiť ten menší objem alebo väčší, ale som si povedala, že vo väčšom urobím aj menej aj viac.
s tým ryžovačom je to tam tak napísané. nám na prezentácii varila poradkyňa ryžu a dala 300 ml ryže a vody prevarenej v konvici rychlovarnej dala 450. aj nám tak povedala, že pomer je 1 diel ryže a 1,5 vody. ja som to tak spravila. a varili sme ju asi 11 minút a mikrovlnka naša má iba 750W. možno záleží aj na druhu ryže.