• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Produkty Tupperware. Používáte je?

6. dubna 2015 
http://www.tupperware.sk/today/1544.html

mate niektora z vas ten zapekaci ciernu hrniec( neviem ako sa to vola) vte spokojne stymja to mam ale ani som to nepouzila :sweat_smile: nic take nezapekam nemate daky dobry recept?
18. zář 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tilly ceny sa kazdopadne neoplati manzelovi hovorit!!!
18. zář 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzko, ten černý hrnec mám a používám ho dost často, když spěchám. Zmražené cokoli šoupnu i s hrncem do mikrovlnky a do trouby když chci kůrku, tak na chvilku zapíct. Dělám kuře, zeleninu a tak různě.
18. zář 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
.. jo ale na zapékání to moc nepoužívám, protože mám trochu strach, že bych to poškrábala, tak dělám takovou tu zdravou stravu (máslo, voda, čerstvé bylinky, a tak)
18. zář 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ough, zapékáním samotným to nepoškrábeš a pokud na to budeš používat tuppří kuchyňský náčiní (který je mj. tenhle měsíc taky v akci), tak to nepoškodíš ani při servírování :slight_smile:
18. zář 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme nôž, misky - s týmto som spokojná, ale s detskou fľašou nie, vytekala popod uzáver, myslím si, že za takú cenu je to riadny šmejd :confounded:
18. zář 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! Používa niektorá z Vás valček na cesto a tú silikonovú podložku namiesto dosky? Vraj teraz to je/bude/ v akcii valček+podložka.Veľmi dlho už nad tým rozmýšľam.Je to dobré ?Cenu pošlem IP.
Ďakujem za rady.
18. zář 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj biba
ja valcek nemam,ale mam tu podlozku.ona nie je zo silikonu ale z takeho zvlastneho materialu a je super.ked nepouzivam pripnem magnetkami na chladnicku.a ta silikonova je na pecenie miesto papiera.
18. zář 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
na podložku nedám dopustiť veľmi dobre sa nanej gúlajú pláty super sa to skladuje
18. zář 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mám aj valček, aj dosku...dokonca bolo k tomu aj sito, keď som to ja kupovala...je to dobré...odporúčam.
18. zář 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
biba13, ja to velmi casto pouzivam, valcek je duty a podla toho ake cesto robim davam teplu alebo studenu vodu - aj ked nie vzdy, ale casto, a podlozku si dam kde chcem - na stol alebo na linku , dobre sa skladuje a lahko cisti...ja som veeelmi spokojna, a za tu cenu co bude teraz nevahaj :wink:
mirka - ak ti flasa vytekala, mala si ju reklamovat, to neexistuje aby vyrobok TW nefungoval, prip. tu flasu este stale mozes cez svoju poradkynu vymenit, na to je ta neobmedzena zaruka :wink:
18. zář 2008 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
melory, tak ceny tw mu určite nehovorím, ak tak také tretinové :grinning: ešteže mi nevidí na účet :sweat_smile:
18. zář 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.tupperware.sk/today/1544.html

ja som max spokojna este stymi nadobkami na sunecku , syrik , masielko aj nasim som to kupila pod stomcek , v chadniecke mi nic nesmdka a mam tam poriadok ,a aj tie nadobky na zeleninku su super

a miska kyska nebezpecna , ja vobec nehnetiem ucne cesto vsetko zmiesim spolu s mixerikom dam misku pod deku alebo ku piecke a za pol hodku uz peciem kolac :grinning: :grinning: a buchty su ako od mamicky :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska rychlo kyska sa u nas vyuziva viac na salaty ako na cesto....vyuzite vsestraneeee :dizzy_face:
18. zář 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
melory aj u nas ked mame navstevu ale ja som na salaty dostala taku co ,,odvodnuje,, salatik co sa tak kruti, zase ideme ku svagrinke o mesiac tak pridem s novymi vecami domov, lebo co ona uz nechce lebo si kupi v inej farby tak ja to dedim :grinning: :grinning:
18. zář 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Som sa chcela opýtať čo to je tupperware :sweat_smile: ale som si prečítala... však mám net :grinning: nie???
18. zář 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to zas od svagrinej kupujem, ale som spokojnaaaa
18. zář 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mna by zaujimalo, co sa da vymysliet do misky, ktora sa vyklopuje a ma tvar ako torta, alebo ako to napisat. ja v nej robim piskotovu tortu, puding a ryzu...no chce to viac napadov, ktore mne chybaju
18. zář 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzkafuny, tupperware je doslova nádobí pana Tuppera :slight_smile:
Jak tu mluvíte o tý podložce a válečku - do konce tohohle týdne (tj. 38) je tahle sada v Brně v akci za 600 (tj. 300+300 nebo 430+170). Pokud máte někdo zájem, tak IP.
melory, amaroun nebo silikonová dortová forma?
19. zář 2008 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem o podložce dřív přemýšlela, protože mám jen tu dřevěnou, ale pak jsem zjistila, že stejně na ní dělám jen párkrát do roka závin a pak vánoční cukroví
jinak jen buchty rychlovky :slight_smile:
19. zář 2008 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ilci, tahle podložka má tu výhodu, že ji musíš jen hodně málo moučit, takže se ti nemění těsto (třeba při dělání lineckýho - pomoučíš, válíš, vykrájíš, zbytek zpracuješ. Pomoučíš, vyválíš, vykrájíš... a pořád dokola, takže na to těsto přibyde postupně spousta mouky).
19. zář 2008 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moja svokra bola kedysi poradkyňou, tak sa mi nejaké tie výrobky utreli. Občas si aj niečo kúpim, ale iba maličkosti. Naposledy som si kúpila mini-max sito. Zaujímalo by ma, či tam môžem scediť cestoviny, či môže prísť do styku s veľmi horúcou vodou.
19. zář 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mimakro, můžeš, je to stavěný na cca 120°C
19. zář 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá,ďakujem za rady ohľadom podložky a valčeka.Takže objednávam! :grinning: :grinning:
Tiež to chcem hlavne kôli uskladneniu , a aj preto,že sa mi nechce drhnúť klasickú dosku vo vani-kefkou :grinning: :grinning:
19. zář 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neviete koľko stojí tá podložka s valčekom na Slovensku? A dá sa objednať len podložka?
19. zář 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lekno, ceny na SK nevím, ale urřitě je to prodejný zvlášť
19. zář 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, koukala jsem na stránky tupperware, ale nikde tam nemůžu najít ceny...
Nevíte někdo, kde bych je našla???
Díky
19. zář 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Elitera, dík za odpoveď. Snáď to niekto zo Slovenska bude vedieť :wink:
Leninn, ani ja :wink:
19. zář 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenin, našla bys je v papírovém katalogu. Když mi napíšeš do IP adresu, pošlu ti ho.
19. zář 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lekno - na SK stoji spolu podlozka a valcek 770 Sk teraz v tej akcii...inak stoji kazde zvlast po 550 Sk :wink:
19. zář 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek