Prosím o radu ohledně zdravotního problému. Co to může být?

svetlanalana
20. led 2020

Teď hodně pracuji a neřešila jsem to, zítra ale vyrážím k doktorovi, chci se ale zeptat, jestli jste některá neměla podobný problém, mám strach. Již skoro týden mě bolí břicho a podbřišek, břicho je nafouklé, větší a tvrdé... Včera se přidal také problém s vyprazdňováním, že mi to nejde, vyjde že mě jen nějaká pěna namísto stolice. Dnes se ještě přidalo zčervenání pupíku. Je bolestivý a oteklý... Co to může být :(

aselluska
20. led 2020

Asi už bych byla dávno na pohotovosti, jen tak pro klid duše třeba. Byla jsem s bolestmi břicha několikrát na pohotovosti. Obchoďák vždycky říkal, jak jde o břicho, nesmí se to podceňovat.

sudylichozrout
20. led 2020

@svetlanalana Ty jo, to netusim. Ale zitra fakt radeji bez k dr., to neni uplne bezne tohle...
Preju, at vse dobre dopadne.

kocila
20. led 2020

@svetlanalana ihned lekar...

ivisek7
20. led 2020

Já bych ihned vyrazila na pohotovost. Pokud břicho bolí, je tvrdé a máte problém se vyprázdnit a navíc popisujete zčervenání pupíku, může jít o kýlu (v tomto případě už možná i uskřinuti kýly) nebo problém související s nepruchodnosti střev. Tady popravdě není na co čekat. Jinak si zahráváte se svým zdravím..