Prosím pomožte Matějovi

mystique
27. srp 2010

Dnes odpoledne mi došla od našeho kamaráda, kterého jsem neviděla delší dobu sms s odkazem na stránky co postihlo jejich Matěje. Hluboce se mě to dotklo a kdo alespon trošku můžete, tak prosím pomozte třeba jen zasláním DMS. Věřím, že se nikoho tímto tématem nedotknu a na chvilku nás to donutí se zamyslet jaké je štěstí, že máme zdravé děti.
www.promateje.cz

lojzina
30. srp 2010

Posilam Matejovi a rodicum hodne sil

orchidie
30. srp 2010

pridavam se a drzim palce Matejovi i jeho rodicum.

misicka455
30. srp 2010

My také pořád na něho myslíme .

butanek
30. srp 2010
butanek
30. srp 2010

DMS MATEJ 87777

lojzina
30. srp 2010

pomozte Matejovi

lenkavano
30. srp 2010

honem nahoru už téma bylo na třetí stránce 😉

lojzina
30. srp 2010

v MF dnes bude clanek o Matejovi.uz to tady asi nekdo psal....Na netu jeste neni...

lalial
30. srp 2010
lojzina
30. srp 2010

nahoru

daniela699
30. srp 2010

Pridavam se k poslanym dms, ale hlavne bych chtela poslat co nejvice sily rodicum a Matyskovi.

staninka77
30. srp 2010

@dadka2-Tak jsem to dnes napasla na svoje zaregistrované dizkuze tk snad se někdo chytne a pošle SMS Matískovi.
A ještě jednou milí rodiče strašně vám fandím a hodně stujte při sobě hodně štěstí vám přeji.
Moc a moc aby se malému matískovi jeho stav zlepšil.

staninka77
30. srp 2010

@lojzina-A nevíš kdy to tam bude zda dnes nebo zítra v Brněnskích novinách nebo i na internetu bude něco taky v Mladé Frontě zda jsem to pochopila dobře.

lojzina
30. srp 2010

@staninka77 ja myslim ze v brnenskych...

lojzina
30. srp 2010

@staninka77 dneska

lojzina
30. srp 2010

tak asi jeste neco jinyho?nevim...

staninka77
30. srp 2010

@lojzina-Moc děkuji jak to tam bude hned si to přečtu.
Je to prostě strašná událost co se stala.
Jen co si pamatuji tak v Brněnské porodnici rodila jedna paní co jsem jí znala jedna dr jí rodila a poškodila malé hlavičku a je taky postižená a dr tam dělá stále.Její bratr od té známé se jí před rokem zabil skočil z 5.patra svého bytu kvuly té malé co se jí slato.
Taky to bylo všude napsané je to velice smutné tyhle případy.

lojzina
30. srp 2010

@staninka77 ja se tam divala pry az ve 12 hod nebo na novin.stanccich hned.

lenkavano
30. srp 2010

šupky 🙂

lenkavano
30. srp 2010

holky až bude článek z MFD na netu dejte sem prosím odkaz...

aleachim
30. srp 2010

holky, já pořád nechápu, nemocnice se pořád zaříkává tím, že tam na noční byla jen jedna sestra, ale vždyť Matýsek byl pár hodin po operaci. To ho operovali večer? A i kdyby, tak to se sestra nechodí na pacienty po operaci dívat, zda je vše ok? To, že tam má 25pacientů, přeci neznamená, že všichni jsou ten den po operaci. Pooperační pacienti by se měli zvlášť hlídat, zvláště, když již komplikace byly.

smardik
30. srp 2010

poslala jsem DMS a odkaz všem známým aby taky trošku finančně pomohli a držíme Matějovi i jeho rodičům palce

lalial
30. srp 2010

@aleachim On neležel po operaci na JIP?

lojzina
30. srp 2010

vypada to ze ne

marketa137
30. srp 2010

@lalial myslim si že ne 😒 . když maminka volala setru a pak scháněli lékaře ☹ , pokud by byl na JIp tak by musel být pod dohledem seter. Já si asi naivně myslela že když je kdokoliv po operaci tak je 24h na JIp 😒

lojzina
30. srp 2010

nechce s eani domyslet jak by to dopadlo kdyby s Matejem nebyla v tu chvili maminka?!?

lalial
30. srp 2010

@marketa137 No ne, mě spíš překvapuje, že nebyl na JIP ani po druhé narkóze v jednom dni?

lalial
30. srp 2010

@marketa137 Jinak tedy u nás jsou rodiče s dítětem i na JIP, takže to jištění je dvojí.