• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Produkty Tupperware. Používáte je?

6. dubna 2015 
ahojte. madonnka, tak ty dávaš samé zaujímavé informácie.... :wink:
1. čer 2010 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
2. čer 2010 ve 12:03 • madonnka
Oprava:nie 3l je v akcii ale 2l ultra plus.
3. čer 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, chcem sa spýtať, či máte niektorá nádobky Prima klima a aké sú...zvažujem ich kúpu a neviem sa k tomu dokopať :grinning:
3. čer 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Lyongirl urcite sa oplatí do prima klimy investovat nakolko v nej dlho (4 tyzdne aj viac) vydrzí cerstvo zeleninka aj ovocie.
Má to taká impegrované obrazky na bocnych stranach a podla toho sa da riesit co ako skladovat.
Su v objemoch 1l,1,6l,2l,3,6l,4,2l.Podla toho aké chces, :dizzy_face:
3. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
mne vzdy zelenina v prima klime splesnivie:( neviete kde moze byt problem? dakujem
3. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madonnka ďakujem :wink:

má ešte niekto osobnú skúsenosť a lepšiu ako aveline???
3. čer 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

@lyongirl ja som sa teraz dokopala a zatial som spokojna, mam ich cez mesiac, su velmi fajn :slight_smile: takze hor sa na nakup :slight_smile: len by som si teraz uz objednala aj vyssie paprika sa a baklazan je problem niekedy tam dat :wink:
3. čer 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anielik dík za radu :slight_smile:
3. čer 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:

avelin moze byt ze sa Ti zeleninka zaparí a tym vznikne na spodku prima klímy trosku vody-treba tú vodu odstranit,utriet do sucha nádobu a najlepsie je ked sa nieco dlho skladuje ze sem -tam otvorís ,skús a uvidís ci pomoze-malo by to zabrat.

anielik :slight_smile:
4. čer 2010 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madonnka skusala som sem-tam otvorit, ale nepomohlo.....asi by sa malo kazdy den otvarat. Ide sezona ovocia a zeleniny, tak budem skusat.
Inak s ostatnymi vyrobkami som spokojna, este rozmyslam, ze kupime chlebnik ked bude v akcii.
6. čer 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aveline a este som ti zabudla povedat ze dávaj pozor aby sa nádobka prima klima nedotykala strany chladnicky a aby mala tie ocká správne nastavené-podla potreby co v nej skladujes.
Chlebnik je tiez dobrá vec :slight_smile:
6. čer 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kedy budeme vedieť čo je v letáčiku na nové obdobie?... :slight_smile:
15. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, chcela by som sa spytat....mate niektora chlebnik od tejto firmy? a ste spokojne? dakujem
15. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana0612 novy letácik bude pravdepodobne bud.tyzden az.Teraz je predlzená ponuka na 2l ultra plus.
@mizulienka ja chlebník zatial este nemám,ale kamoska má a minule sme sa akurát bavili o tom ,ona je spokojná,chlebník má tu condes control mriezku ktorá odvádza prebytocnu vlhkost,vdaka tomu ostane pecivo cerstvé a chutné.
16. čer 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
madonka, vďaka za info... :slight_smile:
16. čer 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mizulienka ja mam chlebnik, je nielen krasny, ale aj vynikajuci. zo spodu ma take malicke prisavky, takze sa pri otvarani ani nepohne, ale co je hlavne, chlieb v nom vydrzi dlhsie cerstvy. A samozrejme sa ovela lepsie udrziava ako dreveny, kt. som mala predtzm.
21. čer 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mizulienka a este co sa tyka peciva - na to mam inu nadobu, taka vacsia s vrchnakom, myslim ze sa vola velky pekar. ta je tiez vyborna
21. čer 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaya60 dakujem za odpoved :slight_smile:
na chlebnik som uz pocula aj pozitivne aj negativne veci, tak sa neviem rozhondut :frowning2:
21. čer 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mizulienka ja som ho kupovala v akcii, tak to asi rozhodlo :slight_smile: , ale mam len dobre skusenosti s nim
21. čer 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: prisla som kuknút trosku co nové :slight_smile:

Od budúcého tyzdna bude tuperware mimoriadna ponuka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. črc 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem s chlebníkem taky maxi spokojená :slight_smile:
13. črc 2010 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elitera ja si tiez plánujem kúpit chlebnik :dizzy_face: len pockám az bude v akc.ponuke :slight_smile:
13. črc 2010 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
5. srp 2010 ve 12:54 • daniela_tw
Ahojte baby, pracuje tu niektora s Tupperware? Chcela by som vidiet katalog a takisto aj cennik tych vyrobkov. U kamosky som videla casopis ale bol stary z roku 2008-2009 uz ani neviem. Ma aj nejake vyrobky a pochvalovala si tak aj ja by som mala zaujem ale nejako sa mi neozyvaju.(som tam pisala cez ich stranku)
26. zář 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
26. zář 2010 v 16:30 • petrachroma
Nejaky kontakt na niekoho z vychodneho slovenska kto pracuje z Tupperware?
21. říj 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata, kto ma skusenost s valčekom a podložkou? a nie je nahodou nan teraz akcia???
29. říj 2010 v 00:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bebebrumik ahoj ja uz dost dávno pouzivám podlozku aj valcek a nemenila by som,som spokojná.
este do nedele je akcia na podlozku v chili farbe :slight_smile:
29. říj 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja mám podložku, je to super vec.
29. říj 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek